Magazin

İbrahim Büyükak Kimdir?

Reklamlar

Son günlerin popüler ismi İbrahim Büyükak 20 Ağustos 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sinema oyuncusu olarak bilinen popüler isim, sunmuş olduğu programlarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Genç yaşında birçok başarılı projede rol alan İbrahim Büyükak, Uludağ Üniversitesi İktisat bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra Bursa’da köşe yazarlığı yaparak kariyerine burada devam etti. Leman, Gırgır, Lemanyak dergilerinde çalışarak kendini bu alanda ispatlamayı başardı. Orta halli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen İbrahim Büyükak, çocukluk döneminde kıpır kıpır bir çocuk olarak hayatını geçirdi.

Kendine has tavırlarıyla ve imajıyla günümüzde en çok dikkatleri üzerine çeken sinema oyuncusu olarak biliniyor. Aynı zamanda usta oyuncu yakın bir zaman dilimi içinde yeni projelere yelken açmaya hazırlanıyor.

İbrahim Büyükak Boyu, Kilosu
İbrahim Büyükak Boyu, Kilosu

İbrahim Büyükak Boyu, Kilosu

İbrahim Büyükak boyu 1,85 olarak ön plana çıkarak kilosu ise 94 olarak kayıtlara geçmiştir. Tarzıyla ve imajıyla her daim ilgileri üzerine çeken İbrahim Büyükak doğal halleriyle kendini kanıtlamıştır. Ünlü ismin günümüzde birçok rol aldığı proje bulunuyor. Birçok filmde rol alan başarılı isim sunmuş olduğu hizmetlerle Türk halkının takdirini kazanmış saygın bir sanatçıdır. Saygınlığıyla ve estetik halleriyle kendisine hayran bıraktıran İbrahim Büyükak, her zaman ilgileri üzerine çekmeyi başarmış bir sanatçı olarak biliniyor. Sanatçının günümüzde birçok farklı alanda sinema filmi bulunuyor. Aynı zamanda Oğuzhan Koç ile de çok yakın arkadaştır.

Reklamlar

İbrahim Büyükak Hayatı

İbrahim Büyükak hayatı genellikle komediden ve filmlerden ibarettir. Komik oyuncu natürel tavırlarıyla doğallığıyla her daim ilgileri üzerine çekmeyi başarmış son derece önemli bir isim olarak biliniyor. İbrahim Büyükak-Oğuzhan Koç ile birçok projeye yelken açmış ve beraber sunmuş oldukları 3 adam programıyla kariyerinde zirve yapmıştır. 2016 yılında Nurdan Beşer ile nişanlanarak hayatına önemli bir katkı sağlamıştır. 2013 yılında BKM mutfak ekibinde çalıştıktan sonra aynı yıl 3+1 programında Esen Yenenler ve Oğuzhan Koç ile gece şovlarına başladı.

Programı Acun Ilıcalı’nın almasıyla beraber program daha çok gelişim gösterdi ve popülerliğine popülerlik katmayı başardı. İbrahim Büyükak programlarıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarmış başarılı bir isimdir.

İbrahim Büyükak Sinema Filmleri
İbrahim Büyükak Sinema Filmleri

İbrahim Büyükak Sinema Filmleri

İbrahim Büyükak filmleri dendiği zaman karşımıza birçok farklı film seçeneği çıkıyor. Bu filmlerin başrollerinde rol alan İbrahim Büyükak genellikle komedi rolünde oynamıştır. Bu filmler şu şekilde sıralanabilir:

  • Çok Güzel Hareketler Bunlar,
  • Neşeli Hayat,
  • Çok Film Hareketler Bunlar,
  • 3 Adam,
  • Bana Baba Dedi,
  • Küçük Esnaf,
  • Yol Arkadaşım 1
  • Yol Arkadaşım 2

İbrahim Büyükak filmleri bakımından asıl kariyer zirvesini Oğuzhan Koç ile birlikte yaptığı Yol Arkadaşım filminde yapmıştır. Film gişe rekorları kırarak birçok alanda ödül almayı başarmıştır. İbrahim Büyükak filmleriyle ve programlarıyla her daim ilgileri üzerine çekmeyi başarmış ayrıcalıklı bir hizmet olanağına sahip durumdadır.

Reklamlar

İbrahim Büyükak Instagram Adresi

İbrahim Büyükak sosyal medya hesaplarını sık sık kullanan bir sanatçı olarak ön plana çıkıyor. Sanatçının günümüzdeki sosyal medya hesabı @ibrahimbuyukak olarak biliniyor. Bu hesap üzerinden sanatçıyla irtibata geçebilir ve onunla bağlantı kurabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan başarılı isim son günlerde canlı yayın programlarıyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmış durumdadır. İbrahim Büyükak sosyal medya hesapları üzerinden sizlerle sürekli olarak iletişime geçen ve her fırsatta sizlere imkânlar sunan bir sanatçıdır.

Kendine has tavırlarıyla ve estetik halleriyle sanatçının takipçi sayısı her geçen gün artıyor. Sanatçı her geçen gün ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor, böylelikle ayrıcalığını ön plana çıkarıyor.

İbrahim Büyükak Kaç Yaşında?
İbrahim Büyükak Kaç Yaşında?

İbrahim Büyükak Kaç Yaşında?

1983 doğumlu olan İbrahim Büyükak günümüzde 39 yaşında olan bir sanatçıdır. Skeç yazarlığı olarak birçok farklı alanda faaliyet gösteren sanatçının günümüzde birçok projede yer almış olması kişileri heyecanlandıran en önemli gelişmeler arasında bulunuyor. İbrahim Büyükak hobi olarak balık tutmaya oldukça fazla önem veriyor. Balık tutmak ve yelken sporlarıyla ilgilenmek onun için hayatının vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Bununla beraber ünlü ismin son günlerde vücut geliştirme sporlarıyla da yakından ilgilendiği belirtiliyor. İbrahim Büyükak için oyunculuk en önemli noktadır. Oyunculuk kariyerine her geçen gün bir yeni proje ekleyen İbrahim Büyükak, son günlerin popüler isimleri arasında kendisine yer edinmeyi başarmış bir sanatçıdır.

İlginizi çekebilir: Hasan Elmas Kimdir?

Öner Ünlü

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx