Hush

Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz Ürün İncelemesi

Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz, saç rengini ton olarak açan bir üründür. Saçlarınızı boyarken özellikle açık renkler için bu açıcı tozu kullanmanız ideal olur. Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz nedir, Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz fiyatı nedir, Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz ne işe yarar, Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz nasıl kullanılır sorularının cevaplarını bu yazıda bulabilirsiniz.

Hush Toz Açıcı Nedir?

Bu ürün, saç rengini oldukça hızlı ve sağlam bir şekilde açar. Saç rengini dokuz ton açma özelliği vardır. Bu ürün, profesyonel kuaförlerin ve güzellik uzmanlarının kullanımına sunulmuştur. Profesyonel bir ürün olduğu için çok etkilidir. Ürünü uygularken gözleriniz, solunum yollarınız ve cildinizi korumanız gerekir. Bu ürünü kullanmadan önce mutlaka eldiven ve koruyucu gözlük kullanmalısınız. Ayrıca bu açıcı tozu kesinlikle hassas veya tahriş olmuş saç derisinde kullanmamalısınız. 

Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz Ürün İncelemesi
Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz Ürün İncelemesi

Bu ürünü permalı saçlara uygulamanız önerilmez. Bu ürünü kesinlikle solumamalısınız ve boya işlemi yaparken dikkatli olmalısınız. Eğer bu toz açıcı, gözlerinizle veya cildinizle temas ederse hemen bol suyla durulamanız gerekir. Bu toz açıcıyı kullanmadan önce kontakt lenslerinizi çıkarmanız önemlidir. Ayrıca bu ürünü açık alanda kullanabilirsiniz ya da aşırı havalandırılmış bir alanda kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Bu ürünü uygulamadan önce mutlaka yama testi yapmalısınız. Bileğin iç kısmına az miktarda açıcı toz ve oksidan karışımını uygulamalısınız. Yirmi dört saat bekledikten sonra bileğin iç kısmında tahriş, yanma hissi, batma hissi, kızarıklık, deri döküntüsü ya da kaşıntı oluşursa bu ürüne alerjiniz var demektir. Bu durumda açıcı tozu kesinlikle kullanmamalısınız. 

Hush Açıcı Fiyatı

Bu ürünün güncel fiyatı 250 lira ile 355 lira arasında değişir. 

Hush Saç Açıcı Ne İşe Yarar?

Bu saç açıcı toz, saçların rengini dokuz ton açtığı için oldukça kullanışlıdır. Saçlardaki dore pigmentleri sarar ve pigmentleri nötr hale getirir. Daha küllü açma işlemleri için bu açıcı toz kullanılabilir. Saçların rengini açar ve doğal bir görünüm sağlar. Saçlarda doğal bir yansıma görüntüsü oluşturmaya olanak verir.

Hush Açıcı Mor Nasıl Kullanılır?

Hush Trublonde Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz, saç rengini çok hızlı bir şekilde dokuz ton açar. Bu ürünü kullanmadan önce metal olmayan bir kasede elli gram Hush Trublonde Violet Mor Yüksek Performanslı Açıcı Toz ile yüz milim Hush Processing Cream oksidanı iyice karıştırın. Ardından bu karışımı saçlara uygulayın. Yaklaşık yirmi ila otuz dakika kadar saçlarınızda bekletin. Eğer saçlarınız çok koyu renk ise yaklaşık kırk ila elli dakika kadar bekletin. 

Reklamlar

Saçlarınız hiç işlem görmediyse, bu karışımı saçların uçlarına doğru uygulayın. Yaklaşık on ila on beş dakika sonra bu karışımı saç diplerine sürün. Bekleme süresi bittikten sonra saçlarınızı sıcak suyla iyice yıkayın ve ardından şampuanla saçlarınızı yıkayın. 

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx