Magazin

Feyza Çıpa kimdir? Kutsi ile ayrıldı mı?

Reklamlar

Feyza Çıpa güzelliğinin yanı sıra yer almış olduğu yapımlarda ki başarıları ile de sık sık gündem olmaya devam ediyor. Şarkıcı Kutsi ile yaşadığı aşk ile de sık sık gündem olan ünlü sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda Mss Turkey yarışmasında ülkesini temsil etmiş ve üçüncü olmuştur. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Feyza Çıpa kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Feyza Çıpa kimdir?
Feyza Çıpa kimdir?

Feyza Çıpa kimdir?

Sosyal medya dünyasının başarılı içerik üreticilerinden olan Feyza Çıpa 24 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel kariyerini farklı noktaya taşıyarak Miss Turkey yarışmasına katıldı. 2007 tarihinde katıldığı Miss Turkey yarışmasında güzelliği ile 3. olan başarılı isim yapımcıların da dikkatini çekti. Ekranlara ilk defa Baba Ocağı isimli dizi ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni güzel buradaki oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile Arka Sıradakiler dizisinde rol almaya başladı.

Reklamlar

Daha sonrasında çeşitli kliplerde de yer alan başarılı ismi son olarak yer aldığı yapım ise Huzur Sokağı dizisi oldu. Çeşitli kliplerde yer almış olan sosyal medya fenomeni güzel aynı zamanda 2010 yılında Çarkıfelek programında da yer aldı. Özel hayatı ile sık sık magazin gündemine düşen sosyal medya fenomeni güzel şarkıcı Kutsi ile yaşadığı ilişki nedeniyle de bir hayli merak edilir oldu.

Başarılı sosyal medya fenomeni güzelim şarkıcı kutusu ile güzel giden 7 yıllık ilişkilerini noktalama kararı almaları takipçilerine şaşkınlığa uğrattı. Ayrılık nedenleri Bir hayli merak edildi. Feyza Çıpa bu konu hakkında şu ifadeleri dile getirdi; “Kutsi ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum ve basın mensubu arkadaşlarıma bu konuda gösterecekleri saygı için şimdiden teşekkür ediyorum.” 

Feyza Çıpa kaç yaşında?

Başarıları ile göz dolduran, güzelliği ile de akılları baştan alan sosyal medya fenomeni sunucunun takipçilerinin en merak ettiği konuların başında ünlü sosyal medya fenomeni güzelin yaşı yer aldı. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. 24 Mayıs 1985 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni güzel 36 yaşında.

Feyza Çıpa aslen nereli?

24 Mayıs 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzelin takipçilerinin bir diğer merak ettikleri konu ise aslen nereli olduğu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu detaylıca araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar

Feyza Çıpa hangi burç?

Sosyal medyanın adeta göz bebeği haline gelen ve kısa zamanda geniş hayran kitlelerine ulaşan oyuncu Çıpa’nın takipçileri en çok sosyal medyada oyuncu güzelin burcunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 24 Mayıs 1985 tarihinde dünyaya gelen fenomen isim aynı zamanda bir İkizler burcu kadını.

Feyza Çıpa’nın boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının gülen yüzü haline gelen Çıpa, paylaşımları ile sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Düzgün fiziği ile bir çok gencin idolü haline gelen ünlü sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü fenomen güzelin boyunu ve kilosunu sorar oldular. Bizler sizin için araştırdık bulduk. 1.74 cm uzunluğunda olan ünlü sosyal medya fenomeni güzel 55kg ağırlığında.

Feyza Çıpa kimdir?
Feyza Çıpa kimdir?

Feyza Çıpa ve Kutsi ayrıldı mı?

Kutsi ile yaşadığı ilişki nedeniyle de bir hayli merak edilir oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzelim şarkıcı kutusu ile güzel giden 7 yıllık ilişkilerini noktalama kararı almaları takipçilerine şaşkınlığa uğrattı. Ayrılık nedenleri Bir hayli merak edildi. Feyza Çıpa bu konu hakkında şu ifadeleri dile getirdi; “Kutsi ile yollarımızı ayırdık. Bundan sonraki süreçte adımın onunla aynı cümlede geçmesini dahi istemiyorum ve basın mensubu arkadaşlarıma bu konuda gösterecekleri saygı için şimdiden teşekkür ediyorum.” 

Feyza Çıpa’nın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Çıpa, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Feyza Çıpa’nın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa Baba Ocağı isimli dizi ile merhaba diyen sosyal medya fenomeni güzel buradaki oyunculuk yetenekleri ve güzelliği ile Arka Sıradakiler dizisinde rol almaya başladı. Daha sonrasında çeşitli kliplerde de yer alan başarılı ismi son olarak yer aldığı yapım ise Huzur Sokağı dizisi oldu.

  • Huzur Sokağı
  • Türk’ün Uzayla İmtihanı
  • Mavi Kelebekler
  • Uygun Adım Aşk
  • Baba Ocağı
  • Arka Sıradakiler

Feyza Çıpa estetik mi yaptırdı

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin estetik yaptırıp yaptırmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Feyza Çıpa kimdir?
Feyza Çıpa kimdir?

Feyza Çıpa ne kadar kazanıyor?

 Ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Feyza Çıpa İnstagram

İnstagram hesabında fezacipa hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Çıpa’nın instagram da ise 62B takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx