Hush

Hush The Passion Saç Boyası Ürün İncelemesi

Hush The Passion Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Reklamlar

Hush The Passion saç boyası son zamanlarda kadınlar tarafından merak ediliyor. Saçlara komple bakım yaparken, saçları muhteşem bir şekilde boyayan Hush The Passion saç boyası nedir, ne işe yarar, içindekiler nelerdir, fiyatı ne kadar, renkleri nelerdir ve nasıl kullanılır gibi soruların cevaplarını sizin için yazdık.

Hush Saç Boyası Nedir?

En son teknoloji kullanılarak yaratılan Hush The Passion saç boyası, saçların rengini maksimuma kadar açar. Saçlardaki beyaz telleri yüzde 100 kapatan bu saç boyası, saçları tona ton renklendirir. Saçların rengini bu boyayla koyultabilirsiniz. Saçlarınızın rengini muhteşem bir şekilde dengeler ve kolay bir şekilde renk düzeltebilirsiniz. İsterseniz saçlarınızı çok tonlu olarak boyayabilirsiniz. Doğal çok boyutlu renk dokusunu elde edebilirsiniz. Bu saç boyası ile saçlarınız ışıltılı görünür ve renkler aydınlıktır. Saçlara hasar vermeyen bu saç boyası, amonyak ve PPD içermez. Hoş kokulu olan bu saç boyası, ciltte tahrişe ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Bu saç boyasının içindeki ana bileşenler havyar, bal, shea yağı, nar ve macadamia yağıdır. Bu saç boyasının diğer bileşenleri hindistan cevizi yağı, aloe vera, pantenol, tatlı badem yağı ve üzüm çekirdeği yağıdır.

Reklamlar

Bu saç boyası Smart-Art teknolojisi ile yaratılmıştır. Bu saç boyasının içindeki mikro pigmentler, saçların en derin katmanlarına yerleşir. Moleküler eşleşme garantisi ile saçlardaki başka bir mikro pigment molekülüne bağlanır. Tek bir molekül bile serbest olmadığı için eşleşme garantilenmiş olur. Bu şekilde sağlıklı ve uzun ömürlü bir boya olur. 

Hush The Passion saç boyasının içindeki üzüm çekirdeği yağı, saçlara komple bakım yapar. Saçların parlak ve ışıltılı olmasını sağlar. Saç boyarken kesinlikle saç deriniz yanmaz. Doğal çok boyutlu renk dokusu görünümü olur. 

Hush The Passion Saç Boyası Fiyatı

Bu saç boyasının fiyatı 250 lira ile 350 lira arasında değişir.

Hush The Passion Saç Boyası Renkleri
Hush The Passion Saç Boyası Renkleri

Hush The Passion Saç Boyası Renkleri

Hush The Passion saç boyasının pek çok farklı rengi vardır. Bu saç boyasının siyah, koyu kahverengi, kahve, açık kahve, kumral, açık kumral, çok açık kumral, platin sarı, ekstra platin sarı, küllü açık kahve, küllü koyu kumral, küllü kumral, küllü açık kumral, küllü platin sarı, mavi siyah, yoğun küllü koyu kumral, kumral bej, koyu kumral bej, kahve akaju, çikolata kahve, kumral yoğun kızıl, koyu kumral dore küllü, kahve bakır dore, T-bej, clear saydam, T-buz, T-doğal, kayısı, gümüş, eflatun, pembe, sarı, kırmızı ve mavi saç boyası renkleri vardır.

Reklamlar

Hush The Passion Saç Boyası Nasıl Kullanılır?

Hush The Passion saç boyası işleminden önce saçların tonu açılmalıdır. Oksidan boya ile saç boyası karıştırılmalıdır. Böylece karışımın aktive edilmesi gerekir. Oksidasyon seçimi yaparken üzerindeki değerlere dikkat etmelisiniz. 10 volüm oksidanı saçlara boya işlemlerinde, cila işlemlerinde ve saç rengini koyulaştırma işlemlerinde kullanabilirsiniz. 20 volüm oksidanı saçlardaki beyaz telleri kapama işlemlerinde kullanabilirsiniz. 30 volüm oksidanı ise saçların tonunu açma işlemlerinde uygulayabilirsiniz.

Metal olmayan bir kaseye 60 mililitre boya ile oksidanı bire bir oranlarında alın ve metal olmayan bir plastik fırça ile iyice karıştırın. Karışım pürüzsüz hale gelinceye kadar iyice karıştırmanız gerekir. 

Saç boyası yapmadan önce bazı dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Saç boyasını mutlaka temiz ve kuru saçlarınıza uygulamalısınız. Kremsi boyayı saçlarınıza bir fırça yardımıyla sürmelisiniz. Boyama işlemini çok kolay bir şekilde yapmak için saçlarınızı şerit şerit boyamaya dikkat edin. Ardından boyanızı otuz beş ila kırk dakika bekletin. Daha sonra saçlarınızı ve saç derinizi bol ılık suyla beş dakika masaj yaparak durulayın. Son olarak saçlarınızı şampuanla tamamen birkaç kez yıkayın. Son olarak saçlarınıza profesyonel bir saç bakım maskesi uygulayın ve saç kremi kullanarak işlemi bitirin. 

Saçlarınızı boyadıktan sonra bekleme süresinin erken ya da geç olması saçların rengini belirler. Saç deriniz çok hassas ise ya da saç derinizde yaralar varsa bu saç boyasını kesinlikle uygulamayın. Çünkü bu tür durumlarda saç derinizdeki tahriş daha fazla hale gelebilir. Bazı alerjen ve hassas kişilerde, saç boyaları alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Bunu önlemek için saç boyasını kulak arkası ve dirsek içi bölümüne az miktarda uygulayın. Yaklaşık kırk sekiz saat bekletin. Eğer bu bölgelerde kızarıklık, tahriş, deride soyulma, yanma hissi, batma hissi ya da kaşıntı hissi oluşursa bu saç boyasına alerjiniz var demektir.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx