Magazin

Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?

Reklamlar

Heypoper kardeşi heysıla olarak bilinen Sıla Dündar sosyal medyanın son zamanlardaki gözdesi olmuştur. Dündar çektiği videolarıyla çokça konuşulur hale gelmiştir. Kısa süre içerisinde İnstagram ve Tiktok platformlarında yüzbinlerce takipçiye ulaşmıştır. Özellikle ünlü fenomen Tiktok üzerinde 20 milyon beğeniye yaklaşmış durumda. Güzel fenomenin hakkında merak edilenlere gelin hep birlikte bakalım.

Sıla Dündar kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Sıla Dündar kimdir?

Kısa süre içerisinde İnstagram ve Tiktok platformlarında yüzbinlerce takipçiye ulaşmıştır. Güzel fenomen 2 Nisan 2002 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Geniş hayran kitlesi olan ve oldukça sevilen fenomen 19 yaşında. Yaşamına halen orada devam etmekte olup Aslen de İzmirlidir. Ünlü fenomenin Tiktok ve İnstagram platformunda çok başarı getirmesiyle hayranları güzel fenomene baskı yapmaya başlamışlardır. Youtube platformunda daha da başarılı olacağına inanılan ve genç hayran kitlelerinin bu konuda fenomene destek verecekler gibi görünüyor.

Reklamlar

Sosyal medya dünyasında çok beğenilen ve videoları tıklanma rekorları kıran fenomenin aile hayatı merak konusu oluştu. Ancak abisi haricinde ailesi hakkında herhangi bir bilgi mevcut değil. Ünlü fenomenin milyonlarca takipçisi olmasına rağmen bazı bilgilerini sır gibi saklamakta. Ahmet Can ile ne kadar sevgili olduğu düşünülse de gerçek anlamda öz kardeştirler. Öte yandan gönül ilişkileri konusunda konuşmayı sevmemektedir. Bu da gösteriyor ki ünlü fenomen kalbinde kimseye yer vermiyor. Yakaladığı başarıyı iş hayatında devam ettirmeyi düşünüyor.

Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?
Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?

Sıla Dündar kaç yaşında?

Sıla Dündar Kaç Yaşında

Kısa süre içerisinde İnstagram ve Tiktok platformlarında yüzbinlerce takipçiye ulaşmıştır. Güzel fenomen 2 Nisan 2002 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Geniş hayran kitlesi olan ve oldukça sevilen fenomen 20 yaşında.

Sıla Dündar aslen nereli?

Hayranların hakkındaki merak ettikleri konular arasında aslen nereli olduğu merak edilmişti. Güzel fenomen 2 Nisan 2002 tarihinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Yaşamına halen orada devam etmekte olup Aslen de İzmirlidir.

Sıla Dündar hangi burç?

Heypoper kardeşi heysıla olarak bilinen Sıla Dündar sosyal medyanın son zamanlardaki gözdesi olmuştur. Dündar çektiği videolarıyla çokça konuşulur hale gelmiştir. Ünlü fenomenin burcu da merak edilmişti. Güzel fenomen 20 yaşında koç burcu dur.

Reklamlar

Sıla Dündar’ın boyu ve kilosu?

Sosyal medya dünyasının ön planda olan ismi Dündar çekiciliği ve fiziği ile de merak konusu olmuştur. Hayranları heysıla’nın boyu ve kilosunu sık sık arama motorlarında sormuşlardı. Milyonlarca takipçiye ulaşmasına rağmen bu konuda herkesi merakta bırakan fenomenim abisi 1.83 cm ise kendisi de tahminlerimize göre 1.65 cm boyunda olmalı.

Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?
Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?

Sıla Dündar mesleği ne?

Heypoper kardeşi heysıla olarak bilinen Sıla Dündar sosyal medyanın son zamanlardaki gözdesi olmuştur. Dündar çektiği videolarıyla çokça konuşulur hale gelmiştir. Kısa süre içerisinde İnstagram ve Tiktok platformlarında yüzbinlerce takipçiye ulaşmıştır. Özellikle ünlü fenomen Tiktok üzerinde 20 milyon beğeniye yaklaşmış durumda. Abisi Ahmet Can Dündar ile başarıdan başarıya koşmaya devam etmektedirler.

Sıla Dündar ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya platformunda popüler hale gelen fenomen beğeni sayısı ve takipçi çokluğuyla ne kadar kazanıyor sorularına kapı açmıştı. Bizler sizler için araştırdık. Genç hayran kitlesine sahip olan güzellik ne kadar kazandığı konusunda hiç bir bilgi vermemiştir.

Sıla Dündar’ın sevgilisi var mı?

Sosyal medyanın genç ve başarılı fenomeni özel hayatı ile de merak edilenler arasında yerini almıştı. Ahmet Can ile ne kadar sevgili olduğu düşünülse de gerçek anlamda öz kardeştirler. Öte yandan gönül ilişkileri konusunda konuşmayı sevmemektedir. Bu da gösteriyor ki ünlü fenomen kalbinde kimseye yer vermiyor. Yakaladığı başarıyı iş hayatında devam ettirmeyi düşünüyor.

Sıla Dündar’ın kardeşi kimdir?

Heypoper kardeşi Heysıla ismi ile tanınan fenomen Ahmet Can Dündar ile çektiği videolarla sevilmiş ve tutulmuştu. Anlaşıldığı üzere fenomenin sosyal medya platformunda Heypoper adıyla bilinen Can Dündarı’ın kardeşidir. Ünlü fenomenin abisi 1998 doğumlu ve İzmir de yaşamına devam etmektedir. Sık sık İstanbul’a gelip arkadaşlarını ziyaret ettiği bilinmektedir. Abisi de kendisi gibi fenomendir. Güzel fenomen abisi sayesinde onunla videolar çekerek ünlü hale gelmiş daha sonra kendisine sosyal medya hesabı açmaya karar vermişti.

Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?
Sıla Dündar kimdir? Hey sıla kimdir? Kaç yaşında?

Sıla Dündar’ın sosyal medya hesapları

Genç kesimin özellikle yer aldığı ve bu platform sayesinde hızla yükseldiği bu dijital çağ döneminde özellikle kullanılan Tiktok uygulaması popüler olmaya başladı. Başarılı dijital içerik üreticisi olan fenomen isimin sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Tiktok’ta ise 2.3 M takipçisi ve 34.2 M beğenisi var.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gamze Karta hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx