Magazin

Hugola Kimdir? Hürkan Gügen Kimdir?

Reklamlar

Youtube dünyasının popüler ismi olarak ön plana çıkan Hugola 2000 doğumlu bir kişi olarak ön plana çıkıyor. Gerçek ismi Hürkan Gügen olarak ön plana çıkıyor. 2 yıl önce yapmış olduğu bir röportajda 18 yaşında olduğunu dile getirmiş durumdadır. Hugola sunmuş olduğu kısa videolarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Instagram hesabında günümüzde 200 bin aktif takipçisi bulunan Hugola son günlerin popüler isimleri arasında ilk sırada yer almayı başarıyor. Hugola sunmuş olduğu kısa videolarla her alanda sizlere en iyiyi sunmayı başarmış bir kişidir. Youtube dünyasının aktif pozisyonunda faaliyet geçirmiş olan Hugola birçok dalda ilgileri üzerine çekmeyi başarmış durumdadır.

Hugola Boyu, Kilosu

Hugola’nın boyu 1,92 cm olarak ön plana çıkarken kilosu ise 90 olarak bildirilmiştir. İmajıyla ve tarzıyla sunmuş olduğu imkanlarla her geçen gün ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Eskişehirli olan ünlü isim Eskişehir sokaklarında çekmiş olduğu kısa videolarla Youtube üzerinden popülerlik kazanmış bir isim olarak biliniyor.  2000 yılında dünyaya İstanbul’da gelmiştir. CS-GO videolarıyla ön plana çıkan ünlü isim her açıdan sizlere en iyi komik videoları sunmayı başarıyor. CS-GO alanında da son derece başarılı isimler arasında bulunan Hugola her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

Sizlere nitelikli ve profesyonel bir hizmet olanağını her açıdan sunmayı başaran ünlü isim son günlerin popülerliği yüksek isimleri arasında ilk sırada yer alıyor.

Reklamlar
Hugola Hayatı
Hugola Hayatı

Hugola Hayatı

Hugola hayatıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmış İstanbul doğumlu Eskişehirli bir kişidir. CS-GO üzerinden çekmiş olduğu videolarla hayatında dönüm noktasına sahip olan Hugola her açıdan sizlere muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor. Hayran kitlesi günümüzde oldukça fazladır. Hayan kitlesiyle ve kendine has tavırlarıyla Hugola hayatını günümüzde e-spor üzerinden geçindiriyor. Ünlü Youtuber Türk Youtuberlar arasında popüler bir konumda bulunuyor. Hayatını halen günümüzde İstanbul’da sürdürmektedir. Eğitim hayatı hakkında ise bilgiler son derece kısıtlı yöndedir. Akdeniz Üniversitesine girse de Akdeniz Üniversitesi’ni bitirmemiştir. Boğa burcu olan Hugola burcunun bütün yaşantısını yansıtmayı başarıyor. Boğa erkeğinin tarzını ve karakterini Hugola yansıtmaktadır.

Hugola Hobileri

Hugola hobileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran günümüzün popüler isimleri arasında bulunuyor. Çello, keman, gitar, müzik aletleriyle her daim ilgileri üzerine çekmektedir. Şarkıcılık yeteneğiyle de ilgileri üzerine çekmeyi başarmış bir isimdir. 8 porsiyon çiğ köfte yediği videosu trendler arasında ilk sırada yer almıştır. Baklava yemeyi de çok sevdiğini videolarında dile getirmiş ve tek oturuşta 20 baklava yiyebileceğini dile getirmiştir. Klarnet, darbuka, piyano, bağlama, trompet gibi müzik aletlerini de çalabiliyor.

Sunmuş olduğu müzik hayatıyla her açıdan sizlere en iyiyi sunmayı başarıyor. Kaval ve bateri gibi müzik aletlerini çalmayı başaran ünlü isim tenise ve basketbola da meraklı olan bir kişilik olarak ön plana çıkıyor.

Hugola Kariyeri
Hugola Kariyeri

Hugola Kariyeri

Hugola Youtuber olarak kariyerinin son günlerde zirvesini yaşıyor. Kariyer dünyasına adım attığı günden bu yana ayrıcalıklı bir hizmet olanağını sizlere sunmayı başarıyor. Youtube video kanalında 1,08 milyon abone sayısı bulunuyor. Oyun videolarıyla ve kısa vine vidolarıyla adından sıklıkla söz ettiren Hugola her açıdan sizlere en iyiyi sunmayı başarıyor. Hugola demek zarafet demektir. Kariyeriyle ve hayatıyla ilgileri üzerine çekmeyi başaran Hugola Eskişehirlidir. Eskişehir’in bağrından koparak gelen Hugola her açıdan sizlere en iyiyi sunarak başarılı oyun videoları sunuyor. Oyun videolarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmış olan Hugola kariyeriyle her açıdan en iyiyi sizlere kaliteli bir olanak dahilinde sunuyor.

Reklamlar

Hugola Başarıları

CS-GO projeleriyle adından sıklıkla söz ettiren başarılı isim son günlerde CS-GO üzerinden yapmış olduğu videolarla adından söz ettiriyor. Videolarıyla ve imajıyla son günlerin en popüler ismi konumunda bulunan Hugola her açıdan en iyiyi sizlere sağlamayı başaran muhteşem bir hizmet olanağını sizlere sağlıyor. Fonksiyonel temelli bir hizmet olanağını sizlere sağlamayı başaran Hugola başarılarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başaran bir isimdir. Başarılı ismin CS-GO üzerinden sunmuş olduğu başarılı videolarla en iyiyi sizlere sunmayı başarmış bir isim olarak biliniyor. Her daim en iyiyi sunarak profesyonel bir hizmet deneyimini hayranlarıyla paylaşan Hugola başarılarıyla tanınan bir kişi olarak ön plana çıkıyor ve ilgiyi üzerine çekiyor.

İlginizi çekebilir: Gülse Göçer Kimdir?

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx