Markalar

Venta Pırlanta: Zarafetin Adresi

Pırlanta, sonsuz nitelikleri ve doğuştan gelen güzelliği ile sadece sevgilinizin kalbini değil, aynı zamanda ruhunu da yakaladığı için gerçek aşkın nihai sembolü. Zengin model gamı ile zarafeti temsil eden Venta Pırlanta tutkulu tasarımların adresi olmaya devam ediyor. Altın yüzük, pırlanta yüzük, küpe, kolye ve bileklik modellerine sahip olan Venta Pırlanta ışıltıyı hissetmenizi sağlıyor.

Gümüş, altın ve pırlanta modelleri titiz bir el işçiliği ile kullanıcılara sunuluyor. Ürün garantisi ile güven temin eden Venta Pırlanta, seçkin düğün setleri ile de skalasını genişletmiş durumda. 5mm’den 3mm e kadar kalınlıklarda alyans seçimine sahip olduğunuz bu markada özel tasarımlara da imza atabilirsiniz.

Aşkınızı Venta Pırlanta ile Taçlandırın

Romantik yüzükler ve unutulmaz anların temsilcisi olan Esen Model 3mm Altın Alyans profesyonel tasarımcılar tarafından titizlikle işlenmiş pırlanta taşlara sahip. Özellikle altın alyans çeşitlerinde farklılık isteyen kişiler için muhteşem bir seçim. Farklı kalınlıklarda ve tasarımlarda da altın yüzük tercihi Venta Pırlanta modellerinde mevcut.

Çeşitli karatlarda, 14 ve 18 ayarda pırlanta ve altın kolye modelleri bulunuyor. Kişiye özel doğum haritası kolyesi de bu yılın en çok tercih edilen ürünleri arasındaki yerini almış durumda. 2,34 Karat Pırlanta Gerdanlık modeli düğünlerin vazgeçilmezi olsa da hediye etmek için de mükemmel bir seçim olacaktır. 14 ayar beyaz altından üretilen bu pırlanta kolye yuvarlak kesim, F renk kategorisinde ve SI berraklık derecesine sahip göz alıcı bir ürün. Ayrıca ücretsiz bir şekilde iç yazısı da talep edebiliyorsunuz.

2,34 Karat Pırlanta Gerdanlık
2,34 Karat Pırlanta Gerdanlık

Tarzınızı tamamlamak için kullanabileceğiniz küçük ama en önemli aksesuar tabii ki pırlanta küpe olacaktır.  Kolye ve yüzüklerden sonra kadınların en sık tercih ettiği aksesuar küpeler. Venta Pırlanta 14 ayar Altın Küpe ‘’Kalp’’ adlı tasarımında ikili kalp figürü kullanarak romantizmi ön plana çıkarmış. Bu altın küpe yaklaşık 2,20 gr. ağırlığında ve saf sarı altın renginde.

14 Ayar Altın Küpe "Kalp"
14 Ayar Altın Küpe “Kalp”

Venta Pırlanta ile Hikayenizi Anlatın

Her mücevherin bir hikayesi vardır. Yeryüzüne çıkışı, işlenişi ve en son onu kullanan kişi bu hikayeyi nesiller boyu devam ettirecektir. Baş döndürücü ışıltısı, kaliteli tasarımı ve çarpıcı ilhamı ile bir bütün olan Venta Pırlanta altın ve pırlanta bileklik konusunda da vazgeçilmez ürünlere imza atıyor. Özelliklerine göre ayrılan doğal pırlantalar altın bileklik oluşturulurken titizlikle diziliyor. 0,68 Suyolu Pırlanta Bileklik, 14 ayar beyaz altından inceliklerle dolu şekilde üretilmiş narin bir ürün. Yaklaşık 6,69 gr. olan bu nadide bileklik ile yeni hikayeler anlatabileceksiniz.

0,69 Karat Pırlanta Bileklik
0,69 Karat Pırlanta Bileklik

Ürün çeşitliliği sayesinde her tarza hitap etmesi ve şıklıkla, sporu bir arada tutabilmesi ile 2022’nin trendlerini belirleyen Venta Pırlanta sadece kadın değil erkek ve çocuklar için de vazgeçilmez parçalar üretiyor. Altın Çocuk Kolye ‘’Mickey’’ ürünü çocukların en sevdiği çizgi film kahramanını üzerinde barındırıyor. Pembe ve siyah renk uyumu da çocuk ruhunu ortaya koyan altın çocuk aksesuarları kategorisindeki bu kolye en kıymetlilerimiz olan çocuklara hitap ediyor.

Altın Çocuk Kolye "Mickey"
Altın Çocuk Kolye “Mickey”

Takı tasarımı konusundaki başarılarını erkek ürünlerinde de gösteren Venta Pırlanta hem gümüş hem de altın erkek aksesuarları konusunda bir hayli başarılı. Gümüş erkek aksesuarları kolye, tesbih ve yüzük olarak sıralanırken, altın bileklikler de oldukça ilgi görüyor. Kaplan gözü, kartal, Osmanlı sancağı desenlerinde gümüş erkek yüzükleri sunan Venta Pırlanta, daha sofistike olan Viking baltası, Udin çekici gibi gümüş kolyelerin tasarımında da muazzam bir işçilik çıkarıyor.

Gümüş Erkek Yüzük "Kaplan Gözü"
Gümüş Erkek Yüzük “Kaplan Gözü”

Gümüşün ışıltısı, pırlantanın zarifliği ve altının narinliğini tek bir çatı altında toplamış olan Venta Pırlanta tüm tasarımlarını el işçiliği ile uzmanlar tarafından gerçekleştirerek kullanıcılara sunuyor. Sertifikalı ve garantili Venta Pırlanta ürünlerine sahip olarak zarafetin timsali olabilirsiniz.

Begonya

Elif Akkaş
Elif Akkaş

Merhaba ben Elif. 23 yaşındayım. Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisiyim. Sizler için araştırdığım konuları özgün ve sade bir dille anlatarak daha kaliteli içerikler okumanıza yardımcı oluyorum. Yazılarımın yolunuza ışık saçması dileğiyle...

Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx