Magazin

Fatmanur Öztekin Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar

Genç Youtuber Fatma Öztekin kimdir? Kaç yaşındadır? Hangi bölümü okuyor? Boyu, Kilosu ve hakkında merak edilen her şeyi yazımızda bulacaksınız.

Fatmanur Öztekin Hakkında

Sosyal medya platformlarında üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda yükselişe geçen Fatmanur Öztekin, Mayıs 2000 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme İstanbullu olan başarılı sosyal medya fenomeni isim yaşamını hala İstanbul’da devam etmektedir. İstinye Üniversitesi Gastronomi bölümünde eğitim gören Fatmanur Öztekin, baba tarafından aslen Kastamonuludur. Fatmanur Öztekin’in kendisinden büyük iki ablası vardır.

Bir dönem sinema sektörüne de giriş yapan Fatmanur Öztekin, Kafalar Karışık isimli filmde yer almıştır. Instagram platformda 358B, YouTube platformunda ise 415B takipçi ulaşmıştır. Yalnızca kariyeri ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen Fatmanur Öztekin, eşi ile sık sık gündeme gelmektedir. 2019 yılı Nisan ayında nişanlanan ve 13 Eylül 2020 tarihinde dünya evine giren Fatmanur Öztekin, Volkan Sapmaz ile yollarını birleştirmiştir. Eşinin taksicilik yaptığı yönünde çıkan haberler doğrultusunda başarılı sosyal medya fenomeni mesleğinin taksicilik olmadığını açıklamış babasının rahatsızlanması sebebiyle bir süre onun yerine çalıştığını dile getirmiştir. 

Reklamlar
Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında?
Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında?

Fatmanur Öztekin Kaç Yaşında?

Fatmanur Öztekin, 2000 yılının 5 Temmuz tarihinde İstanbul/Bakırköy’de dünyaya gelmiştir. Instagram ve YouTube platformu üretmiş olduğu eşsiz içerikler ile kısa zamanda yükselişe geçen ve geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlanan Fatmanur Öztekin 21 yaşındadır.

Fatmanur Öztekin Aslen Nereli?

Fatmanur Öztekin aslen Kastamonuludur. Ancak İstanbul‘da yaşamaktadır.

Fatmanur Öztekin Eğitimi

Fatmanur Öztekin, İstinye Üniversitesi Gastronomi bölümü okumaktadır.

Fatmanur Öztekin
Fatmanur Öztekin

Fatmanur Öztekin’in Boyu

Fatmanur Öztekin’in Boyu 1.68 metredir.

Reklamlar

Fatmanur Öztekin’in Kilosu

Fatmanur Öztekin’in kilosu 50’dir.

Fatmanur Öztekin’in Ailesi

Annesi ev hanımıdır. Babasının otomasyon elektrik elektronik üzerine bir iş yeri vardır. 2 ablası vardır. Fatmanur Öztekin evin en küçüğüdür.

Fatmanur Öztekin’in Burcu

Fatmanur Öztekin Yengeç burcudur.

Fatmanur Öztekin sevgilisi var mı?

Özel hayatı ile de bir hayli merak edilen Fatmanur Öztekin, eşi ile sık sık gündeme gelmektedir. 2019 yılı Nisan ayında nişanlanan ve 13 Eylül 2020 tarihinde dünya evine giren Fatmanur Öztekin, Volkan Sapmaz ile yollarını birleştirmiştir.

Fatmanur Öztekin
Fatmanur Öztekin

Fatmanur Öztekin Evli Mi?

Fatmanur Öztekin, 2019 Nisan’da Volkan Sapmaz ile sözlenmiştir.

Fatmanur Öztekin Instagram

Güzelliği üretmiş olduğu içerikler ile kısa zamanda geniş kitleler tarafından takip edilen Fatmanur Öztekin özellikle Instagram platformunda 357B takipçiye ulaşmıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni ismini son fotoğrafına ise 15B beğeni gelmiştir. Instagram adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Fatmanur Öztekin Youtube

22 Şubat 2015 tarihinde açmış olduğu YouTube kanalı ile bu platformda da aktif olarak içerik üretmeye başlayan Fatmanur Öztekin 415B takipçiye ulaştı. Başarılı sosyal medya fenomeni isim YouTube kanalında beslenme ve spor rutinleri hakkında bilgi vermekte aynı zamanda bolca Vlog çekmektedir. Gezdiği gördüğü yerleri paylaşan başarılı isim bakım rutinlerinden makyaj challengelarına varana kadar bir çok detaya değinmektedir.

Fatmanur Öztekin
Fatmanur Öztekin

Fatmanur Öztekin Kimdir

Fatmanur Öztekin 2015 yılının 22 Şubat tarihinde YouTube kanalını kurmuştur. 2016 yılının başında ilk videosunu yayınlamıştır. YouTube kanalında düzenli olarak içerik paylaşmaktadır. İçeriklerinin konuları makyaj, güzellik, vlog gibi konulardır. İçten ve samimi davranışlarından dolayı takipçileri tarafından çok sevilmektedir.

Fatmanur Öztekin’in en sevdiği dizi Medcezir dizisi olduğu için o dizide yer almak istediğini dile getiren Fatma Öztekin en sevdiği oyuncuların Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy olduğunu söylüyor.

Fatmanur Öztekin bir Youtuber ile video çekmek isterse o kişinin Gökçe Yıldırım olacağını dile getiriyor. Kaybetmekten korktuğu üç şey yeğeni, babası ve sevdikleridir. Küçükken Selena olmak istediğini ve şimdilerde Serenay Sarıkaya’yı çok beğendiğini dile getiriyor. Türkiye’de yaşamasa İngiltere ve Amerika’da yaşamak istediğini söylüyor.

Fatmanur Öztekin insanlara çok fazla değer verdiğini ve aradaki mesafeyi iyi koruduğunu ve iyi niyetli olduğunu dile getiriyor. Makyaj üzerine videolar çekiyor. 10. Sınıfta makyaj videoları çekmeye başlamıştır. Dünyaya çiçek olarak gelse kırmızı gül olarak gelmek isteyeceğini dile getiriyor.

İlginizi çekebilecek içerik: Ece Mumay Kimdir?

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx