Magazin

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir?

Reklamlar

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir? SHOW TV ekranlarının vazgeçilmez yaz dizisi haline gelen Cam Tavanlar dizisinde hayat verdiği Cem karakteri ile başrol oynayan Kubilay Aka yakışıklılığının yanı sıra oyunculuk yetenekleri ile de büyülemeye devam ediyor. Başarılı oyunculuğu ile oldukça sevilen Aka, sosyal medyada da trend haline geldi. Başarılı oyuncunun hayranları güzel hakkında sıkı bir araştırmaya giriştiler.

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem'i kimdir?
Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir?

Kubilay Aka kimdir?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranlarında vazgeçilmez isimlerinden birisi haline gelen Kubilay Aka oyunculuk yetenekleri ve yakışıklılığı ile birçok kişiyi kendisine hayran bıraktırdı. Çukur dizisinde hayat verdiği Celasun karakteri ile milyonların gönlünde yer edinen başarılı oyuncu son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisinde başrol karakteri olan Cem’e hayat vermeye başladı. 5 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni ismi doğma büyüme İstanbullu olmasının yanı sıra aslan Adanalıdır.

Reklamlar

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı Yönetimi bölümünden mezun olan başarılı isim Muğla’da özel bir havalimanı şirketinde çalışırken Vatanım Sensin dizisinin çekimlerine çağrılmış ve burada hayatı değişmiştir. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa ilgisinin olduğunu dile getiren başarılı isim deneme çekimlerinden sonra çağrıldığında hayatında adeta bir dönüm noktası yaşamıştır. Ekranları ilk defa Vatanım Sensin dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada hayat verdiği Ali Kemal karakteri ile ekran başındakiler den ve yapımcılardan tam not almış daha sonrasında Arif filminde Yakışıklı Kemal rolünü hayat vermiştir.

2018 yılında Aşk Bu mu? filminde Umut rolüne hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni isim 2017 ile 2021 yılları arasında ise uzun soluklu bir dizi olan Çukur’da Celasun karakterine hayat vermeye başlamıştır. Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisine Cem karakteri ile dahil olmuştur. Özel hayatı ile de bir hayli merak konusu olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu uzun bir süre boyunca Miray daner ile aşk yaşamış ancak çıkan iddialar sonucu ilişkilerini bitirme kararı alarak yolların ayırmışlardır. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun hayatında şu an kimse yer almıyor.

Kubilay Aka kaç yaşında?

Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu İnstagram paylaşımları ile de adından sıkça söz ettiremeye başladı. Fenomen haline gelen Aka’nın takipçilerinin en çok merak ettiği konu ise oyuncunun yaşı oldu. Bizler sizin için araştırdık bulduk 5 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen fenomen oyuncu 26 yaşında.

Kubilay Aka aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ve bulduk. Başarılı oyuncu aslen Adanalı.

Reklamlar

Kubilay Aka hangi burç?

5 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Aka’nın burcu oldu. 5 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Boğa burcudur.

Kubilay Aka’nın boyu ve kilosu?

Sosyal medya paylaşımları ile ses getiren, dizide ki asil duruşu yürek hoplatan başarılı oyuncu Aka’nın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise boyu ve kilosu oldu. 183cm uzunluğunda olan yakışıklı oyuncu 78g ağırlığında.

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem'i kimdir?
Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir?

Kubilay Aka’nın sevgilisi kim?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların beğenilen iki isimi olan Kubilay Aka ve Miray Daner bir dönem uzun bir ilişki yaşamışlardı. Bir dönem sevgili olan ikili hala soysal medya kullanıcıları tarafından shiplenmeye devam ediyor. Sık sık barışma iddiaları ile gündeme gelen ikili ise ne yazık ki farklı kişiler ile hayatlarına devam etme kararı aldılar. Başarılı oyuncu Aka’nın hayatında şuan kimse yer almıyor.

Kubilay Aka evleniyor mu?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin evli olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık başarılı oyuncu Aka’nın hayatında şuan kimse yer almıyor. O yüzden şuan evlilik pek de söz konusu değil.

Kubilay Aka’nın mesleği ne?

Sosyal medya dünyasının başarılı isimleri arasında ilk sıralarda yer alan başarılı İnstagram içerik üreticisi Aka, şuan oyunculuk kariyerinde zirve noktalardadır.

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem'i kimdir?
Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir?

Kubilay Aka’nın yer aldığı dizi ve filmler

Ekranları ilk defa Vatanım Sensin dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu burada hayat verdiği Ali Kemal karakteri ile ekran başındakiler den ve yapımcılardan tam not almış daha sonrasında Arif filminde Yakışıklı Kemal rolünü hayat vermiştir. 2018 yılında Aşk Bu mu? filminde Umut rolüne hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni isim 2017 ile 2021 yılları arasında ise uzun soluklu bir dizi olan Çukur’da Celasun karakterine hayat vermeye başlamıştır. Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Cam Tavanlar dizisine Cem karakteri ile dahil olmuştur.

  • 2016-2017 Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal rolünde
  • 2017 Arif V 216 filminde Yakışıklı Kemal rolünde
  • 2017-2021 Çukur dizisinde Celasun rolünde
  • 2018 Aşk Bu Mu? Filminde Umut rolünde
  • 2020 Aşk 101 internet dizisinde Kerem rolünde
  • 2021 Aşk 102 internet dizisinde Kerem rolünde
  • 2021 Cam Tavanlar dizisinde Cem rolünde

Kubilay Aka’nın yeni dizisi

Çukur dizisinde hayat verdiği Celasun karakterinden soru sosyal medya ve ekranların aranılan ve de beğenilen ismi haline gelen sosyal medya fenomeni Kubilay Aka Show TV ekranlarında yayınlanan cam tavanlar dizisinin oyuncu kadrosuna Cem karakteri ile dahil olmuştu. Yaz dizilerinden birisi olan cam tavanlar geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayarak izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Dizide genç ve başarılı bir iş insanı olarak tanınan Cem, zamanında aşka yenik düşüp Leyla’ya karşı büyük duygular beslemiştir. Ancak hayat ikili yıllar sonra tekrardan bir araya getirir

Kubilay Aka Çukur’dan neden ayrıldı?

Final yapmaya doğru giden Çukur dizisinde Celasun karakterine hayat veren Aka, 123. bölümde arabada boğularak diziye veda etmişti. Bunun sebebinin hem dizinin final yapacak olmasına hem de başarılı oyuncunun yeni bir dizi teklifi almasına bağlıyoruz.

Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem'i kimdir?
Kubilay Aka kimdir? Cam Tavanlar dizisinin Cem’i kimdir?

Kubilay Aka ne kadar kazanıyor?

Cam Tavanlar dizisinde hayat verdiği Cem karakteri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Kubilay Aka Gamzendeki Çukur sözleri

Ben ölsem koymaz, mahşer hep oğlun kokar
Sen gitsen olmaz, kader kaderde yanar
Ev kira olsa da babam bana bakar
Vursan vurulurum ellerim kan ağlar
Kaldırıp omzundan attığın çukurdayım
Ben annenin döktüğü gözyaşındayım
Kaçsam köşeyi dönsem yine burdayım
Kaçmam en kötü mezar taşındayım

Kubilay Aka hangi takımlı?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında hangi takımlı olduğuna dair sorular sordular. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Fenerbahçeli.

Kubilay Aka Bu Sokaklar Acıya Kardeş olur

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra sesi ile de sık sık gündem olan başarılı sosyal medya fenomeni isim Toygar Işıklı ile Çukur dizisinin jenerik müziği olan Bu Sokaklar Acıya Kardeş Olur parçasını seslendirdiler.

Kubilay Aka Miray Daner

Bir dönem sevgili olan ikili hala soysal medya kullanıcıları tarafından shiplenmeye devam ediyor. Sık sık barışma iddiaları ile gündeme gelen ikili ise ne yazık ki farklı kişiler ile hayatlarına devam etme kararı aldılar.

Kubilay Aka Cam Tavanlar

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Aka bir diğer gözde isim olan Bensu Sorel ile Cam Tavanlar dizisinde başrol oynamışlardır.

Kubilay Aka Çukur

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Aka Çukur dizisinde sevilen Celasun karakterine hayat vermiştir.

Kubilay Aka Ece Yaşar

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Aka bir diğer gözde isim olan Ece Yaşar ile Çukur dizisinde beraber oynamışlardır.

Kubilay Aka İnstagram

İnstagram hesabında kubilayakaa hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Aka’nın instagram da ise 2.2M takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Yağmur Kaya kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx