Magazin

Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?

Reklamlar

Gökberk Demirci, 20 Ekim 1989 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Yakışıklılığı ve oyunculuğu ile adeta büyüleyen Gökberk Demirci  aslen Adanalıdır. Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra dizi ve film sektörüne atılan başarılı isim özellikle Yemin dizisinde göstermiş olduğu performansı ile dikkat çekmiştir. Dizileri role arkadaşı olan Özge Yağız ile aşk yaşamaya başlayan Gökberk Demirci  ayrılık haberi ile büyük olay yarattı. Özge Yağız ve Gökberk Demirci  neden ayrıldı? Gökberk Demirci  kaç yaşında? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Gökberk Demirci kimdir?

Gökberk Demirci, 20 Ekim 1989 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiştir. İlhan Demirci  ve Sevcan Nurhan Demirci  çiftçinin oğulları olarak dünyaya gelen Gökberk Demirci, aslen Adanalıdır. Başarılı oyuncunun bir erkek kardeşi olduğu bilinmektedir. Oyuncular şans eseri başladığı bilinen Gökberk Demirci, arkadaşının çalıştığı sete ziyarete gitmiş ve orada kendisini bir anda dizi film sektöründe bulmuştur. Ekranları ilk defa 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisiyle merhaba diyen Gökberk Demirci, 2013 yılında Osmanlı’da Derin Devlet isimli dizide rol almıştır.

Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?
Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?

2015 yılında Demir Atlı Gringo yapımı ile ilk defa sinema karşısına çıkan Gökberk Demirci, 2016 yılında Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizisinde yer alan oyuncu aynı yıl içerisinde Yıldızlar da Kayar isimli sinema filminde oynamıştır. 2017 yılında Arka Sokaklar dizisine dahil olan başarılı isim 2017 yılında yayınlanan Malazgirt 1071 adlı sinema filminde Sultan Alparslan karakterine hayat vermiştir. Şüphesiz başarılı oyuncunun en çok tanındığı ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlandığı dizi ise 2019 yılında başlayan ve hala devam etmekte olan Yemin dizisinde hayat verdiği Emir karakteriyle olmuştur.

Reklamlar

Gökberk Demirci kaç yaşında?

20 Ekim 1989 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiş olan Gökberk Demirci, 33 yaşındadır.

Gökberk Demirci aslen nereli?

20 Ekim 1989 tarihinde İzmit’te dünyaya gelmiş olan ve bir erkek kardeşi olduğu bilgisine ulaştığımız başarılı oyuncunun aslen Adanalı olduğu bilinmektedir.

Gökberk Demirci hangi burç?

20 Ekim tarihinde dünyaya gelen 33 yaşındaki oyuncu terazi burcudur.

Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?
Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?

Gökberk Demirci boyu ve kilosu

Ela gözleri biçimli vücudu ve keskin bakışları ile genç kızların sevgilisi haline gelen Gökberk Demirci, 1.81 boyunda 77 kilodur.

Reklamlar

Gökberk Demirci mesleği

Cengiz Küçükayvaz tiyatrosunda oyunculuk eğitimleri aldıktan sonra 2012 yılında aktif olarak oyunculuk yapmaya başlayan sosyal medya fenomeni ismin şüphesiz en çok dikkat çektiği yapım 2019 yılından bu yana yayınlanmakta olan Yemin dizisinde hayat verdiği Emir karakteriyle olmuştur.

Gökberk Demirci dizileri

Ekranları ilk defa 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisiyle merhaba diyen Gökberk Demirci, 2013 yılında Osmanlı’da Derin Devlet isimli dizide rol almıştır. 2015 yılında Demir Atlı Gringo yapımı ile ilk defa sinema karşısına çıkan Gökberk Demirci, 2016 yılında Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterini canlandırmıştır. 2016 yılında Hayatımın Aşkı dizisinde yer alan oyuncu aynı yıl içerisinde Yıldızlar da Kayar isimli sinema filminde oynamıştır.

2017 yılında Arka Sokaklar dizisine dahil olan başarılı isim 2017 yılında yayınlanan Malazgirt 1071 adlı sinema filminde Sultan Alparslan karakterine hayat vermiştir. Şüphesiz başarılı oyuncunun en çok tanındığı ve sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilmeye başlandığı dizi ise 2019 yılında başlayan ve hala devam etmekte olan Yemin dizisinde hayat verdiği Emir karakteriyle olmuştur.

  • 2012 Bir Zamanlar Osmanlı
  • 2013 Osmanlıda Derin Devlet
  • 2015 Demir Atlı Gringo
  • 2016 Adını Sen Koy
  • 2016 Hayatımın Aşkı
  • 2016 Yıldızlar da Kayar
  • 2017 Arka Sokaklar
  • 2017 Malazgirt 1071
  • 2019-Günümüz Yemin

Gökberk Demirci evli mi?

2019 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinin oyuncu kadrosuna başrol ile dahil olan Gökberk Demirci, burada Emir karakterini hayat vermeye başlamıştır. Uzun zamandır ekranlarda yayınlanmakta olan dizide başrol arkadaşı olan Özge Yağız ile aşk yaşamaya başlayan Gökberk Demirci  sette yolları ayrıldıktan sonra da bu ilişkiyi devam ettirmiş ve Özge Yağız’a evlenme teklifi etmiştir. Uzun süredir birlikte olan çiftin evlenmesi beklenirken ayrılık haberi ise sevenlerini derinden sarsmıştır.

Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?
Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?

Gökberk Demirci nişanlısından neden ayrıldı?

Baba dizisinde Büşra karakterini hayat vermekte olan Özge Yağız ve Yemin dizisinde Emir karakterini hayat vermekte olan Gökberk Demirci, evlenilmesi beklenirken ayrılmaları büyük ses getirmiş ve sevenleri tarafından bu ayrılık onlara yakıştırılmamıştı. Sosyal medyada da geniş kitleler tarafından takip edilen ve adlarına fan sayfaları dahi açılan çiftin neden ayrıldığı büyük bir merak konusu olsa da ne yazık ki bilinmiyor.

Gökberk Demirci sevgilisi kim?

Yemin dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Gökberk Demirci  ile yollarını ayıran Özge Yağız, 10 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri akademisinden mezun olduktan sonra 2017 yılında oyunculuk kariyerine başlayan Özge Yağız 2019 ile 2020 yılları arasında Yemin dizisinde yer almış daha sonrasında Sol Yanım, İçimizden Biri ve Baba dizisine dahil olmuştur.

Gökberk Demirci İnstagram adresi

2019 yılından bu yana Kanal 7 ekranlarında yer alan ve oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Gökberk Demirci, sosyal medya hesaplarını da aktif olarak kullanan oyunculardan birisidir. Başarılı sosyal medya fenomeni ismin Instagram platformunda 1.1M takipçisi bulunmaktadır

Gökberk Demirci İnstagram adresi https://www.instagram.com/gokberkdemirci/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Dilan Telkök ve Berkay Hardal ayrılıyor mu? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx