Magazin

Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?

Reklamlar

Furkan Sevindik kimdir? Eşsiz bir röportajın tüm detayları! İnstagram platformunda ürettiği içerikler ile kısa zaman içerisinde yükselişe geçen fenomen isim hakkında tüm detaylar! Paylaşımları ile kısa süre içerisinde hızla yükselen ve geniş hayran kitlelerine ulaşan sosyal medya dünyasının trend isimlerinden birisi olan Furkan Sevindik İnstagram platformunda geniş hayran kitlelerine ulaşmaya devam ediyor.

Furkan Sevindik  kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını siz değerli okuyucularımız için kendisiyle yaptığımız keyifli röportajımız sayesinde yazımızda derledik.

Furkan Sevindik kimdir?

Ben Furkan Sevindik. Tıp fakültesinde son sınıf öğrencisiyim. Uzun zamandır da sıkı bir sosyal medya takipçisiyim. Son zamanlarda kendim de içerik üretiyor, bir yandan da eğitim hayatıma devam ediyorum.

Reklamlar
Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?
Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?

Kaç yaşındasınız?

24 yaşındayım.

Aslen nerelisiniz?

Sakaryalıyım.

Hangi burçsunuz? Burçlara inanıyor musunuz?

Aslan burcuyum. Aslında burçlara inanmıyorum fakat kişiliklerin burçlarla uyumu da yadsınamayacak bir gerçek.

Aşk hayatınız hakkında bize neler anlatabilirsiniz?

Aşk hayatında oldukça uyumlu olduğumu düşünüyorum. Uzun yıllardır sorunsuz şekilde devam eden bir ilişkim var. Aşk hayatında dış etkenlerin ilişkiyi etkilememesine hep özen gösteririm. Uzun ve mutlu bir ilişkinin sırrının da bu olduğunu düşünüyorum.

Reklamlar
Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?
Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?

Eğitim hayatınız nasıl gidiyor?

Eğitim hayatımın neredeyse sonuna gelmiş bulunmaktayım. Tıp fakültesi eğitimi diğer bölümlere nispeten elbette daha zor ve sorumluluk yükü de fazla. Fakat hangi meslek olursa olsun sevilerek yapıldığı sürece yanında getirdiği zorlukları insan göz ardı edebiliyor. Hem öğrencilik hayatında hem de meslek hayatında en önemli unsurun zamanı yönetebilmek olduğuna inanıyorum. Kendi açımdan da zamanı iyi yönettiğimi düşünüyorum. Bugüne kadar öğrencilik hayatımda herhangi bir problem yaşamadım, üniversite yıllarımı da hep dolu dolu geçirdim.

Instagram platformunda içerik üretmeye nasıl başladınız? Bu konuda sizi destekleyenler oldu mu?

Dediğim gibi yıllardır sosyal medyada sıkı bir izleyiciydim. Yıllardır bu kadar içinde oldukça ister istemez üretme isteği de oluşuyordu. Daha öncesinde de video çekiyordum fakat yalnızca arkadaşlarımla paylaşıyordum. Sonrasında Tiktok ve Instagram gibi platformlarda da paylaşmaya başladım. Yani aslında içerik üretmek benim için bir anda ortaya çıkan bir durum değildi, bir süreç sonucunda ortaya çıktı. Bu konuda beni destekleyenler de oldu eleştirenler de. Desteğin motivasyon, eleştirinin de gelişim için bir anahtar olduğuna inanırım. Bu yüzden destek olanlara da eleştirenlere de her zaman teşekkür ettim.

Instagram platformunda tasvip etmediğimiz kişiler veya durumlar var mı?

Burası özgür bir platform. Zaten sosyal medyanın toplumumuza kattığı en güzel şeyin özgürlük olduğunu düşünüyorum. Belli sınırlar aşılmadığı sürece herkesin istediğini izleme/izlememe gibi bir hakkı var. Elbette benim de severek takip ettiğim ve de ilgilenmediğim içerikler var.

Takipçilerinize bir mesaj vermek ister misiniz?

Takipçilerime her zaman yaşadıkları her anı değerlendirmelerini tavsiye ediyorum. Hayatın her anı çok değerli. Gerek akademik başarı, gerekse sosyal hayatta hiçbir şeye emeksiz ulaşılamıyor. Bu yüzden kişi kendini tanımalı, ve sevdiği , arzuladığı şeyler için yaşamaktan çekinmemeli. Hayat kısa, fakat isteyen için her şeye çok vakit var.

Gelecekte ki hedefleriniz neler?

Açıkçası benim geleceğe dair uçuk hayallerim yok. Sevdiklerimle, sevdiğim işleri yaparak özgürce yaşamak ve ulaşabildiğim kadar insanın kalbine dokunmak benim hayat hedefim.

Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?
Sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik kimdir?

TikTok üzerinden hiç biriyle tartışmaya girdiniz mi?

Kimseyle herhangi bir tartışmaya girmedim. Dediğim gibi burası özgür bir platform, zaten biriyle frekansınız uyuşmuyorsa birbirinizle iletişim kurmamak gibi bir özgürlüğe sahipsiniz.

Birazda enlerden bahsedecek olursak:

Başarılı sosyal medya fenomeni Furkan Sevindik’in enlerinden bahsettik:

*En sevdiğiniz renk?

Siyah

*En sevdiğiniz yemek?

Kavurma ve pilav.

*En sevdiğiniz film?

Matrix

*En sevdiğiniz kitap?

Varlık ve hiçlik – Sartre

*En sevdiğiniz ünlü?

Cem Yılmaz.

Furkan Sevindik sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni isim reels videoları ile de kısa zamanda fenomen hale gelmiştir. Başarıları ve paylaşımları ile sevilen Furkan Sevindik sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen isimin şuan bu platformda 25B takipçisi mevcut. Başarılı ismin Tiktok platformunda ise 86K takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx