Magazin

Gülse Göçer Kimdir?

Reklamlar

Gülse Göçer, 2005 yılında İstanbul’da doğdu. Burcu Kovadır. Annesinin adı Zeynep, babasının adı Deha’dır. Candeniz adında bir erkek kardeşi vardır. Babasının küçük yaşta tiyatro oyunculuğu yaptığını, oyunlarının çocukluğundan beri sahnelendiğini söylemiştir. Babasının onu oyun oynarken keşfettiğini söylemiştir. Hande Aytar Ajansı’na kaydolduğunda Oyunbozan dizisi için teklif almıştır. Dizi 5. bölümde bitmiştir. Daha sonraysa Güldür Güldür Show’a girmiştir. Ayşe Erbulak Oyunculuk Evi’nde 1 yıl drama eğitimi almıştır. Büyüdüğünde drama yapmak istediğini, öte yandan Türkçe öğretmeni olma hayalinin de olduğunu belirtmiştir.

Gülse Göçer Boyu Kilosu

Boyu 1.53 cm, kilosu 35’tir. Oyunculuk kariyerine muhteşem bir giriş yapan Güldüy Güldüy Şovuyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Ordu Fatsalı bir babanın çocuğu olan Gülse Göçer, son günlerin popüler ismi olarak ön plana çıkmayı başarmıştır. Hobi olarak Gülse Göçer; yüzme, bale, müzik gibi aktivitelerde bulunmayı seviyor. Yüzmeyi çok sevdiği gibi aynı zamanda spor da onun için hayatında önemli bir rol oynuyor. Bale ve dans yapmayı çok seven Gülse Göçer, hayranlarıyla sık sık Instagram adresi üzerinden etkileşime geçiyor.

Güldüy Güldüy Show’dan önce Kördüğüm adlı dizide çok kısa bir rolü vardı. Oyuncu, bir dizi ve filmde büyük başarılara imza atacağını ve 2018 itibariyle 7. sınıfa geçeceğini söylüyor. Çocuk oyuncu Gülse Göçer, aslen babası tarafından Ordu Fatsalı, İstanbul’da dünyaya geldi. Gülse Göçer, sık sık Karadenizli olduğunu ve İstanbul’da ailesiyle birlikte yaşamaya devam ettiğini söylüyor. Ayrıca 22 Mart 2013’te açılan bir Youtube kanalına sahiptir. 2018 itibariyle, video kanalının yaklaşık 169.000 abonesi vardı. Genellikle okul alışverişi, okula dönüş, slimes, bulunduğu yerler, grup tavsiyesi, müzik, soru-cevap ve kendin yap videoları paylaşıyor. Videolarının çoğunda, şovun çocuk takımında kardeşi ve arkadaşlarıyla birlikte çekim yapıyor.

Reklamlar
Gülse Göçer Hayatı
Gülse Göçer Hayatı

Gülse Göçer Hayatı

Gülse Göçer, bir Türk çocuk dizisi ve drama oyuncusu ve bir sosyal medya varlığıdır. Oyunculuk kariyerine çok küçük yaşta başlayan Gülse Göçer, Güldüy Güldüy Show’da yıldızını parlatarak tanınırlık kazandı. Gülse Göçer, 22 Ocak 2005’te İstanbul’da doğdu. Aslen Ordu Fatsalıdır. Babası Deha, annesinin adı Zeynep’tir. Ayrıca Candeniz adında bir erkek kardeşi vardır. Gülse Göçer, babası Deha Göçer’in küçük yaşta oynadığı oyunlardan etkilenerek çok erken yaşlarda tiyatroya ilgi duymaya başladı. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce bir yıl “Ayşe Erbulak Oyunculuk Evi’nde drama eğitimi aldı. 2016 yılının yıldızı Gülse Göçer, “Kördüğüm”, “Oyunbozan” ve “Güldüy Güldüy Show” dizilerinde rol alarak büyük çıkışını yaptı.

Gülse Göçer Kariyeri

Hayranları ve takipçileri onu YouTube kanalında yakından takip ediyor. 2013 yılında YouTube’da okul, eğitim ve seyahat gibi birbirinden keyifli içerikler üreten Gülse Göçer, bugün ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşıyor, film araştırma ve eğitimine devam ediyor. Gülse Göçer son günlerin en popüler ismi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Gülse Göçer her geçen gün kariyerini daha çok parlatarak kariyerinin en iyi dönemlerini yaşamaya devam ediyor. Okul hayatında da başarılı bir dönemden geçen ünlü isim gelecek günlerde adından daha fazla söz ettirmeye planlıyor.

Gelecekte ünlü isim Türkçe Öğretmenliği okumak istiyor. Türkçe Öğretmenliğine meraklı olan Gülse Göçer, son günlerin en popüler ismi olarak ön plana çıkıyor.

Gülse Göçer Instagram Hesabı
Gülse Göçer Instagram Hesabı

Gülse Göçer Instagram Hesabı

Instagram dünyasında sosyal etkileşim konusunda @gulse_gocer olarak ön plana çıkıyor. Bu adres üzerinden hayranlarıyla sık sık etkileşime geçen ünlü isim son günlerin en popüler ismi olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Başarılı isim okul hayatında da son derece başarılı bir dönemden geçiyor. Üniversite eğitimini İstanbul’da almak istediğini dile getiren Gülse Göçer Türkçe Öğretmenliği okumak istediğini dile getiriyor. Ünlü isim çocuk oyuncular arasında en popüler isimlerden biri konumunda bulunuyor. Birçok alanda farklı bir etkileşim içinde bulunan Gülse Göçer bir Türk oyuncu- sinema oyuncusu olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Reklamlar

Instagram onun için en önemli cazibe merkezleri arasında bulunuyor. Instagram üzerinden hayranlarıyla sık sık etkileşime geçen ünlü isim sunmuş olduğu projelerle adından son günlerde sık sık söz ettirmeyi başarıyor. Böylelikle sizlere her açıdan en iyi hizmetleri sunmayı başaran bir isim olarak ön plana çıkıyor.

İlginizi çekebilecek içerik: İbrahim Büyükak Kimdir?

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx