Magazin

Hasan Elmas Kimdir? Hakkında Merak Edilen Her Şey

Reklamlar

Hasan Elmas 29 Ekim 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Memleketi asıl olarak Kastamonu olarak ön plana çıkıyor. Annesinin ismi Fatma’dır. Sema ve Semih adlı iki kardeşi bulunuyor. Eğitim yaşamına İstanbul ilinde devam etmiştir. Hasan Elmas günümüzde oyunculuk dünyasının en popüler kişileri arasında bulunuyor. Hasan Elmas, oyunculuk dünyasında son günlerin en popüler ismi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Günümüzde Ekşi Elmalar, Bana Bir Soygun Yaz yapımlarıyla popülerliğini katlayan ünlü isim, adından sık sık söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Gülhan Tekin ile evlenerek 7 yıldan beridir mutlu bir evlilik hayatına sahip durumdadır.

Hasan Elmas Boyu, Kilosu

Hasan Elmas film oyuncusu olarak günümüzde popüler bir konumda yer alıyor. Oyuncunun boyu 1,76 olarak ön plana çıkarken kilosu ise 76 olarak biliniyor. Kilosuyla ve boyuyla genç kızların popüler ismi Hasan Elmas her daim popülerliğiyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Başarılı isim her geçen gün sunmuş olduğu hizmetlerle adından daha sık söz ettirerek sizlere başarılı projeler sunuyor. Daha çocukluğundan itibaren oyunculuk becerileriyle tanınmış Hasan Elmas imajıyla ve tarzıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmış bir isim olarak biliniyor.

Hasan Elmas günümüzün en popüler ve karizmatik film oyuncusu olarak biliniyor. Türk- sinema sektörünün önemli isimleri arasında yer alan Hasan Elmas gelecek günlerde adından daha fazla söz ettirmeyi başaran biridir.

Reklamlar
Hasan Elmas Hayatı
Hasan Elmas Hayatı

Hasan Elmas Hayatı

Hasan Elmas’ın hayatı başarılı projelerle doludur. Birçok filmde başarılı başrol oyuncusu olarak görev yapan Hasan Elmas adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış, popülerliği yüksek bir isimdir. İstanbul’da dünyaya gelse de aslen Kastamonulu olan sanatçının hayatı rahat bir yaşamdan ibarettir. Gösterişli tavırlarıyla ve rol becerileriyle magazincilerin her daim ilgisini üzerine toplayan Hasan Elmas yeni projelere yelken açmaya hazırlanıyor. Gitar çalmak, şarkı söylemek, yüzmek, gezmek onun hayatındaki en büyük hobileri arasında bulunuyor. Bunun yanında onun için hayatının anlamı oyunculuk olarak tanımlanabilir. Oyunculuk becerileriyle daha küçük yaşlardan itibaren adından söz ettiren ünlü isim bu alanda sunmuş olduğu hizmetlerle en iyiyi izlere sunmayı başarmıştır.

Hasan Elmas Filmleri ve Dizileri

Hasan Elmas’ın günümüzde rol aldığı birçok dizi ve film bulunuyor. Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Gizli Saklı,
 • Gönül Dağı,
 • Savaşçı,
 • Bana Bir Soygun Yaz,
 • Eski Köye Yeni Adet,
 • Ufak Tefek Cinayetler,
 • Hep Yek 2,
 • Müthiş Bir Film,
 • Ekşi Elmalar,
 • BKM Mutfak,
 • Gölgedekiler,
 • Kanunsuzlar,

Yukarıdaki dizi ve filmlerde rol alan Hasan Elmas, son günlerde yeni projelerde rol almak içinde kollarını sıvazlamış durumda. Ünlü oyuncu dizi sektörünün yakın bir zamanda açılmasıyla beraber kameralar karşısına yeni dizisiyle çıkmaya hazırlanıyor. Oyuncunun ise henüz hangi dizide rol oynayacağı belirsizliğini koruyor. Hasan Elmas tarzıyla ve hayran kitlesiyle Türkiye’de en popüler sanatçılar arasında yer almayı başarıyor.

Hasan Elmas Burcu
Hasan Elmas Burcu

Hasan Elmas Burcu

Hasan Elmas’ın burcu hayranları tarafından son günlerde oldukça merak edilen konular arasında bulunuyor. Hasan Elmas’ın burcu, günümüzde Akrep olarak ön plana çıkıyor. Akrep burcu erkeğinin tüm özelliklerini yansıtan Hasan Elmas tavırlarıyla ve becerileriyle göz boyamaya devam ediyor. Estetik tavırlarıyla ve karizmatik giyinişiyle dizilerde ön plana çıkıyor. Eğitimini BKM mutfak üzerinde alarak bu alanda mezun olmuş ve lisansını yapmıştır. Hasan Elmas demek eşittir mutfak demektir. Mutfak onun hayatında önemli bir yere sahip durumdadır. Dolayısıyla Hasan Elmas mutfakta da becerileriyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Her daim adından söz ettiren Hasan Elmas için mutfak vazgeçilmez bir alandır.

Reklamlar

Hasan Elmas Instagram Adresi

Hasan Elmas Instagram adresi @benhasanelmas olarak ön plana çıkıyor. Bu adres üzerinden ünlü isimle iletişime geçebilir ve onun paylaşımlarını takip edebilirsiniz. Sosyal medya dünyasını aktif olarak kullanan Hasan Elmas hayranlarıyla sık sık iletişime geçerek her daim başarılı projelerde rol almayı başarıyor. Instagram adresiyle ön planda olan oyuncunun yakın bir zaman dilimi içinde yeni projelerle gündeme gelmesi beklenen en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. Hasan Elmas ve projeleri Türkiye’nin en çok izlenen ve takip edilen projeleri arasında yer almayı başarıyor. Böylelikle kişiler ayrıcalıklı bir hizmet olanağından faydalanma fırsatlarına sahip oluyorlar. Başarılı oyuncunun yakında televizyon karşısına geçmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilecek içerik: Kylie Jenner Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx