Haber

Taha Duymaz burun estetiği yaptırdı!

Reklamlar

Taha Duymaz burun estetiği yaptırdı! İnstagram’ da 1.2 milyon takipçisi bulunan ve   Hatay’ın bir köyünde yaşayan Duymaz, yaptığı yemeklerle fenomen haline gelmişti. Takipçileriyle sık sık tartışma yaşayan Duymaz, geçtiğimiz aylarda yolda yürürken bıçaklı saldırıya uğradığını iddia etmişti.

       YEMEK VİDEOLARINA DEVAM…

     Zor günleri geride bırakan Taha Duymaz, yemek videoları çekmeye ve internette paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Tik Tok’ta ve İnstagram’ da milyonlarca takipçisi olan Taha Duymaz, geçtiğimiz günlerde burun ameliyatı oldu ve o halini de paylaştı.

     İnstagram’ da yaptığı soru cevap etkinliğiyle, burnundan estetik ameliyat olduktan sonra zor bir süreç geçirdiğini söyleyen Taha Duymaz’ın değişimi takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Reklamlar

      YouTube videolarında Taha Duymaz’ın burnu sargılı olmasına rağmen inanılmaz bir değişim yaşadığı dikkat çekti.

     GÖZYAŞLARINA ENGEL OLAMADI

       Sosyal medyada hazırladığı yemek videolarıyla fenomen olan Duymaz,  başına gelen olaylardan dolayı açıklamalarda bulundu. Bir süredir sokakta rahat yürüyemediğini ve her dışarı çıktığında başına bir olay geldiğini belirten Duymaz gözyaşlarına engel olamadı.

      Videodaki açıklamasında “Arkadaşlar merhaba, şu anda çok kötüyüm, çok sinirliyim. Kusura bakmayın video çektiğim için ama artık bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Az önce yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı saldırıya uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil.” ifadelerine yer verdi.

TAHA DUYMAZ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Duymaz, Hatay Yayladağdaki Güveççi köyünde yaşamını sürdürüyor. Henüz 18 yaşında ancak youtube da kısa sürede meşhur olmuş durumda. Özellikle evde bulunan basit malzemelerden yaptığı yemeklerle herkesin ilgi odağı oldu. Duymaz 4. Sınıfta okulu bırakmış ve yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle de araba kullanamıyor. Bundan dolayı da vaktinin çoğunluğunu köylerinde geçiriyor. Taha’nın yemek videoları kız kardeşi tarafından çekiliyor ve yemek hazırlaması sırasında kız kardeşi de kendisine zaman zaman yardımcı oluyor.

Reklamlar

Diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx