Magazin

Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?

Reklamlar

Beyza Doğuç söylediği şarkılar ve çektiği kısa filmler ile son zamanlarda yükselişe geçen fenomenler arasındadır. Kendisi ile alakalı çok bilgi bulunmadığından dinleyiciler ve izleyiciler tarafından fazlaca merak uyandıran biri olmayı başarmıştır. Doğuç 1996 yılında dünyaya gelmiş ve Ankara’da büyümüştür. Üniversite eğitimini de Ankara’da tamamlamış ve kısa bir süre sonra sosyal medyaya giriş yapmıştır. Birçok şarkıya cover yapmış ve kısa filmler çekerek insanların dikkatini çekmeyi başarmıştır. 

Beyza Doğuç kimdir?

Beyza Doğuç 1996 yılında yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini de Ankara’da tamamlamış ve Ankara üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. Verdiği bir röportajda kendisini Ankaralı hissettiğini söylemiştir. Kendi yaptığı besteleri bulunmaktadır. Bestelerine klipler çekiyor ve aynı zamanda YouTube üzerinden paylaşıyor. Kendisi on yıldan fazla süredir sosyal medya platformlarında paylaşım yapmaktadır. Gün geçtikçe artan takipçi kitlesi ile şöhrete adım adım yaklaşmakta olan genç yetenek zamanını kendini geliştirmek için kullandığını belirtmiştir.

Müzik kariyeri ile ilgili verdiği bir röportajda ‘İstanbul Ankara’ya göre daha prestijli ve olanaklı bir şehir fakat şu an Ankara’da devam etmek istiyorum.’ ifadelerini kullanmıştır. İleride ise yaptığı kaliteli işler sayesinde dünya çapında tanınan biri olmak istediğini, hayallerinin çok yüksekte olduğunu ve bu yolda ilerlemek için sürekli kendini geliştirmeye çalıştığını söylemiştir.

Reklamlar
Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?
Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?

Beyza Doğuç kaç yaşında?

1996 yılında dünyaya gelen başarılı Doğuç, 2022 yılı itibariyle 26 yaşındadır. 10 yılın aşkın bir süredir sosyal medya platformunda paylaşımlar yapan ve günden güne kitlesini genişleten Doğuç ’un doğum ay ve günü ise bilinmemektedir.

Beyza Doğuç burç?

Başarı zirvesini adım adım tırmanan genç yetenek hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır. Kendisinin doğum tarihi tam olarak bilinmediğinden ötürü hangi burç olduğu da ne yazık ki bilinmemektedir.

Beyza Doğuç aslen nereli?

Beyza Doğuç başlı başına gizemlerle dolu bir fenomendir. Hakkında çok sınırlı bilgiler bulunan Doğuç kendisini Ankaralı hissettiğini söylemiştir. Fakat aslen nereli olduğu hala merak konusudur.

Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?
Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?

Beyza Doğuç boy kilo?

Kendisi hakkında bilgi vermeyi sevmediğini düşündüğümüz başarılı fenomenin boy ve kilosu henüz bilinmemektedir. 

Reklamlar

Beyza Doğuç sevgilisi?

Sosyal medyada paylaştığı şarkılar ile geniş kitlelere ulaşan ve binlerce takipçiye ulaşan Doğuç ‘un özel hayatı da merak konusu haline gelmiştir. On yılı aşkın süredir sosyal medyada paylaşım yapan ve tanınan Beyza Doğuç bugüne kadar sevgilisi olduğuna dair bir paylaşım yapmamıştır. Özel hayatı hakkında bilgi bulunmamaktadır ve kendisi de bu konu ile ilgili konuşmayı tercih etmemektedir.

Beyza Doğuç mesleği

Üniversite eğitimini de Ankara’da tamamlamış ve Ankara üniversitesi Gazetecilik bölümünden mezun olmuştur. Kendi yaptığı besteleri bulunmaktadır. Bestelerine klipler çekiyor ve aynı zamanda YouTube üzerinden paylaşıyor. Kendisi on yıldan fazla süredir sosyal medya platformlarında paylaşım yapmaktadır.

Beyza Doğuç filmleri

Yetenekli genç Doğuç günümüze kadar yaptığı kolajlar ve kısa filmleri sayesinde gelmiştir. Kısa filmlerden sonra ise besteler yapan Beyza Doğuç filmlerini müzikleri ile bir araya getirmiştir. Kendisi şu an bestelerine de klipler çekmeye başlamıştır. Birçok sosyal medya platformu üzerinden kısa filmlerine ve bestelerine ulaşmanız mümkündür.

Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?
Beyza Doğuç şarkıları? Beyza Doğuç filmleri?

Beyza Doğuç şarkıları

Söylediği şarkılar ve yaptığı coverlar ile binlerce insan tarafından dinlenen Doğuç lise yıllarında koro öğretmeninden öğrendiği teknikleri kullandığını belirtmiştir. Lise döneminde iki ay kadar da piyano dersi alan Doğuç daha sonrasından hiçbir eğitim almadan günümüze kadar gelmiştir. Birden fazla şarkısı olan Doğuç ‘un son zamanlarda çıkardığı ‘ Burçların Şarkıları’ isimli albümü ve içeriğinde bulunan her burç şarkısı büyük ilgi görmüştür.

YouTube kanalında düzenli olarak paylaşım yapan Doğuç ‘un şarkılarına YouTube hesabından ulaşmanız mümkündür. Verdiği bir röportajda müzik ile alakalı ‘ Müziği kariyer olarak seçmek çok zor bir karardı. Yakın bir zamanda şan eğitimi alma niyetim var. Çünkü bazen doğru yaptığımı sandığım teknikleri yanlış yapıyorum. Benim için önemli olan üretmek ve iletişim kurabilmek. Yavaş bile olsa emin adımlarla ilerlediğim sürece keşfedilmek gibi anlık bir yükselişe ihtiyacım yok ‘ ifadelerini kullanmıştır. Motivasyon ihtiyacını ise sevdiği şeyi yapmakla karşıladığını belirtmiştir.

Beyza Doğuç Instagram adresi

Birçok sosyal medya platformunda aktif şekilde paylaşım yapan Doğuç, Instagram platformunda da oldukça aktif şekilde ilerlemektedir.  Hesabında şarkılarını, vloglarını ve günlük yaşamındaki kesitleri paylaşan Doğuç ‘un şu an 31.7B takipçisi bulunmaktadır. Profiline ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Beyza Doğuç Instagram adresi https://instagram.com/beyzadogucc?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx