Magazin

Kylie Jenner Kimdir? Kaç Yaşındadır?

Reklamlar

Kylie Jenner Los Angeles da yaşayan bir model ve aynı zamanda televizyon kişiliği olan ünlü bir kişidir. Ünlü birçok markanın kuruculuğunu yapmıştır. Ayrıca en genç milyarderler arasında yer alan bir kişidir. Milyonlarca kişi tarafından tanınan bir modeldir.

Kylie Jenner Kaç Yaşında?

Kylie Jenner 10 Ağustos 1997 yılında doğmuştur. 2022 yılı itibariyle 25 yaşındadır. Babası Bruce Jenner annesi ise Kris Jenner’ dır. Ayrıca dört tane üvey kız kardeşi de vardır. Courtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian ve Rob Kardashian üvey kardeşlerdir. Kylie ilk eğitim hayatına Sierra Canyon okulunda başlamıştır. Bu okulda eğitim görürken amigo takımında bulunan yıldızlardan biri olmuştur. 2012 yılında ise eğitim hayatına Laurel Springs Okulunda devam etmeye başlamıştır. Yaklaşık üç yıl sonra 2015 yılında bu okuldan lise diploması alarak mezun olmuştur.

Kylie Jenner Boyu ve Kilosu
Kylie Jenner Boyu ve Kilosu

Kylie Jenner Boyu ve Kilosu

Kylie Jenner bir model olduğu İçin görünümüne oldukça dikkat etmektedir. Sürekli göz önünde olan bir kişi olduğundan dolayı formunu korumakta ve sağlıklı ürünler tüketerek her daim belirli sıkı bir vücuda sahip olmuştur. Küçüklüğünden beri Podyumlarda boy göstermiş modellik yapmıştır. Birçok televizyon kanalında görülmüş ünlü bir kişidir. Bundan dolayı boy ve kilosuna oldukça özen göstermiş ve boy kilo oranına her zaman dikkat etmiştir.

Reklamlar

Kendisi için sağlıklı bir yemek listesi beslenme listesi hazırlamış ve buna uygun bir şekilde beslenmesine dikkat etmiştir. Böylelikle de kilosunu her daim kurmuştur. Kylie Jenner ın kilosu altmış üç kilodur. Boyu ise 1.68 cm olarak bilinir. Bu şekilde kilosunu korumaktadır. Çok zayıf bir bedene sahip değildir fakat oldukça sıkı ve güzel bir vücudu vardır. Saçları ise koyu kahverengidir. Tabii dönem dönem boyayarak farklı renkler de denemiştir.

Kylie Jenner Hayatı

Kylie 10 Ağustos 1997 yılında dünyaya gelmiş bir kişidir. Eğitim hayatını tamamlamıştır. İlk olarak popüler hayata atılması on dört yaşında iken kız kardeşi Kendall ile birlikte paper magazin dergisinin Güzel İnsanlar başlığı altında kendisine yer bulmuştur. 14 yaşında modellik yapmaya başladı ve ilk olarak kuzenine ait olan bir giyim firmasında modellik yapmaya başladı. Böylelikle modellik kariyeri başlamış oldu. OK dergisinde birçok fotoğraf çekimi yaparak yayınlandı. Bu fotoğraflar çok beğenildi ve modellik kariyerine birçok katkısı oldu. 2011 yılında ise yine kız kardeşi Kendall ile beraber bşr dergi tarafından stil elçileri olarak seçilmişlerdi.

New York moda haftalarında boy gösterdi ve her geçen gün popülerliği artmaya devam etti. 2013 yılında Kendall ile bir giyim koleksiyonu oluşturdular. Bu koleksiyona Kendall ve Kylie adını verdiler. 2014 yılında ise yine kardeşi Kendall ile beraber ayakkabı ve çanta tasarımına başladılar. 2015 yılının Ağustos ayında ise Kylie Jenner kendi adını verdiği bir ruj markası oluşturacağını açıkladı. Ardından birçok müzik videosunda sevgili rolünü oynadı. Her geçen gün biraz daha tanınır bir kişi haline geldi.

Kylie Jenner in aşk hayatı da oldukça gündem olmuştur. Uzun süren birliktelikleri de olmuştur. Travis Scott İle olan birlikteliğin de bir kızı olmuştur. 2018 yılında kucağına aldığı kızına ise Stormi ismini vermiştir.

Reklamlar
Kylie Jenner Burcu
Kylie Jenner Burcu

Kylie Jenner Burcu

10 Ağustos doğumlu olan Kylie Jenner bir Aslan Burcu kadınıdır. Burcu’nun birçok özelliğini de taşımakta olan bir kadındır. Yirmi beş yaşında olan Kylie Aslan burcu bir kadın olarak girişimci bir ruha sahiptir. Oldukça girişken ve heyecanlı bir kişiliği vardır. Oldukça yaratıcı olan Aslan burcu kadını Kylie sadık olan kadınlar arasında yer alır. Karşısında bulunan kişilere çok değer verir.

Kylie Jenner Eşi Kimdir?

Kylie Jenner in eşi Travis Scott ‘tur. Kylie’nin Travis Scott’tan stormi adında bir kız çocuğu bardırlar Kylie çocuğunu 2018 yılında dünyaya getirmiştir. Bugünlerde ayrılık ve ihanetle gündeme gelen ikili konuyla ilgili olarak büyük tartışmalar yaşamışlardır.

Kylie Jenner Instagram Adresi

Kylie Jenner Instagramı sık kullanan ünlüler arasında yer alır. Instagram adresi kyliejenner şeklinde oluşturmuştur. Yaklaşık üç yüz yetmiş milyon takipçisi vardır. Sayfasında birçok paylaşım yapmaktadır. Hem kendi markasını ait paylaşımlar hem de kendi fotoğraf paylaşımlarını çok sık yapmaktadır. Paylaşımları Instagram kullanıcıları tarafından  milyonlarca beğeni almaktadır.

İlginizi çekebilecek yazı: Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/begonyakadin/

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx