Magazin

İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?

Reklamlar

İlkay Akdağlı sosyal medya dünyasının yanı sıra ekranlarında beğenilen ve aranılan isimlerinden birisi haline geldi. Çukur dizisinde hayat verdiği Nedim karakteriyle yıldızını parlatan genç ve başarılı oyuncu Ada Masalı dizisinde hayat verdiği Latif karakteri ile de em ekran başındakiler den hem de sosyal medya dünyasından tam not aldı. Oyuncunun takipçilerde sık sık arama motorlarında hayatı hakkında sorular sormaya başladılar.

İlkay Akdağlı kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

İlkay Akdağlı kimdir?

Çukur dizisinde hayat verdiği Nedim karakteri ile akıllara kazınan ve bir hayli beğenilen oyuncu İlkay Akdağlı eşsiz oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra birçok başarılı yapımı imza atması ile de biliniyor. 21 Ağustos 1973 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni 48 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde eğitimini tamamlayan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Eskişehir Tiyatro Kumpanyası kurucuları arasında yer almıştır.

Reklamlar
İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?
İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?

İlk zamanlar birçok tiyatro oyunlarında yer alan başarılı ise 996 yılında İstanbul’a yerleştikten sonra da tiyatro oyunlarına devam etmiş ve aynı zamanda Bilgi Üniversitesi’nde drama dersleri vermiştir. Eşsiz oyunculuğu ile bilinen başarılı sosyal medya fenomeni ismi ekranlar ilk tanışması ise 1992 yılında Yağmuru Beklerken dizisinde yer alması ile olmuştur. Daha sonrasında 1997 yılında Hiç Bana Sordun mu? Televizyon dizisinde Emre karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2021 yılına kadar birçok başarılı yapımda boy göstermiş ne kadar eşsiz bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Özellikle 2019 yılında başlayıp 2021 yılında final veren Çukur dizisinde Nedim karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu dizde göstermiş olduğu üstün başarısı ile hem ekran başındakiler de hem de sosyal medya dünyasından tam not almıştır. Son olarak 2021 yılında en iyi yaz dizilerinden birisi olan Ada Masalında Latif başkan karakterine hayat veren başarılı ismi bu diziden sonra herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı da bir hayli merak edilir oldu. Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgi birikimine sahip olamadık.

İlkay Akdağlı kaç yaşında?

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de adından sıkça söz ettiren Akdağlı sosyal medyada da sevinerek takip edilen isimlerden birisi haline geldi. Başarılı oyuncunun takipçilerinin en merak ettiği konu ise yaşı oldu. 21 Ağustos 1973 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu 48 yaşındadır.

İlkay Akdağlı aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler de takipçilerimizin istekleri doğrultusunda araştırmalarımızı yaptık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Reklamlar

İlkay Akdağlı hangi burç?

21 Ağustos 1973 yılında Hatay’da dünyaya gelen başarılı isim burcu ile de bir hayli merak konusu oldu. Hayranları tarafından merak edilen başarılı oyuncunun Burcu ise Aslan.

İlkay Akdağlı’nın boyu ve kilosu?

Yakışıklılığının yanı sıra düzgün fiziği ile de merak edilen isimler arasında yerini alan Akdağlı eşsiz oyunculuk yetenekleri ile dikkatleri üzerine çekti. Başarılı oyuncunun takipçiler ise sık sık arama motorlarında boy ve kilosunu sordular. Bizler siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgi birikimine sahip olamadık.

İlginizi çekebilir: Mustafa Zeren kimdir

İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?
İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?

İlkay Akdağlı evli mi?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgi birikimine sahip olamadık.

İlkay Akdağlı kiminle evli?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgi birikimine sahip olamadık.

İlkay Akdağlı çocuğu var mı?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki gerekli bilgi birikimine sahip olamadık.

İlkay Akdağlı mesleği ne?

Yakışıklılığının yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Akdağlı, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

İlkay Akdağlı yer aldığı dizi ve filmler

Başarılı sosyal medya fenomeni ismi ekranlar ilk tanışması ise 1992 yılında Yağmuru Beklerken dizisinde yer alması ile olmuştur. Daha sonrasında 1997 yılında Hiç Bana Sordun mu? Televizyon dizisinde Emre karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 2021 yılına kadar birçok başarılı yapımda boy göstermiş ne kadar eşsiz bir oyuncu olduğunu kanıtlamıştır.

Özellikle 2019 yılında başlayıp 2021 yılında final veren Çukur dizisinde Nedim karakterine hayat veren başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu dizde göstermiş olduğu üstün başarısı ile hem ekran başındakiler de hem de sosyal medya dünyasından tam not almıştır. Son olarak 2021 yılında en iyi yaz dizilerinden birisi olan Ada Masalında Latif başkan karakterine hayat veren başarılı ismi bu diziden sonra herhangi bir yapımda rol alıp almayacağı da bir hayli merak edilir oldu.

İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?
İlkay Akdağlı kimdir? Ada Masalı Latif kimdir?
 • 2021- Ada Masalı (Latif Başkan) (TV Dizisi)
 • 2019 – 2021 – Çukur (Nedim) (TV Dizisi)
 • 2019 – Tek Yürek (Danyal)
 • 2018 – Şahsiyet (TV Dizisi)
 • 2018 – Bir Denizcinin Doğum Günü (Mehmet Kaptan) (Sinema Filmi)
 • 2017 – Yol Ayrımı (Sinema Filmi)
 • 2017 – İsimsizler (Fuat Tüfekçi) (TV Dizisi)
 • 2016 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Hikmet Avcı) (TV Dizisi)
 • 2016 – Kaçma Birader (Yozgat Komiser) (Sinema Filmi)
 • 2012 – Takip: İstanbul (Arnavut İstihbarat Görevlisi) (Sinema Filmi)
 • 2011 – Pis Yedili (Halil Sezai Çok Yaşa) (TV Dizisi)
 • 2011 – Gerçek Bir Hikayeden Uyarlanmıştır (Cemil) (Kısa Film)
 • 2009 – Abimm (Hamit) (Sinema Filmi)
 • 2009 – Derman (Enjektör Sarp) (TV Dizisi)
 • 2008 – Son Osmanlı Yandım Ali (Binbaşı Akif) (Sinema Filmi)
 • 2007 – Selena Korsan (Konuk Oyuncu)
 • 2006 – Avrupa Yakası (Mafyanın Adamı Abidin) Konuk Oyuncu
 • 2005 – Gece 11:45 (Hüseyin) (Sinema Filmi)
 • 2003 – A.G.A. (Mini Dizi)
 • 1997 – Hiç Bana Sordun Mu? (Emre) (TV Dizisi)
 • 1992 – Yağmur Beklerken (TV Dizisi)

İlkay Akdağlı ne kadar kazanıyor?

Oyunculuk yetenekleri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

İlkay Akdağlı telefon numarası ne?

Oyunculuk ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin telefon numarası oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

İlkay Akdağlı nerede oturuyor?

 Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

İlkay Akdağlı Çukur

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Çukur dizisinde de rol almıştır.

İlkay Akdağlı Ada Masalı

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Ada Masalı dizisinde de rol almıştır.

İlkay Akdağlı Şahsiyet

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu Şahsiyet dizisinde de rol almıştır.

İlkay Akdağlı İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni oyuncu eşsiz oyunculuk yetenekleri ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen ismin şuan bu platformda 44B takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Ersin Yekin kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx