Magazin

Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!

Reklamlar

Ragıb Narin sosyal medya platformlarında paylaşmış olduğu anlar ve şarkıları ile ünlü olmuştur. İlk olarak YouTube platformuna yüklemiş olduğu “Sevda Çiçeği” adlı parçası ile bir anda kendini fenomen halde bulan Ragıb Narin, zengin bir ailenin çocuğudur. Aslen Hatay Antakyalı olan Ragıb Narin ‘in babası ticaretle uğraşmaktadır. Ragıb Narin şarkıları! Ragıb Narin sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik.

Ragıb Narin kimdir?

Ragıb Narin ,19 Mart 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Başarılı isim aslen Hatay Antakyalıdır. Genç yaşında futbol yeteneğini keşfeden Ragıb Narin, küçük yaşta Hatayspor’da profesyonel olarak futbol oynamaya başlamıştır. Uzun yıllar boyunca futbol ile ilgilenen Ragıb Narin daha sonrasında daha başarılı olabilmek adına futbol bırakarak ticarete atılmıştır. 2013 yılında futbol oynadığı dönem içerisinde şarkı söylediği anları YouTube’da paylaşan Ragıp Narin, paylaşımlarından sonra bir anda trend hale gelmiş ve pek çok sosyal medya platformlarında keşfette paylaşılır olmuştur.

Kendini tamamen müziğe adayan genç isim futbolu bırakarak ilk şarkısı olan sevda çiçeği adlı single parçasını çıkartmıştır. Yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı bu çıkartmış olduğu bu şarkı ile milyonlar tarafından izlenmiştir. 2019 yılının temmuz ayında çıkarmış olduğu “Sevda Çiçeği” adlı şarkıdan sonra 3 yıl içinde 40’a yakın ülkeye yapmış olduğu iş gezileri ile de sosyal medyada olay olan Ragıp Narin, “Sevda Çiçeği” adlı parçasından sonra “Gecekondu”, “Mavi”, “Gel Diyemem”, “Menekşem”, “Mucize” ve “Vur Beni” adlı parçaları ile dijital platformlarda binlerce kez dinlendi.

Reklamlar
Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!
Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!

Ragıb Narin kaç yaşında?

Sevda Çiçeği adlı şarkısı ile büyük bir çıkış yakalayan Ragıp Narin19 Mart 1996 tarihinde Hatay Antakya’da dünyaya gelmiştir. Başarılı sanatçı 26 yaşındadır

Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!
Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!

Ragıb Narin aslen nereli?

Sesi ve yapmış olduğu parçaları ile kısa zamanda sosyal medya platformlarında fenomen hale gelmiş olan sanatçı isim aslen Hatay Antakyalıdır.

Ragıb Narin hangi burç?

19 Mart 1996 tarihinde dünyaya gelen Ahmet Ragıp balık burcudur.

Ragıb Narin boy ve kilo

Sesi ve esprili kişiliğinin yanı sıra yakışıklılığı ile de sosyal medya platformlarında takip edilen isimlerden birisi haline gelen Ragıp Narin hakkında en çok sorulan sorulardan birisi de boyu ve kilosu olmuştur. Başarılı isim boyu ve kilosu hakkında herhangi bir bilgi paylaşmamıştır.

Reklamlar

Ragıb Narin mesleği

Mustafa Kemal Üniversitesi spor kulübünde futbola adım atmış olan Ragıp Narin Hatayspor akımında profesyonel olarak futbol oynamaya başlamış daha sonrasında ise Mersin idman yurdu takımına transfer olmuştur. 2016 ile 2017 yılları arasında Hatayspor ile profesyonel sözleşme imzalayan Ragıp Narin sosyal medyada şarkısının kısa zamanda popüler olması ile birlikte futbolu tamamen bırakarak ticarete ve müziğe yönelmiştir.

Ragıb Narin şarkıları

Yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı sanatçı bu çıkartmış olduğu bu şarkı ile milyonlar tarafından izlenmiştir. 2019 yılının temmuz ayında çıkarmış olduğu “Sevda Çiçeği” adlı şarkıdan sonra 3 yıl içinde 40’a yakın ülkeye yapmış olduğu iş gezileri ile de sosyal medyada olay olan Ragıp Narin, “Sevda Çiçeği” adlı parçasından sonra “Gecekondu”, “Mavi”, “Gel Diyemem”, “Menekşem”, “Mucize” ve “Vur Beni” adlı parçaları ile dijital platformlarda binlerce kez dinlendi.

  • Sevda Çiçeği
  • Gecekondu
  • Mavi
  • Gel Diyemem
  • Mucize
  • Vur Beni
Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!
Ragıb Narin kimdir? Ragıb Narin şarkıları!

Ragıb Narin sevgilisi kim?

Başarıları ile kısa zamanda yükselen ve sosyal medya platformlarında fenomen hale gelen Narin, aynı zamanda ticaret ile de uğraşmaktadır. Başarılı sanatçının hayatında birisinin olup olmadığı bilinmiyor.

Ragıb Narin İnstagram adresi167

Sosyal medyada oldukça aktif olan ve sosyal medya sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşarak fenomenler ile arkadaşlık kuran Narin’in Instagram hesabında 167B takipçisi bulunmaktadır. İnfluencer olarak bilinen ve aynı zamanda daha farklı mesleklere de sahip olan yakışıklı fenomen i̇nstagram hesabında single parçalarını yayınlamaktadır. Ragıb Narin’in İnstagram profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ragıb Narin İnstagram adresi https://www.instagram.com/ragibnarin/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx