Makyaj

TikTok Tırnak Hileleri

TikTok Tırnak Hileleri ve TikTok Nail Art İpuçları

Reklamlar

TikTok tırnak hileleri sayesinde muhteşem tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bir pandeminin ortasında, çoğu insanın yapılacaklar listesinin en altında bir manikür salonuna gitmenin olduğunu varsaymanın adil olduğunu düşünüyorum. Kendi kendine manikür becerileri olmayan bizler için baskılı tırnaklar, Netflix ve dinlenme günleri sırasında taze görünmenizi sağlamak için harika bir seçenektir.

Tek sorun? Pek çok şirketin sattığı yapıştırıcılar, takma tırnakları takmak için uğraşlarımız ve onları çıkarmak için çektiğimiz acı… Ve hiçbirimizin şu anda dayanılmaz bir kırık tırnak durumuyla uğraşmak istemediğini biliyorum! Bu yazımızda TikTok tırnak hilelerini yazdık.

Takma Tırnakları Çıkarma Hilesi
Takma Tırnakları Çıkarma Hilesi

Takma Tırnakları Çıkarma Hilesi

Neyse ki, TikTok tırnak hilelerinde takma tırnakları nasıl kolayca çıkarabileceğinizi gösteren viral bir video var! Sugarclaws adlı bir tırnak şirketi tarafından yüklendi ve şu anda platformda 48,6 milyon kez izlendi. Video, bir kase sabunlu suya argan yağı ekleyen ve tırnaklarını ıslatan birini gösteriyor. Ellerini birkaç kez argan yağlı suya daldırdıktan sonra takma tırnağını kolaylıkla çıkarıyorlar.

Reklamlar

Videonun kullandığı ses, birisinin yağı çok sıcak suyla karıştırdığını ve tırnaklarının otuz dakika boyunca içinde ıslanmasına izin verdiğini gösteren başka bir eğiticiye geri dönüyor. Sonuç olarak? Sıcak sabunlu su kullanın, o argan yağını karıştırın, takma tırnakların ıslanmasına izin verin ve hemen kaymaları ve çıkmaları gerekir. 

Tekrar manikür yapmak isterseniz, tırnaklarınıza komple bakım yapan Mara Quick Manikür ürününü uygulayın.

Folyo Tırnak Hilesi
Folyo Tırnak Hilesi

Folyo Tırnak Hilesi

Eski tatlı ambalajları muhteşem metalik maniküre dönüştürün ya da sakız ambalajları ya da bir tarafında kağıt, diğer tarafında metalik folyo olan herhangi bir şey olabilir. Kağıdı ve folyo katmanlarını ayırın, folyoyu gümüş tarafı aşağı gelecek şekilde tırnağınıza yerleştirin ve yüzeye kazıyın. Ardından kenarları katlayın ve fazla kağıdı kesin. Muhteşem değil mi? Artık metalik manikürünüzle hava atabilirsiniz!

Simli Göz Farından Oje Yapma Hilesi
Simli Göz Farından Oje Yapma Hilesi

Simli Göz Farından Oje Yapma Hilesi

Simli göz farlarından oje yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Simli göz farı, şeffaf ojeyle karıştırın ve ince bir resim fırçasıyla tırnaklarınıza uygulayın. Artık simli ojeleriniz var!

Reklamlar

Plastik Kola Şişesinden Takma Tırnak Yapma Hilesi

Plastik kola şişesinden takma tırnak mı?  Peki nasıl yapacaksınız? Plastik kola şişesinden küçük bir parça kesin. Bu plastik şişe parçasını takma tırnak şeklinde kesin, törpüleyin ve tırnaklarınıza yapıştırın. Üzerine oje sürün. İşte bu kadar kolay!

Gökkuşağı Renklerinde Tırnak Hilesi
Gökkuşağı Renklerinde Tırnak Hilesi

Gökkuşağı Renklerinde Tırnak Hilesi

Son zamanlarda gökkuşağı tırnaklar çok moda. Nail art dünyasını ele geçiren gökkuşağı tırnakları yapmak aslında çok kolay. Farklı renklerde ojeleri kat kat uygulayın ve tırnak tamponu ile hafifçe üzerini törpüleyin. Altından gökkuşağının muhteşem renkleri çıkacak.

Gazete Baskılı Nail Art Hilesi
Gazete Baskılı Nail Art Hilesi

Gazete Baskılı Nail Art Hilesi

Tırnaklarınıza beyaz oje sürün. Küçük bir kaba alkol dökün ve kestiğiniz küçük bir gazete kağıdı parçasını buna batırın. Ardından gazete kağıdı parçasını tırnağınızın üzerine sarın ve biraz bekletin. Üzerine şeffaf bir üst kat oje sürün. Oje tamamen kuruyunca çıkarın. Böylece gazete baskılı nail art görünümü yaratmış olacaksınız.

Likit Rujdan Oje Yapma Hilesi

Bir likit ruju, tırnaklarınıza oje olarak sürün ve üzerine şeffaf ojeyle bir üst kat sürün. Bu şekilde ojeleriniz ve rujunuz aynı renk olabilir.

TikTok Tırnak Hileleri adlı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bunların yanı sıra, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz Tırnak Uzatma Ürünleri ve Tırnak Bakım Ürünleri adlı yazımıza da göz atmayı unutmayın!

Begonya Instagram hesabı: begonyakadin

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx