Magazin

Dilaray Yeşilyaprak Kimdir?

Reklamlar

25 yaşındaki başarılı oyuncu olan Dilaray Yeşilyaprak Benim Adım Melek isimli dizide Meryem karakteri ile ekranlara gelmiştir. Dilaray Yeşilyaprak kimdir, kaç yaşındadır rol aldığı diziler nelerdir, aslen nereli, hangi burç gibi merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Dilaray Yeşilyaprak Kaç Yaşında?

Dilaray Yeşilyaprak, 2020 itibari ile 25 yaşındadır.

Dilaray Yeşilyaprak Doğum Tarihi

Dilaray Yeşilyaprak 1 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Reklamlar
Dilaray Yeşilyaprak
Dilaray Yeşilyaprak

Dilaray Yeşilyaprak Aslen Nereli?

Dilaray Yeşilyaprak, aslen İstanbulludur.

Dilaray Yeşilyaprak Hangi Burçtur?

Dilaray Yeşilyaprak oğlak burcudur.

Dilaray Yeşilyaprak Boyu

Dilaray Yeşiyaprak’ın boyu 1.65 cm’dir.

Dilaray Yeşilyaprak’ın Kilosu

Dilaray Yeşilyaprak 50 kilodur.

Reklamlar
Dilaray Yeşilyaprak
Dilaray Yeşilyaprak

Dilaray Yeşilyaprak’ın Gözleri ve Saçları Hangi Renktir?

Dilaray Yeşilyaprak‘ın gözleri Ela ve saçları kahverengidir.

Dilaray Yeşilyaprak Eğitimi

Dilaray Yeşilyaprak İstanbul Maltepe Üniversitesini bitirmiştir. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Temel Oyunculuk ve Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alıp başarılı bir şekilde tamamlamıştır. İlk önemli deneyimini Benim Adım Melek dizisi ile ekranlarla buluşmuştur. Kamera Önü Oyunculuk eğitimi sayesinde herkes güzel oyuncu günümüzde rol aldığı diziler ile dikkatleri üzerine çekmektedir. İlk Deneyimi olan Benim Adım Melek dizisinde çok sevilmiş ve çok merak edilmiştir. Takipçileri Dilaray Yeşilyaprak’tan güzel beklentiler içindedirler.

Dilaray Yeşilyaprak
Dilaray Yeşilyaprak

Dilaray Yeşilyaprak Benim Adım Melek Dizisi

2019 – 2020 sezonunda TRT 1 ekranlarına gelen Benim Adım Melek dizisi çok sevilmiştir. Daha yeni başladığı zamanlarda bile izlenme oranları oldukça yüksektir. Dizinin değişik ve farklı yapısı izleyicinin de çok kısa bir süre içerisinde dikkatini çekmesini sağlamıştır. Benim Adım Melek dizisi her hafta Çarşamba günü yeni bölümleri ile izleyicisi ile buluşmaktadır.

Her hafta yeni bölümleri heyecanla beklenen dizinin kadrosuna yeni bir isim dahil olmuştur. Benim Adım Melek dizisi ile ekranlara Dilaray Yeşilyaprak Meryem karakteri ile dahil olmuş genç ve güzel oyuncu ilgileri üzerine çekmiştir. Meryem, Benim Adım Melek dizisinde yıllarca Melek’i bekleyen Halil’in annesinin bulduğu görücü usulü kız rolünü üstlenmiştir. Halil’in annesi Zümrüt, Meryem’i özenerek seçmiştir çünkü Meryem kimsesizdir. Ve bir okulda öğretmenlik yapmaktadır.

Dilaray Yeşilyaprak Instagram

Dilaray Yeşilyaprak’ın instagram hesabının ismi dilaray.yesilyaprak şeklindedir. Hesabının 73 bin civarı takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx