Magazin

Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?

Reklamlar

Hilmi Deler ekranlardan tanıdığımız Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer alan bir oyuncudur. 16 Nisan 1994 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir.  Hilmi Deler hakkında birçok merak edilen konu bulunmaktadır. Bunlardan ilki ise intihar edip etmediği ve özel hayatı ile ilgilidir. Kısa bir süre önce sevgilisi ile ayrıldıkları bilinen Deler hakkında detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hilmi Deler kimdir?

Ahmet Hilmi Deler tam ismi olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer alan başarılı oyuncu, 16 Nisan 1994 yılında Sakarya’da dünyaya gelmiştir. Trakya üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra 2010-2012 yılları arasında Tiyatro Ti’de Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır. Okulu bittikten sonra internet üzerinden televizyon programına başvurmuş ve kısa filmlerde yer almıştır. 2016 yılının sonunda ise BKM Mutfak doğaçlama ligine katılmıştır. ‘Geçici Tiyatro’ ekibi olarak doğaçlama tiyatro liginde sezonu birinci olarak bitirmiştir. Daha sonra ise altyapı ekibine katılarak skeç yazıp oynamaya başlamıştır. Kendisine en uygun mesleğin oyunculuk olduğunu düşünen Deler aynı zamanda insanların yapamazsın dediği şeylerin peşinden gitmeyi de seviyor.

Koç burcu olan başarılı oyuncu Beşiktaş spor kulübünü tutuyor ve kedileri çok sevdiği biliniyor. 

Reklamlar
Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?
Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?

Hilmi Deler kaç yaşında?

16 Nisan 1994 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 2022 yılının nisan ayı itibariyle 28 yaşındadır.

Hilmi Deler aslen nereli?

Hilmi Deler 1994 yılında Sakarya’da doğmuştur. Başarılı oyuncunun aslen de Sakaryalı olduğu bilinmektedir.

Hilmi Deler boy ve kilo

Koç burcu erkeği olan ve 70 kiloya sahip Ahmet Hilmi Deler 1.77 boyundadır.

Hilmi Deler ailesi kimdir?

Sosyal medya üzerinden ailesi ile fotoğraflar paylaşan ve özellikle annesine olan bağı ile bilinen Hilmi Deler’in ailesi hakkında detaylı bilgi bulunmamaktadır. Kendisi ailesi ile ilgili bir açıklama ve bilgi vermemekle beraber ailesi de hiçbir şekilde bu konuyla alakalı kamera önüne geçmemiştir.

Reklamlar

Hilmi Deler ve Fatma Tezcan’ın ilişkisi var mı?

Yaklaşık iki yıldır ilişkilerinin olduğu bilinen Hilmi Deler ve Fatma Tezcan çifti geçtiğimiz günlerde birbirlerini takipten çıkmışlardı. Metin Pıhlıs’ın Youtube kanalından birlikteliklerini duyurmuşlardı ve tüm sevenlerine büyük bir sürpriz yapmışlardı. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda yer alan ikilinin aşkının bittiği iddiaları ortaya atılmıştı. Daha sonra çiftin sessiz sedasız bir şekilde ilişkilerini bitirdikleri ortaya çıktı . Çift ‘ Ayrılık sebebimiz ihanet değil ‘ şeklinde ifadeler kullanmıştır.

Hilmi Deler ve Beste Bilir sevgili mi?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli programda rol arkadaşı olan Beste Bilir ve Hilmi Deler hakkında bazı iddialar bulunuyor. Bu iddialardan birkaçı ikilinin aşk yaşadığı yönde olmuştu fakat Hilmi Deler ve Beste Bilir bu iddiaları ciddiye almamıştı. Çünkü Ahmet Hilmi Deler o dönem Fatma Tezcan ile aşk yaşıyordu ve Beste Bilir ile yakın arkadaş oldukları biliniyordu. Tezcan ve Deler çifti ayrıldıktan sonra ise bu iddialar yeniden boy gösterdi fakat iki tarafta da herhangi bir açıklama gelmedi.

Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?
Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?

Hilmi Deler mesleği ne?

Trakya üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra 2010-2012 yılları arasında Tiyatro Ti’de Temel Oyunculuk Eğitimi almıştır. Okulu bittikten sonra internet üzerinden televizyon programına başvurmuş ve kısa filmlerde yer almıştır. 2016 yılının sonunda ise BKM Mutfak doğaçlama ligine katılmıştır.

Hilmi Deler oynadığı diziler?

Ahmet Hilmi Deler yalnızca ‘ Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ isimli televizyon programında yer almıştır. Bunun haricinde daha önceden kısa filmlerde ve çocuk oyunlarında da yer alan başarılı oyuncu herhangi bir dizide rol almamıştır. 

2019 yılında ise Organize İşler: Sazan Sarmalı isimli film projesinde yer almıştır. 

Hilmi Deler Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinden ayrıldı mı ?

Birkaç ay önce Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 kadrosu büyük bir sarsılma yaşamıştı. Ekip 39 kişiden 20 kişiye düşmüştü.  Ekipten ayrılanların yanı sıra Arif Güloğlu ise sağlık sorunları nedeni ile ara vermişti. Hilmi Deler ise askerlik dolayısı ile bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Fakat askerlikten sonra yakın bir zamanda tekrar katılacağı bilinmekteydi.

Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?
Hilmi Deler intihar mı etti? Hilmi Deler sevgilisinden ayrıldı mı?

Hilmi Deler Instagram adresi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 isimli program ile ismini duyuran ve kısa sürede çok geniş kitlelere ulaşan Ahmet Hilmi Deler’in Instagram hesabında 173B takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Hilmi Deler Instagram adresi https://www.instagram.com/hilmideler/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Gülşen Bubikoğlu kızı? Gülşen Bubikoğlu kimle evli? Gülşen Bubikoğlu son hali ? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx