Magazin

İlayda Su Çakıroğlu kimdir?

Reklamlar

İlayda Su Çakıroğlu kimdir? Youtube kanalında yayınladığı coverler ve piyano eserleri ile tanınmaya başlayan daha sonrasında ise ısrarlara dayanamayarak 2015 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katılan sosyal medyanın güzel sesli kızı ilk elemelerde başarılı olmuş ve Murat Boz’un takıma seçilmişti. Seslendirdiği Kanatlarım Var Ruhumda parçası ile tanınan ve oldukça sevilen sosyal medya fenomeni güzel burada ne yazık ki ilerleyen elemelerde devam edememiştir. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan başarılı fenomenin hayatı hakkında takipçileri araştırma yapmaya başladılar.

İlayda Su Çakıroğlu kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

İlayda Su Çakıroğlu kimdir?
İlayda Su Çakıroğlu kimdir?

İlayda Su Çakıroğlu kimdir?

Sesi ve güzelliği ile izleyenleri ve dinleyenleri kendisine hayran bıraktıran güzel sanatçı 9 Temmuz 1999 tarihinde dünyaya geldi. Youtube kanalında yayınladığı coverler ve piyanosu ile tanınan fenomen isim ısrarlar üzerine 2015 tarihinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve Kanatlarım Var Ruhumda isimli parçayı seslendirmiştir. Burada ki güzelliği sahne hakimiyeti ve sesinin güzelliğiyle Murat Boz’u döndüren isim bir süre Murat Boz’un takımında yer almış daha sonrasında ise elenmiştir. Yarışmadayken Kocaeli, den katıldığını ifade eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel’in aslen Kocaelili olduğu bilgisini ise teyit edemedik. Çok küçük yaşlardan itibaren müzik ile alakadar olan başarılı sanatçı Güzel Sanatlar Lisesinde eğitim görmüştür.

Reklamlar

İlayda Su Çakıroğlu kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının da yakın bir ilgi ile takip etmeye başladığı İlayda Su Çakıroğlu’nun en çok yaşı arama motorlarında soruldu. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu 23 yaşında.

İlayda Su Çakıroğlu aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz güzel sanatçının ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İlayda Su Çakıroğlu hangi burç?

Sosyal medyanın popüler içerik üreticilerinden birisi haline gelen Su Çakıroğlu’nun takipçilerinin bir diğer merak ettiği ve arama motorlarında arattığı konu ise burcu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. 9 Temmuz 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni aynı zamanda bir Yengeç burcu.

İlayda Su Çakıroğlu’nun boyu ve kilosu?

Hakkında tam bilgi sahibi olmadığımız güzel oyuncunun ne yazık ki boy ve kilo bilgisini şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Reklamlar
İlayda Su Çakıroğlu kimdir?
İlayda Su Çakıroğlu kimdir?

Sevgilisi var mı? Aşk hayatı hakkında detaylar

Magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. Başarılı sanatçının gönül kapılarının şuan kapalı olduğu biliniyor. Yeni gelişmeler olur olmaz sizinle paylaşabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

İlayda Su Çakıroğlu Saç Rengi

Başarılı sosyal medya fenomeni müzisyenin saç rengi de bir hayli merak edilmektedir. İlayda Su Çakıroğlu, kızılın en güzel tonlarında saç rengine sahiptir

İlayda Su Çakıroğlu O Ses Türkiye

YouTube platformunda yayınlamış olduğu cover şarkılarının yanı sıra eşsiz sesi ile de dikkatleri üzerine çeken İlayda Su Çakıroğlu, bir dönem O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve yıldızını parlatmıştır. Başarılı sesi ve detone olmaması ile dikkatleri üzerine çeken 1999 doğumlu müzisyen 2015 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışmasında kanatlarım var ruhumda isimli şarkı ile giriş yapmış elemeleri geçerek Murat Boz’un takımına dahil olmuştur. Başarılı isim ilerleyen turlarda ise ne yazık ki elenmiştir.

İlayda Su Çakıroğlu Sil Baştan

Müzik dünyasının hızla ilerleyen isimlerinden birisi olan İlayda Su Çakıroğlu, YouTube kanalında yayınlamış olduğu sil baştan piyano cover videosu ile büyük beğeniler toplamıştır.

Sosyal medya hesapları

Youtube kanalında yaptığı cover ve piyano paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı şuan bu platformda 30B aboneye ulaştı. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Çakıroğlu’nun instagramda ise 15,6B takipçiye sahip.

İlayda Su Çakıroğlu İnstagram
İlayda Su Çakıroğlu İnstagram

İlayda Su Çakıroğlu İnstagram

YouTube platformun yanı sıra Instagram platformunda da aktif olarak içeriklerini paylaşmaya başlayan başarılı sosyal medya fenomeni isim Instagram platformunda paylaşmış olduğu şarkıları ve gönderileri ile burada 15.6B takipçiyi ulaşmıştır.

İlayda Su Çakıroğlu Youtube Hesabı

23 Eylül 2020 tarihinde açmış olduğu YouTube kanalı ile eşsiz sesi ve piyano coverlarını burada paylaşan İlayda Su Çakıroğlu, YouTube platformunda 46.5B aboneye ulaşmıştır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zeynep Demirhan hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx