Makyaj

Tırnak Hileleri Troom Troom

Tırnak Hileleri Troom Troom Videosu

Reklamlar

Tırnak hileleri Troom Troom Youtube kanalında harika bir şekilde anlatılıyor. Bu tırnak hileleri oldukça kolay ve uygulaması pratik. Bu yazımızda Tırnak hileleri Troom Troom videolarından aldığımız ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kolay oje çıkarma hilesi
Kolay oje çıkarma hilesi

Kolay oje çıkarma hilesi

Bir pamuk topa aseton damlatın. Ardından bu pamuk topu tırnağınıza sarın. Pamuk topun üzerine alüminyum folyo sarın. Bir dakika bekletin ve ardından çıkarın. Böylece ojeleriniz tamamen temizlenmiş olacak.

Gökkuşağı renginde oje hilesi

Önce takma tırnağı, tırnaklarınıza takmadan önce bir yere sabitleyin. Bir süngerin üzerine renkli ojeleri yan yana sürün. Tırnağın üzerine bastırın. Böylece tırnaklar gökkuşağı rengini alacak. Ardından bir cımbız yardımıyla tırnakların üzerine yıldız yerleştirin. Son olarak üzerine şeffaf renk oje sürün ve sabitleyin. 

Reklamlar

Bir başka takma tırnağın üzerine asimetrik şekilde farklı renklerde oje uygulayın ve gökkuşağı renklerinden harika bir tırnağınız olsun.

Önce tırnaklarınıza mavi oje uygulayın. Ardından silikon bir mühre gökkuşağı tozu uygulayın. Daha sonra nail art yapmak istediğiniz ojeyi, bir nail art şablonuna uygulayın ve spatula ile yayın. Mührü üzerine bastırın ve bu mührü tırnaklara bastırın. Oje kuruduktan sonra üzerine şeffaf renk oje sürün ve sabitleyin. Eski ve bitmiş bir keçeli kalemin ucunu asetona batırın ve daha sonra tırnakların kenarlarındaki oje kalıntıları ve hataları temizleyin.

Ebru desenli nail art hilesi
Ebru desenli nail art hilesi

Ebru desenli nail art hilesi

Önce tırnaklarınıza beyaz oje sürün. Ardından tırnak kenarlarınıza soyulan oje uygulayın. Bir alüminyum folyonun üzerine farklı renklerde ojeleri yan yana dikey olarak sürün. Silikon mührü üzerine basın ve ebru deseni alın. Silikon mührü tırnaklara bastırın. Oje tamamen kuruduktan sonra soyulan ojeyi çıkarın ve tırnaklarınıza şeffaf renk oje sürün ve sabitleyin.

Oje fırçası hilesi

Eğer oje fırçanız kötüleştiyse bir resim fırçası alın ve bunu inceltmek için fırçanın etrafındaki kılları dikkatli bir şekilde kesin ve fırçanın ucunu düz bir hale getirin. Ojenizi mat hale getirmek isterseniz ıslak tırnaklarınızı sıcak su buharına tutmanız yeterli olur. 

Reklamlar
File desenli nail art hilesi
File desenli nail art hilesi

File desenli nail art hilesi

Tırnaklarınıza beyaz oje sürün.  Ardından tırnak kenarlarınıza soyulan oje uygulayın. Tırnağın üzerine bir file sarın. Küçük bir kapta mavi ve mor simleri şeffaf oje ile karıştırın. Simli ojeyi bir süngere sürün. Süngeri, file sardığınız tırnağın üzerine bastırın. Fileyi dikkatli bir şekilde çıkarın. Soyulan ojeyi, tırnağınızdan bir cımbızla çıkarın. Oje kuruduktan sonra üzerine şeffaf renk oje sürün ve sabitleyin.

Tırnak Hileleri Troom Troom Videosu

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz TikTok Tırnak Hileleri adlı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx