ModaGenel

Yılbaşı için En Şık Stil Tavsiyeleri

Reklamlar

Yılbaşı için en şık stil tavsiyeleri geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu sene de oldukça önem teşkil etmektedir. Yılbaşı planlarının hızlanmasıyla birlikte yılbaşı için en şık stil tavsiyeleri de önem kazandı.

Herkes 2022’ye veda etmeye, 2023’e ise büyük umutlarla kucak açmaya hazırlandı. Sadece insanlar da değil; sokaklar, markalar ve alışveriş merkezleri yavaş yavaş yeni yıl temasına geçmeye başladı. Pek çok kişi aynı soruyu birbirlerine yöneltmekte. ”Yıl başında ne yapacaksın?” Yıl başına sayılı zaman kala, yılbaşında ne giyeceğinize karar verme zamanı da yaklaştı.

Herkesin yılbaşı anlayışı birbirinden farklıdır. Kimi evde yılbaşını geçirmeyi severken, kimi dışarıda sabaha kadar eğlenerek yılbaşını geçirmeyi seviyor. Yılbaşı için en şık stil tavsiyeleri konusunda da bu durum göz önünde tutulmaktadır. Her programa uygun stil önerileri bulunmakta. Ayrıca kendi tarzınıza göre kombinlerinizi kendiniz de oluşturabilirsiniz.

Reklamlar

Ev Partisinde Ne Giyilir?

Ev Partisinde Ne Giyilir?
Ev Partisinde Ne Giyilir?

İster ev sahibi olun ister bir yere davetli olun fark etmez. Yılbaşı için en şık stil tavsiyeleri ev partisinde de önem teşkil etmekte. Yılbaşı gecesine kusursuz bir şekilde hazırlanabilmek için kombin seçiminize dikkat etmeniz gerekmekte.

Yılbaşını evde geçirmenin konforu ile birlikte spor ve şık giysiler önem kazanmakta. Favori olarak tercih ettiğiniz jean’ın üzerine giyilebilecek cut out detaylı bir bluz yılbaşı gecesini kusursuz geçirmenize yardımcı olacak. Ayrıca aksesuar konusunda kısıtlama yapmanıza da gerek yok. Unutulmaması gerekir ki, yılbaşı biraz da ışıltı anlamını taşımaktadır.

Gala Yemeğinde Ne Giyilir?

Gala Yemeğinde Ne Giyilir?
Gala Yemeğinde Ne Giyilir?

Yılbaşı için en şık stil tavsiyeleri gala yemeğinde daha da önem kazanmakta. Nitekim otellerin yeni yıla özel organize ettiği gala gecelerinde ayrı bir şıklık gerekmekte. Eğer gala yemeğine gidecekseniz, siyah küçük elbise tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz yükseklikte ayağınıza giyeceğiniz bir stiletto, şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca yılbaşının vazgeçilmez rengini dış giyimde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Çekici görünümün en kestirme yollarından biri kırmızıyı kullanmak.

Yılbaşını Sokakta Kutlamak için Ne Giyilir?

Yılbaşında Sokakta Ne Giyilir?
Yılbaşında Sokakta Ne Giyilir?

Yılbaşını sokakta kutlamak için ne giyilir? sorusu, pek çok kesim tarafından ilgi görmektedir. Nitekim yılbaşının olmazsa olmazlarından birisi, sokak partileridir. Havaya aldırmadan ateşler yakılır ve bir arada yeni yıla girmenin keyfi çıkartılır. Fakat dışarıda olmak, şık giyinmemek anlamına asla gelmez. Triko bluz ve deri etek kombinleriyle oldukça şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Ayrıca üşüyenler için siyah opak çorap da tercih edilebilir. Bot tercihi yaparken kalın ve topuklu olması, sokak partilerinde daha rahat ve özgür hareket edebilmek için de önemli görülmekte.

Reklamlar

Yurt Dışında Yılbaşı Kutlamasına Katılmak

Payetli tasarımlar
Payetli tasarımlar

Türkiye’de olduğu gibi dünyanın her yerinde de yılbaşı kutlanıyor. Her ülkenin kültürü, kutlaması ve giyim tarzı farklılık göstermektedir. Bu nedenle yılbaşı için en şık stil tavsiyeleri farklı ülkelerde değişiklik göstermektedir.

Devasa süslemelerin olduğu ve havai fişek gösterilerinin yapıldığı meydanlarda toplanan coşkulu kalabalığa yurt dışında girmek daha da heyecan uyandırıcı. Bunun yanı sıra kısa bir seyahat oldukça keyif verecektir. 

Yılbaşını lüks bir otelin çatı katında, lokal bir barda ya da sokakta kutlamanız farklı heyecanlar katacaktır. Atmosfere uyum sağlayabilmek için payetli tasarımları tercih edebilirsiniz. Hem geceye rahat bir şekilde devam edebilmek için hem de şık bir stil oluşturabilmeniz için payetli tasarımlar size yardımcı olacaktır.

Pijama Partisi Yapacaklara Yılbaşı Giyim Önerileri

Yeni yıl sadece sokakta, cafede, otelde ya da restoranda kutlamaz. Evde pijama partisi yapılarak da kutlanabilir. Güzel bir eşofman takımı tercihiniz yıl başınızın daha güzel bir hale gelmesine yardımcı olacak. Bunun için Noel Baba, kar taneleri ve ren geyiği ile süslenmiş pijama modellerini tercih edebilirsiniz. Gecenize renk katmaya yetecektir.

Yılbaşı pijama partiniz için aile kombinini de tercih edebilirsiniz. Anne, baba ve çocuklara özel olarak üretilen pijama takımları, aile birliğini yılbaşı kutlamasıyla güçlendirmektedir. 

Eşofman takımları, takım olarak giyilmek zorunda da değil. Ailenin her üyesi kıyafetlerini uyumu bir şekilde tekrardan kombinleyebilir. Nitekim her aile bireyi için farklı renk de tercih edilebilir. Örneğin; Bebek için kırmızı bir tulum, anne için beyaz parçalar ve baba için yeşil renk tercih edilebilir.

Yılbaşında Burçlara Göre Giyinmek

Yılbaşında burçlara göre giyinmek son zamanlarda araştırılan bir yöntem oldu. Nitekim her burç farklı özelliği beraberinde getirmektedir. Bu nedenle her burç farklı renk giyim tarzı ile ön plana çıkmakta.

Koç Burcu: Koç burcu olanların kırmızı ve yeşil renk tercih etmeleri önerilmektedir. Kırmızı renk enerji, yeşil renk ise yeni umutları temsil etmektedir.

Boğa Burcu: Boğa burcu için mor ve turuncu renkler önerilmektedir. Turuncu renk enerjiyi, mor renk ise tutkuyu yansıtmaktadır.

İkizler Burcu: İkizler burcu için beyaz ve gümüş renkler önerilmektedir. Nitekim iki renk de huzur ve güven duygusunu arttırmaktadır.

Yengeç Burcu: Yengeç burcu için turkuaz ve turuncu renkler önerilmektedir. Turuncu renk sosyalleşme ve güçlü iletişim getirirken, turkuaz rengi maddi özgürlüğü sembolize etmektedir.

Aslan Burcu: Aslan burcu için aslan sarısı rengi önerilmektedir. Aslan sarısı rengi aydınlık bir günü ve geleceği temsil etmektedir.

Başak Burcu: Yılbaşında burçlara göre giyinmek için başak burcu olanların kırmızı ve beyaz renkleri tercih etmesi gerekmektedir. İletişim yönü için kırmızı renk önerilirken, ruhun saflığını temsil etmesi için beyaz renk önerilmektedir.

Terazi Burcu: Mavi ve kırmızı renkler terazi burcu için önerilmektedir.

Akrep Burcu: Akrep burcu için mor ve sarı renkler önerilmektedir. Sarı renk duygusal anlamda, mor renk ise sanatsal anlamda akrep burcu insanını ön plana çıkartacaktır.

Oğlak Burcu: Kahverengi ve mavi renk kıyafetler oğlak burcunu ön plana çıkartacaktır.

Kova Burcu: Mor ve mavi renk kıyafetler kova burcu için sonsuzluğu ifade etmektedir.

Balık Burcu: Fıstık yeşili ve kırmızı renk kıyafetler balık burcu için aşkı sembolize etmektedir.

Yay Burcu: Yay burcu için pembe renk önerilmektedir.

Yılbaşında burçlara göre giyinmek bazı kişiler tarafından önemli görülmektedir. Nitekim burçların şans getirdiğine inanılmaktadır.

Yılbaşı için En Şık Stil Tavsiyeleri hakkında vereceğimiz bilgiler şimdilik bu kadar. Hepinizi sağlıklı ve mutlu yıllar dileriz.

Bizi YouTube da takip edebilirsiniz: https://www.youtube.com/@begonyakadin/

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx