Hush

Hush Tangle Free Keratin Botoksu

Hush Tangle Free Keratin Botoksu Nasıl Yapılır?

Reklamlar

Hush Tangle Free keratin botoksu, saçlarınız için çok faydalı ve muazzam etkileri olan bir işlemdir. Saçlarınız kırılgansa, çok çabuk dökülüyorsa, yıpranmışsa, yanmışssa ve güçsüzse mutlaka bu işlemi yaptırmalısınız. Hush Tangle Free keratin botoksu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yazımızda bulacaksınız.

Keratin Faydaları Nelerdir?

Saç tellerinin neden yapıldığını biliyor musunuz? Saçlarımız, tıpkı tırnaklarımız, ayak tırnaklarımız ve cildimiz gibi, keratin adı verilen sert bir proteinden yapılmıştır. Aynı protein hayvanların boynuzları, toynakları, pençeleri, tüyleri ve gagalarında da vardır. Saç keratini, yiyeceklerin proteinden gelen amino asit molekülleri tarafından oluşturulur.

Keratin tedavileri saçınızın hem görünümü hem de hissi için son derece faydalıdır. Bu tedavilerin pek çok faydasını listeleyebiliriz ancak bugün size sadece keratinin dört faydasını anlatacağız.

Reklamlar

Saçları güçlendirir

 Keratin saçınıza güç, elastikiyet verir ve saçınızda yeterli keratin varsa hem çok düşük hem de yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Saçlara düzenli ısıl işlemler uygulanması, keratin yapısı arasındaki bağlantıya zarar vererek kırılma ve hasara yol açabilir. İşte bu yüzden proteini sadece beslenme düzenimize dahil etmekle kalmıyor aynı zamanda keratini doğrudan saçınıza uygulamak da çok önemli. Geldiğimiz yer burası!

Saçlardaki elektriklenmeye elveda

Araştırmalar saçlarında keratin kullanan kişilerin daha pürüzsüz, şekillendirmesi daha kolay saçlara sahip olduğunu gösteriyor. Keratin, saç tellerinizi meydana getirmek için üst üste olan hücreleri yumuşatır böylece saçlara bakım yapar. Saç kütikülü olarak adlandırılan hücre katmanları, teorik olarak keratini emerek tam ve parlak görünen saçlara neden olur. Keratin ayrıca kıvırcık saçlardaki elektriklenmeyi alır. Saçları şekillendirmesi daha kolay hale getirir ve saçların görünümü daha da düzleştirir.

Saçlara rengi mühürler

Keratin tedavisi doğal veya kimyasal olarak işlem görmüş saçlara uygulanabilir. Saçlarınızın rengini değiştirmek istiyorsanız, saçlarınıza keratin uygulamadan önce bunu yapmak en iyisidir. Bunun nedeni, keratin saçınıza mühürlendiğinde, saçınıza daha önce uygulanan rengin etkili bir şekilde uzun ömürlü olmasıdır. Ayrıca keratin botoksu saçlarınızın renginin solmasını da önler. 

Saçlarınızdaki hasarı önler ve onarır

Keratin, ekstra bir koruma katmanı sağlar ve saçınızın kimyasal işlemden veya ürün birikmesinden zarar görürse ihtiyaç duyabileceği kondisyon sağlar. Keratin ayrıca saçları belirli mevsimlerde ve ekstra kurumaya eğilimli koşullarda yenilemek için çalışır. Saçınızın sağlığını korumak, ekstra nem artışı sağlayarak saç kırıklarını ve hasarlarını önlemeye yardımcı olur. 

Reklamlar

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Özellikleri

Hush Tangle Free kullananlar, keratin botoksu işleminin çok etkili olduğunu belirtiyorlar. Hush Tangle Free keratin bakımı, kuaförler tarafından saçlara uygulanıyor. Bu ürün, özel bir formüle sahip olduğu için farklı saç tiplerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır ve bu yüzden profesyoneller tarafından uygulanır. 

Hush Tangle Free saç bakım ürünü kanserojen madde içermiyor, ağır koku içermiyor ve saçlara uygulanırken duman çıkarmıyor. Bu ürünün içinde zararlı kimyasal maddeler içermediği için saçlara hasar vermeden saçlara komple bakım yapıyor.

Keratin botoksunun etkisi ortalama olarak üç ay ile altı ay sürer. Bu süre içinde saçlar güçlenir, bakımlı hale gelir. Keratin botoksu sayesinde saçlarınız pürüzsüz ve yumuşak hale gelir. Bu yüzden elektriklenme olmaz, saçlar çok kolay bir biçimde taranır ve çok kolay şekil alır. Ayrıca saçlarınız doğal bir parlaklığa sahip olur. 

Hush Tangle Free
Hush Tangle Free

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı İçeriği

Hush Tangle Free ürününün içinde gliserin, roucou yağı, camu camu ve acai üzümü vardır. Acai üzümü saçların genel dokusunu iyileştirir. Saçların yumuşak, ışıltılı ve sağlıklı hale gelmesine yardımcı olur. Gliserin saçların nemli ve yumuşak doku kazanmasına olanak tanır. Roucou yağı zengin bir antioksidandır ve zengin beta karoten kaynağıdır. Bu yüzden saçları, dış etkenlerden korur. Saç dökülmesini önler ve saçların çok daha hızlı uzamasını sağlar. Camu camu maddesi, C vitamini bakımından zengindir. Bu yüzden saçları güçlendirir.

Hush Tangle Free
Hush Tangle Free

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Kullanımı

Hush Tangle Free keratin botoksunu, Bağdat Caddesi’nde bulunan Ekrem Hair Design’da uygulamalı olarak deneyimleme fırsatı bulduk. Yıpranmış ve dökülen saçlar güçlendi, saç dökülmesi tamamen yok oldu. Üstelik saçları daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha parlak hale geldi. Bu yüzden keratin botoksu yaptırmak kendinize vereceğiniz en güzel hediye olabilir.

Keratin Botoksu Nasıl Yapılır?

Keratin botoksu işleminden önce saçlar yıkanıyor. Ardından saçlar hala ıslakken ve kurutmadan Hush Tangle Free keratin saç bakım ürünü saçlara uygulanıyor. Yirmi dakika keratin saçlarda bekledikten sonra saçlara fön çekiyorlar. Böylece keratin proteini saç tellerine kilitleniyor. Son olarak saçların düzleşmesi ve şekil alması için saç düzleştiricisiyle saçlar düz hale getiriliyor.

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Yararları

Hush Tangle Free keratin botoksu saç bakımını çok daha kolay hale getiriyor. Saçların elektriklenmesini engellerken, saçları derinden besliyor ve nemlendiriyor. Saçların yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesini sağlıyor böylece saçlarınızda farklı stiller uygulamak çok kolay oluyor. Saçların doğal parlaklığına kavuşmasını sağlarken, saçların dökülmesini ve azalmasını önlüyor.

Hush Tangle Free
Hush Tangle Free

Hush Tangle Free Onarıcı Saç Bakımı Ürün Fiyatı ve Hush Saç Bakımı Fiyatı

Keratin botoksu Ekrem Hair Design’da deneyimli ve profesyonel saç bakım uzmanları tarafından uygulanıyor. Keratin botoksu fiyatları genel olarak 350-500 TL arasında farklılık gösteriyor. Eğer keratin botoksu ile birlikte saç düzleştirme işlemi yaptırmak isterseniz fiyatları belirli oranlarda artıyor.

Ekrem Hair Design

Tepegöz Sokak Arpat Apartmanı No: 3 Çiftehavuzlar Bağdat Caddesi

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx