Magazin

Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?

Reklamlar

Mert Doğan 13 Ağustos 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü ve Dokuz Eylül Oyunculuk bölümlerinde almış olduğu eğitimler ile birlikte lisans eğitimi için Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk programına dahil olan Mert Doğan 2013 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Adı Sevgi dizisinde Volkan karakterine hayat veren Mert Doğan kaç yaşındadır? Mert Doğan diziden ayrılıyor mu? Mert Doğan’ın sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda  derledik.  

Mert Doğan kimdir?

Mert Doğan 13 Ağustos 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü ve Dokuz Eylül Oyunculuk bölümlerinde almış olduğu eğitimler ile birlikte lisans eğitimi için Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk programına dahil olan Mert Doğan 2013 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Özlem Oğuz menajerlik ile çalışmalarını sürdüren başarılı isim ekranlara ilk defa 2013 yılında 1 Kezban 1 Mahmut yapımı ile merhaba demiştir.

2013 yılında Arka Sokaklar yapımına dahil olan Mert Doğan, 2017 yılında Söz dizisinde rol almıştır. 2017 yılında Yüz Yüze yapımı ile izleyici karşısında çıkan Mert Doğan, 2018 yılında Vatanım Sensin, Mehmetçik Kut’ül Amare yapımlarında boy göstermiştir. 2019 yılında Gülperi yapımının oyuncu kadrosu ile ekran karşısına çıkan Mert Doğan, 2019 yılında Tek Yürek, Çarpışma, Avlu ve Vuslat gibi birçok yapımda rol olarak oyunculuğunu kanıtlamıştır. 2022 yılında ise Adı Sevgi yapımında Volkan karakterine hayat vermektedir.

Reklamlar
Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?
Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?

Mert Doğan kaç yaşında?

13 Ağustos 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu, 30 yaşında.

Mert Doğan aslen nereli?

Başarılı ismin Adanalı olduğu tahmin edilmektedir.

Mert Doğan hangi burç?

13 Ağustos 1993 tarihinde Adana’da dünyaya gelen oyuncu Aslan burcudur

Mert Doğan boy ve kilo

Oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Mert Doğan, Adı Sevgi dizisinde hayat verdiği Volkan karakteri ile de sevilen bir isim olmuştur. Başarılı oyuncu 1.85 boyunda 86 kilodur.

Reklamlar
Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?
Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?

Mert Doğan mesleği

Oyunculuğu ile dikkat çeken Mert Doğan, Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü ve Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümlerinde almış olduğu eğitimlerin yanı sıra Bahçeşehir Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk programında yüksek lisansını tamamlamıştır. Başarılı isim 2013 yılından bu yana oyunculuk yapmaktadır.

Mert Doğan dizileri

Ekranlara ilk defa 2013 yılında 1 Kezban 1 Mahmut yapımı ile merhaba demiştir. 2013 yılında Arka Sokaklar yapımına dahil olan Mert Doğan, 2017 yılında Söz dizisinde rol almıştır. 2017 yılında Yüz Yüze yapımı ile izleyici karşısında çıkan Mert Doğan, 2018 yılında Vatanım Sensin, Mehmetçik Kut’ül Amare yapımlarında boy göstermiştir. 2019 yılında Gülperi yapımının oyuncu kadrosu ile ekran karşısına çıkan Mert Doğan, 2019 yılında Tek Yürek, Çarpışma, Avlu ve Vuslat gibi birçok yapımda rol olarak oyunculuğunu kanıtlamıştır. 2022 yılında ise Adı Sevgi yapımında Volkan karakterine hayat vermektedir.

 • 2013 1 Kezban 1 Mahmut
 • 2013 Arka Sokaklar
 • 2017 Söz
 • 2017 Yüz Yüze
 • 2018 Vatanım Sensin
 • 2018 Mehmetçik Kut’ül Amare
 • 2019 Gülperi
 • 2019 Tek Yürek
 • 2018-2019 Çarpışma
 • 2019 Avlu
 • 2019 Vuslat
 • 2020 Babil
 • 2022 Adı Sevgi

Mert Doğan Adı Sevgi dizisinden ayrılıyor mu?

ATV’nin ilgi ile takip edilen dizilerinden birisi olan Adı Sevgi yapımında tehlikeli bir karakter olan Volkan karakterine hayat veren Mert Doğan, hakkında ortaya atılan diziden ayrılıyor iddiaları doğru değildir.

Mert Doğan sevgilisi var mı?

2013 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmakta olan Doğan, uzun yıllardır yer almış olduğu yapımlarda göstermiş olduğu başarıları ile dikkat çekmiştir. Başarıları ve yakışıklılığı ile dikkat çeken oyuncunun hayatından şuan kimse yer almamaktadır.

Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?
Mert Doğan diziden ayrılıyor mu?

Mert Doğan İnstagram adresi

Başarılı oyuncu Doğan, sosyal medyayı çok aktif kullanan isimler arasındadır. Günlük hayatı ile sık sık fotoğraf ve videolar paylaşan Doğan’ın Instagram hesabında 44B takipçisi bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten profiline ulaşabilirsiniz.

Mert Doğan İnstagram adresi https://www.instagram.com/mertdog_/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Zuhal Olcay boşandı mı? Zuhal Olcay kiminle evli? Zuhal Olcay cezaevine mi girdi? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx