Magazin

Işıl Işık kimdir? Korku hikayelerinde tek kadın Youtuber mı?

Reklamlar

Isıl Işık kimdir? Isıl Işık Korku hikayelerin de Türkiye de tek kadın Youtuber mı? Youtube platformunda yaptığı içerik paylaşımı olan korku hikayelerinde Türkiye de tek kadın olan Isıl Işık takipçileri gün geçtikçe artmakta ve işini başarıyla yapması nedeniyle çok sevilmiştir. Işık gençlerin sıklıkla kullanmakta olduğu Youtube platformu ile ünlenmiş daha sonrasında ise aktif olarak İnstagram platformunda içerik üretmeye başlamıştır. Genç yaşında geniş hayran kitlelerine hitap etmeye başlayan fenomen isimin takipçileri sosyal medya fenomeni hakkında kapsamlı bir araştırmaya giriştiler bile. Mesleğinde Türkiye de tek olan Youtuber’ın takipçileri de Işık hakkında bir çok detayı merak ettiler.

Işıl Işık kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Işıl Işık kimdir?

Youtube de 2017 yılında korku hikayeler anlatımı ile ilgi çeken fenomen takipçi sayısını gün geçtikçe artırarak fenomenlik unvanına kazanmıştır. Youtube dışında özel bir şirkette yöneticilik yapmakta olan fenomen iki işini de usta bir şekilde ilerletmiş ve Youtube kanalında koktu hikayeleri içeriği ile ilgili de 2 tane de kitabı bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde bir çok şeyi başaran güzel Youtuber Türkiyede bu içeriği üreten tek kadın Youtuber olarak anılmaktadır.

Reklamlar

  300 yakın Youtube platformunda video üreten başarılı sosyal medya fenomeni isim üretmiş olduğu eşsiz içerikler ile kısa sürede milyonların gönlünde taht kurmayı başardı. Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni güzelin hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Volkan Demir ile evlidir. Lise de aynı okulda olan ama birbirlerini tanımayan çift, Işık yurtdışından döndükten sonra tanışarak evlenmişlerdir.

Işıl Işık kimdir? Korku hikayelerin de tek kadın Youtuber mı?
Işıl Işık kimdir? Korku hikayelerin de tek kadın Youtuber mı?

Işıl Işık kaç yaşında?

Sempatikliği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken ve ilk olarak Youtube platformu ile yükselen başarılı isimin takipçileri ve adına açılan fan sayfaları sık sık arama motorlarında güzel fenomenin hayatı hakkında sorular sormaya başladılar. En merak edilen soruların başında ise sosyal medya fenomeninin yaşı oldu. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel 35 yaşında.

Işıl Işık aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz fenomenin takipçilerinin en merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin nereli olduğu oldu. Bizler siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. Babası Mersinli, annesi de Bulgar göçmeni olan Youtuber aslen Mersinli olarak bilinmektedir.

Işıl Işık hangi burç?

8 Aralık 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni isim, yaptığı paylaşımlar ile konuşulmaya devam ediyor. Magazin dünyasının yakından takip ettiği başarılı isimi en çok takipçileri yakın kadraja aldılar. Takipçilerinin en merak ettiği konu ise Işık’ın burcu oldu. 8 Aralık 1985 tarihinde dünyaya gelen başarılı fenomen isim aynı zamanda bir Yay burcudur.

Reklamlar

Işıl Işık’ın boyu ve kilosu?

Paylaşımlarının yanı sıra güzelliği ve düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken başarılı sosyal medya fenomeni isimin takipçileri sık sık arama motorlarında boyunu ve kilosunu arattılar. Bizlerde siz değerli okurlarımız için araştırdık ve bulduk. 1.65cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni 52 kilodur.

Işıl Işık kimdir? Korku hikayelerin de tek kadın Youtuber mı?
Işıl Işık kimdir? Korku hikayelerin de tek kadın Youtuber mı?

Isıl Işık eşi kimdir?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni güzelin hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Volkan Demir ile evlidir. Lise de aynı okulda olan ama birbirlerini tanımayan çift, Isıl Işık yurtdışından döndükten sonra tanışarak evlenmişlerdir.

Isıl Işık mesleği?

Özel bir şirkette yöneticilik yapıyor ve Youtuber olarak da içerik üretiyor. Başarılı sosyal medya fenomeni Işık bunlarla kalmamakla beraber hem de yazar olarak de mesleği vardır ve 2 tane basılı kitabı bulunmaktadır. 

Isıl Işık hangi bölüm okumuştur?

Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Turizm işletme bölümü mezunudur. Yüksek lisansını da Avustralya Sydney’de ‘Business Management’ İşletme Yönetimi alanında tamamlamıştır. 

Isıl Işık kitapları?

Youtuber Işık, Youtube platformunda korku hikayeleri ile içerik yaparak yayınladığı videolarından ilham aldığı gibi korku hikayeleri ile ilgili 2 tane de romanı vardır.

  • Tünelden Önceki Beyaz Ev = Haziran 2021 yılında yayınlandı.
  • Paranormal Hikayeler = Ekim 2020 yılında yayınlandı.

Işıl Işık ne kadar kazanıyor?

Ünlü sosyal medya fenomeni şuan ağırlıklı olarak dijital platformlarda yer alıyor. Takipçileri sık sık arama motorlarında sosyal medya fenomeni isim ne kadar kazanıyor diye aratmış olsalar da ne yazık ki bu konu hakkında çok detaylı bilgiler bulunmamaktadır. 

Işıl Işık kimdir? Korku hikayelerin de tek kadın Youtuber mı?
Başarılı sosyal medya fenomeni Işık kimdir?

Işıl Işık nasıl fenomen oldu?

Malesef sizler için bu konuyu detaylıca araştırmamıza rağmen kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık. Güncel bilgiler ile siz değerli takipçilerimizin karşısında olabilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Işıl Işık nerede yaşıyor?

Eski adı ile Musically yeni isimi ile Tiktok platformunda ürettiği içerikler ile kısa sürede fenomen hale gelen Işık’ın takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise başarılı fenomenin nerede oturduğu oldu. Başarılı fenomen İstanbul’da yaşıyor.

Isıl Işık sosyal medya hesapları

 Sosyal medyanın Youtube platformunda 2017 yılında başlayan Korku hikayeleri içerik üretimi ile video paylaşımı ile başlamıştır. Daha sonra Türkiye de bu işi yapan tek Youtuber kadın olması ve mesleğindeki başarı ile kısa sürede takipçi kitlesi oluşturdu ve gün geçtikçe de bu takipçi kitlesi artmaktadır. Güzel Youtuber’ın ilk ismini duyurduğu sosyal medya platformudur. 1,02 Mn abonesi bulunmaktadır. İnstagram hesabında 121 bin takipçisi ve son paylaştığı fotoğrafta 15,7 bin beğenisi bulunmaktadır.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Tiktoker Büşra Kartal kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx