Haber

Erol Köse, klibinde cesur sahneler buluna Aleyna Tilki’yi yerden yere vurdu: Donunu gösterdiysen kariyerin bitmiştir!

Reklamlar

Erol Köse, klibinde cesur sahneler buluna Aleyna Tilki’yi yerden yere vurdu: Donunu gösterdiysen kariyerin bitmiştir! Dipsiz Kuyu, Yalnız Çiçek, Sen Olsan Bari, Nasılsın Aşkta gibi şarkılarıyla isminden söz ettiren genç başarılı şarkıcı Aleyna Tilki’nin heyecanla beklenen Take İt Or Leave İt şarkısının klibi dün akşam paylaşıldı. Klipte yer alan sahneler sebebiyle sosyal medyaya bomba gibi düşen Aleyna Tilki’ye bir tepki de Erol Köse’den geldi.

 

Klipteki Sahneler Çok Cesur Bulundu

Aleyna Tilki, yeni şarkısının klibinde motorun arkasında gittiği esnada eteğini çıkardığı ve iç çamaşırlarıyla kaldığı görüntüleniyor. Aleyna Tilki klibin ilerleyen sahnelerinde ise iç çamaşırıyla odasında dans ediyor. 22 yaşındaki ünlü şarkıcı Aleyna Tilki klipte göğüslerini bant kullanarak sansürlemesi de oldukça dikkat çekmiştir. Klipteki sahnelerden rahatsız olan birçok sosyal medya takipçisi Aleyna Tilki’nin Lolipop klibiyle çok konuşulan Gülşen’e benzemeye çalıştığını söyleyerek eleştirdi.

Erol Köse: Donunu Gösterdiyse Kariyeri Yerle Bir Olmuştur

Youtube platformunda yayınlanan Al Sana Haber programında yorumculuk yapan Erol Köse, Aleyna Tilki’yi adeta yerden yere vurdu. Sivri dili ile ünlenen Erol Köse de canlı yayında şu sözleri kullandı: “Aleyna Tilki cümle aleme Ramazan günü donunu göstermek zorunda kaldıysa kariyeri yerle bir olmuştur. İngilizce 3 single yapmıştır. Hiçbiri de tutmamıştır. Daha önce bu kızımızın 100 milyonlarca dinlenmiş klipleri, patlamış şarkıları vardır. Ama İngilizce sevdasına son 3 yıl ve birazda ekibini dinlemeyip ‘ben oldum artık’ havasına girince yerle bir olmuştur. Ne menajerini ne de basın danışmanını dinlememektedir. 

Reklamlar

“Bir Sonraki Etabınızı Ahlak Polisi Huzurunda Yapacaksınız”

Ben her şeyi bilirim deyince işte bildiğin bu. Şimdi bu şuraya geliyor ‘İşte Gülşen o kadar açtıysa ben daha ilerisine giderim. Güzelim bir sonraki etabınızı zaten ahlak polisi huzurunda yapacaksınız. Bu ne ya? Bakın erotizm ve pornografi birbirinden farklıdır. Bu çiğ. Türk gençleri senin donunu niye gördün ya? Bu kostüm falan değil bu don kardeşim. Bu gördüğüm Aleyna Tilki’nin çaresizliğidir. Ben bu işin feriştahını yapmış adamım. Ama orada bile ışık oyunları ve estetik değerler var. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx