Magazin

Havva Öğüt Kimdir?

Reklamlar

Havva Öğüt kimdir konulu yazımız ile kendisi ile ilgili bilgileri sizlerle buluşturuyoruz. 28 yaşında Çocuk Gelişimi mezunu başarılı şarkıcı seslendirdiği şarkılar ile isminden çok bahsettirmekte ve şarkıları oldukça çok dinlenmektedir. Havva Öğüt kimdir, burcu, eğitimi ve kariyeri hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz.

Havva Öğüt Kaç Yaşında?

Havva Öğüt 1992 yılının Ağustos ayında Aksaray’da doğmuştur. 2024 itibari ile 32 yaşındadır.

Havva Öğüt Hangi Burç?

Havva Öğüt Aslan burcudur.

Reklamlar

Havva Öğüt Aslen Nereli?

Havva Öğüt Aslen Aksaraylıdır yaşantısını doğup büyüdüğü memleketinde sürdürmektedir.

Havva Öğüt Hangi Okul Mezunu?

Havva Öğüt Aksaray Kız Teknik ve Meslek Lisesinden mezun olmuş sonrasında Aksaray Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünü tamamlamıştır.

Havva Öğüt Kariyeri

Havva Öğüt şimdilerde yurtiçi ve yurtdışında bir çok mekanda sahne almaktadır. Müzik kariyerine başarılı bir şekilde hız kesmenden devam eden Havva Öğüt aynı zamanda birçok şarkıyı seslendirmiş mp3 indir gibi çeşitli platformlarda da sağlam bir kitlesi vardır onlar tarafından da çok sevilmektedir. Havva öğüt güzel sesiyle isminden çokça bahsettirmektedir.
 

Havva Öğüt Yol Yok, Yokluk Belası, Sevme, Ömrüm, Eskittiğimi Giymem, Ankara’ya Deniz Gelirde, Tribin Olurum, Diyemiyom da, Olsun Olsun, Vay Balım, Açma Bugün Perdeleri isimli şarkıları seslendirmiştir.

Reklamlar

Havva Öğüt Youtube Havva Öğüt’ün seslendirdiği şarkıları paylaştığı youtube kanalı vardır. Şarkıları çok sayıda dinlenmeye ulaşmış büyük bir başarı elde etmiştir. Kanalının ismi Havva Öğüt şeklindedir. Kanalının 98 bin civarı takipçisi olmasına rağmen bazı şarkıları 4 -5 milyon dinlenmeye ulaşmış çok fazla dinlenmiştir

Havva Öğüt Instagram Hesbaı
Havva Öğüt Instagram Hesbaı

Havva Öğüt Instagram Hesabı

Havva Öğüt’ün instagram hesabı havvaogutmuzik şeklindedir ve 279 bin takipçisi vardır.

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx