Magazin

Gizem Denizci kimdir? Kaç yaşında? Nerede yaşıyor?

Reklamlar

Gizem Denizci 1988 doğumlu bir dizi ve film oyuncusudur. Başarısı ve yetenekleri ile ekran başındakileri ve sosyal medya kullanıcılarını kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Gizem Denizci sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler. Sosyal medya dünyasının hızla yükselen ismi olan Denizci hakkında merak edilen tüm detayları ve takipçilerin merak ettiği soruları yazımızda derledik.

Gizem Denizci kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Gizem Denizci kimdir?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen isimlerinden birisi olan Gizem Denizci 1988 yılında Bilecik’te dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslen Yunanistan göçmenidir.  29 Ağustos 1988 yılında dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel birçok dizi ve filmde rol almıştır.

Reklamlar

Küçük yaşlardan itibaren tiyatro ile ilgili önem ve eğitimler almaya başlayan başarılı isim Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk teknikleri üzerine eğitim almaya başlamış ve bu konuda kendini kanıtlamıştır.

Ekranlara ilk defa 2 yaka 1 İsmail isimli televizyon dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Kolpaçino filminde hayat verdiği Burcu karakteri ile olmuştur. Dönemin en ünlü dizilerinden birisi olan Kiralık Aşk’ın oyuncu kadrosuna katılan Ayşegül karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak Masum Değiliz dizisinde Esin karakterine hayat vermiştir

Gizem Denizci kimdir?
Kiralık Aşk dizisinin Ayşegül’ü kimdir?

Gizem Denizci kaç yaşında?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun kaç yaşında olduğu oldu. Güzelliği ile büyüleyen başarılı sosyal medya fenomeni güzel 32 yaşında.

Gizem Denizci aslen nereli?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen isimlerinden birisi olan Denizci 1988 yılında Bilecik’te dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı sosyal medya fenomeni güzel aslen Yunanistan göçmenidir.

Reklamlar

Gizem Denizci hangi burç?

29 Ağustos 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Denizci’in burcu oldu. 29 Ağustos 1988 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Başak burcudur.

Gizem Denizci’nin boyu ve kilosu?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Denizci’in takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun düzgün fiziği oldu. Sosyal medya dünyasında da beğenilen isimlerinden birisi olan Denizci 1.70cm uzunluğunda ve 53 kilo.

Gizem Denizci kimdir?
Gizem Denizc kimdir?

Gizem Denizci’nin sevgilisi var mı?

Uzun zamandır bir diğer merak edilen detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun özel hayatı oldu. Güzelliği ile birçok kişinin gönlünde taht kurmuş olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında sevgilisi var mı? Sorusunu sormaları üzerine bizlerde araştırdık. Başarılı sosyal medya fenomeni isimin sevgilisi yoktur.

Gizem Denizci’nin mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Denizci, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Gizem Denizci’nin yer aldığı dizi ve filmler

Ekranlara ilk defa 2 yaka 1 İsmail isimli televizyon dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise Kolpaçino filminde hayat verdiği Burcu karakteri ile olmuştur. Dönemin en ünlü dizilerinden birisi olan Kiralık Aşk’ın oyuncu kadrosuna katılan Ayşegül karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak masum değiliz dizisinde Esin karakterine hayat vermiştir

  • 2018 Kiralık Aşk (Ayşeğül)
  • 2013 Güzel Çirkin (Aydan)
  • 2012 Evim Sensin (Defne)
  • 2012 İki Yaka Bir İsmail (Bahar)
  • 2010 Lale Devri (İnci)
  • 2010 Geniş Aile (Afitap)
  • 2009 Kolpaçino : Bir Şehir Efsanesi (Burcu)
  • 2008 Adanalı
Gizem Denizci kimdir?
Gizem Denizci kimdir?

Gizem Denizci ne kadar kazanıyor?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgilere ulaşmadık.

Gizem Denizci nerede yaşıyor?

Ünlü sosyal medya fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında ünlü sosyal medya fenomeni isimin nerede yaşadığını sormuş olmalarına rağmen kayda değer bilgilere ulaşamadık. Güncel bilgiler ile karşınızda olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Gizem Denizci Kolpaçino

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2009 Kolpaçino : Bir Şehir Efsanesi filminde Burcu karakterine hayat vermiştir.

Gizem Denizci Kerem Fırtına

Dönemin en ünlü dizilerinden birisi olan Kiralık Aşk’ın oyuncu kadrosuna katılan Ayşegül karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada bir diğer ünlü oyuncu olan Kerem Fırtına ile rol almıştır.

Gizem Denizci İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 98B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Başak Akbay kimdir?hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx