Sağlık

Ferro Sanol Şurup Ne İşe Yarar? Ferro Sanol Şurup Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Ferro Sanol Şurup genel olarak kansızlık için tavsiye edilen bir ilaçtır. Gyno Ferro Sanol nedir, Gyno Ferro Sanol fiyatı ne kadar, Ferro Sanol Duodenal nedir, Ferro Sanol Duodenal ne için kullanılır, Ferro Sanol Duodenal yan etkileri nelerdir ve Ferro Sanol Duodenal kullananlar yorumları nelerdir gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Uyarı
İlaç Satışı İnternet Sitelerinden Yapılamaz. İlaçlar Sadece Eczanede Satılır. Bu yazı sadece bilgilendirme amacıyla yazılmıştır.

Gyno Ferro Sanol Nedir?

Gyno Ferro Sanol ilacı, beslenme kaynaklı anemilerin tedavisi, hamilelik, bebeklik veya çocukluk, zayıf emilim ve kronik kan kaybına bağlı demir eksikliği, folik asit eksikliğine bağlı megaloblastik anemi tedavisi, kötü beslenme, besinlerin zayıf emilimi ve diğer rahatsızlıklar, folik asit eksikliğine bağlı anemi tedavisinde kullanılır. Gyno Ferro Sanol, bu ilaç kılavuzunda listelenmemiş amaçlar için de kullanılabilir.

Gyno Ferro Sanol, etken madde olarak folik asit ve demir içerir. Gyno Ferro Sanol kırmızı kan hücrelerinin vücudun her yerine oksijen taşımasına yardımcı olarak çalışır, normoblastik bir ilik üretmek için megaloblastik kemik iliği üzerinde etkisi vardır.

Reklamlar

Gyno Ferro Sanol’un kullanımları, bileşimi, dozajı, yan etkileri ve incelemeleri ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda bahsedilmiştir.

Gyno Ferro Sanol, beslenme kaynaklı, hamilelik, bebeklik veya çocukluk anemilerinin tedavisi, zayıf emilim ve kronik kan kaybı nedeniyle demir eksikliği, folik asit eksikliğine bağlı megaloblastik anemilerin tedavisi, folik asit eksikliğine bağlı anemi, kötü beslenme ve yiyeceklerin zayıf emilimi gibi hastalıkların, durumların ve semptomların tedavisinde, kontrol altına alınmasında, önlenmesinde ve iyileştirilmesinde kullanılır. Gyno Ferro Sanol burada listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

Gyno Ferro Sanol Nedir?
Gyno Ferro Sanol Nedir?

Ferro Sanol Duodenal Şurup Nedir?

Ferro Sanol Duodenal Şurup, zayıf emilim nedeniyle oluşan demir eksikliği ve kronik kan kaybı gibi hastalıkların tedavisinde ve diğer durumlarda endikedir. Ferro Sanol Duodenal Şurup, bu ilaç kılavuzunda bahsedilmemiş amaçlar için de kullanılabilir. Ferro Sanol Duodenal Şurup, etkin madde olarak demir içerir. Ferro Sanol Duodenal Şurup, kırmızı kan hücrelerinin vücudun her yerine oksijen vermesine yardımcı olarak çalışır. Ferro Sanol Duodenal Şurup’un kullanımları, bileşimi, dozu, yan etkileri ve incelemeleri ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Ferro Sanol Duodenal Şurup, zayıf emilim ve kronik kan kaybı nedeniyle demir eksikliği gibi hastalıkların, durumların ve semptomların tedavisinde, kontrol altına alınmasında, önlenmesinde ve iyileştirilmesinde kullanılır. Ferro Sanol Duodenal Şurup burada listelenmeyen amaçlar için de kullanılabilir.

Reklamlar

Ferro Sanol Duodenal Fiyatı

Bu ilacın şimdiki fiyatı 22.09 liradır.

Ferro Sanol Duodenal Ne İçin Kullanılır?

Demir polisakkarit, mineral demirin bir şeklidir. Demir vücuttaki birçok fonksiyon için, özellikle kandaki oksijenin taşınması için önemlidir. Demir polisakkarit, demir eksikliklerini ve demir eksikliği anemisini önlemek ve tedavi etmek için kullanılır. Bu şurup, normal demir seviyelerine sahip kişilerde genel bir diyet takviyesi olarak kullanılmaz. Demir polisakkarit, Ferro Sanol Duodenal kılavuzunda bahsedilmiş hastalıklar için de kullanılabilir.

Ferro Sanol Duodenal Yan Etkileri

Ferro Sanol Duodenal Şurup kurdeşen, zor nefes alma, yüzünüzün, dudaklarınızın, dilinizin veya boğazınızın şişmesi gibi alerjik reaksiyon belirtilerinden herhangi birine sahipseniz acil tıbbi yardım alın.

Yaygın yan etkiler arasında mide bulantısı, mide rahatsızlığı, kabızlık, ishal, siyah veya koyu renkli dışkı veya dişlerin geçici olarak boyanması vardır.

Ferro Sanol Duodenal Kullananlar

“Üçüncü kutusunu da devirmekle meşgul olduğum süper güç ilacı. Üniversite yıllarından beri demir sorunu olan biriyim ve demir bağlama kapatisem yokmuş. Dolayisiyla yılda birkaç ay mutlaka bu ilaçtan içmem gerekiyor. Bir de kadınlar için gyno olanı var bunun. Sanırım içinde birkaç farklı ek vitamin daha var. İlacın bendeki etkileri:

  • İştah açma yok, zaten açıksa iştahınız yapacak bir şey yok.
  • Halsizliğimden ve sürekli yorgunluk halimden eser kalmıyor.
  • Mide bulantısı sabah aç karna içince yapıyor. Beni kıvrandırdı bu sabah derste.
  • Yatmadan önce içip uyuyun. Ama çay, kahve, süt ve süt ürünleriyle asla tüketmeyin, hiçbir faydası kalmıyor.”

“Ağızda iğrenc bir tat bırakan, insanın midesini bulandıran ilaç. Burnunuzu kapayıp içerseniz o garip tadımsı şeyi hissetmeyeceksiniz.”

“Kendisine ben de önyargılı yaklaştım uzun süre. Yok kilo aldırır, mide bulandırır/ağrıtır diye. Mecbur kalınca artık kullanmaya başladım. Çok kısa zamanda ısındığınızı hissedeceksiniz. İğrenç fakat bir o kadar güzel olan baska bir şey yoktur sanırım dünyada.”

“Mide bulantısının önüne, gece yatmadan hemen önce içerek geçebilirsiniz. Hem süt ürünleri, kahve, çay tüketme riskini de ortadan kaldırmış olursunuz. İştah açtığı, kilo aldırdığı yalandır.”

“Kilo kilo dalak, ciğer yiyip yükseltemeyeceğiniz ferritini pat diye insani seviyelere çıkarır. (2.7 olan değeri 1 ayda 16’ya çıkardığı görülmüştür.)”

“Doktor tavsiyesiyle sabah bir, akşam bir adet olmak üzere alınmıştır bu ilaç. Alınan 2. kapsülden sonra öğlene doğru mideye giren krampların haddi hesabı olmamıştır. İlaç konusunda midem genelde pek hassas değildir hatta bugüne kadar hiçbir ilaçtan etkilenmedim ama bu beni mahvetti. Bakalım günde 1’e indireceğim, belki daha iyi olur. Ayrıca ayıptır söylemesi tuvalette iş görürken bi tuhaflık olduğunu hissettim, döndüm eserime bi baktım ki aman allahım! Simsiyah! Tırstım önce, ufak bi araştırma sonucu bunun ilacın yan etkilerinden biri olduğunu öğrendim ve bana bundan bahsetmeyen doktor ve eczacımın kulaklarını çınlattım. İnşallah kilo almam.”

“Hani midede değil de bağırsakta çözünüyordu bu? Hani mideme ağrı yapmayacaktı? Kendimi kandırılmış gibi hissediyorum. Tamam, en başından beri midesinde hassasiyeti olan biriyim; mide koruyucu kullanıyorum. Ama haftada iki gün, günde iki tablet aç karnına içmem gerekiyor bu ilacı. İçiyorum da. Fakat, başta (asıl etkilenmemesi gereken) mide olmak üzere, sindirim sistemin perte çıkıyor o günlerde. Al işte! Bugün iki büklüm olup kıvranmalarıma içi dayanamayan amirim tarafından eve gönderildim mesela. Ateş basmasına, mide bulantısına, ufak ölçekli mide ağrılarına falan katlanıyordum da, bugünkü çok kötü, çok şiddetli oldu be! (Hala da ufak ufak vuruyor pis şey)”

Bu yazımızda sizler için Gyno Ferro Sanol nedir, Gyno Ferro Sanol fiyatı ne kadar, Ferro Sanol Duodenal nedir, Ferro Sanol Duodenal fiyatı ne kadar, Ferro Sanol Duodenal ne için kullanılır, Ferro Sanol Duodenal yan etkileri nelerdir ve Ferro Sanol Duodenal kullananlar yorumları nelerdir gibi soruların cevaplarını paylaştık. Sorularınızı, yorumlarınızı ve deneyimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek içerik: Gayaben Şurup Ne İşe Yarar?

Faydalı ve güncel içerikler için bizi Instagram adresimizden de takip edebilirsiniz: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx