HobiDekorasyon

Dekoratif Yastık Modelleri ile Bebek Odaları Daha Şık

Reklamlar

Bebek odalarının dekorasyonu ile en ince ayrıntısına kadar ilgilenen annelerin imdadına Dona De Miel dekoratif yastık modelleri yetişiyor. Her biri birbirinden göz alıcı renk ve tasarımlara sahip özel dekoratif yastık çeşitleri ile bebek odaları artık hiç olmadığı kadar şık gözükecek. Yatak ya da kanepe üstlerinde kullanılabilen birbirinden eğlenceli tasarımlara sahip bebek dekoratif yastık modelleri, evinizin eni üyesinin hayal dünyasına katkıda bulunacak. Farklı hayvan figürlerinin yanı sıra doğadan ilham alan şık tasarımlarıyla da farkını ortaya koyan Dona De Miel, yastık tasarımlarını yaratırken bebeklerin eğlenceli dünyasından ilham almış. Hem görsel hem de dokunsal olarak bebeğinizin duyularını okşayacak birbirinden şık dekoratif yastık modelleri ile siz de bebeğinizin odasına etkileyici bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Dekoratif Yastık
Dekoratif Yastık

Bebek odası dekoratif yastık ürünlerinin tasarımında ve üretiminde, sağlık ve güvenlik noktalarına son derece dikkat eden marka, özel dikişler ve antialerjik malzemeler kullanmış. Düğme ya da boncuk gibi bebek açısından tehlikeli küçük aksesuarlar yerine renklerin ve kumaş dokularının mucizesinden faydalanan marka dolgu malzemesinden astarına, kılıfından tüm aksesuarlarına kadar bebek sağlığına uygun bir ürün ortaya koymayı başarmış. Temizlik talimatlarına uygun olarak kolaylıkla temizlenebilen dekoratif yastık sayesinde, bebek odanızın hijyenini de kolaylıkla sağlamanız mümkün.

Bebek odası dekorasyonunda renklerin olduğu kadar desen ve dokuların da bebeğin gelişimi açısından son derece önemli olduğunun altını çizen marka, seçilen renklerin sadece göze hoş gelmesine değil bebeğin hayal dünyasına hizmet etmesine de özen göstermiş. Farklı kumaşların farklı kesimlerde bir arada kullanıldığı bebek dekoratif yastık modellerini, yatak ve kanepelerin yanı sıra, duvar raflarında, oyun alanında ya da dolap içlerinde dekoratif amaçlı kullanmak mümkün. Özellikle olun halısı üzerinde yumuşak ve eğlenceli bir alan yaratmak, aynı zamanda odanın şıklığına şıklık katmak için farklı tasarımlarda bir ya da birkaç dekoratif yastık kullanabilir, alanı bebeğinize özel hale getirebilirsiniz.

Reklamlar

Bebek Dekorasyonuna En Özel Dokunuş: Dekoratif Yastık Modelleri

Bebek odalarının her bir köşesinde kullanılabilecek farklı tarz ve büyüklüklerde dekoratif yastık modelleri, tasarımı bütünlerken bebeğinizin odasını daha renkli ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor. Dona De Miel özel koleksiyonunda yer alan onlarca farklı dekoratif yastık ürünü hem kız hem de erkek bebek odalarına renk ve heyecan kazandırıyor.

Dekoratif Yastık Modelleri
Dekoratif Yastık Modelleri

Bebek odalarında sevimli hayvan figürlerinin kullanımı son derece yaygındır. Marka bu özel tavşan dekoratif yastık tasarımını, bebeklerinizin oyun arkadaşı olarak da kullanabilmesi için kolay temizlenebilir %100 pamuklu kumaştan üretmiş. Talimatlara uygun olarak 30 derecede ve elde kolaylıkla temizlenebilen bu beyaz güzelliğe, havale indirimi ile daha uygun fiyatlarla sahip olabilmek de mümkün.

Kadife Yastık
Kadife Yastık

Gökkuşağı kadife dekoratif yastık modeli hem kız hem de erkek bebek odalarında kullanılabilecek soft ve eğlenceli renkler içeriyor. Antialerjik dolgu malzemesi ile doldurulmuş bu şık dekoratif yastık modelini, oturma denemeleri yapan minik bebeğinize oturma desteği olarak da kullanabilirsiniz.

Tilki kadife dekoratif yastık modeli
Tilki kadife dekoratif yastık modeli

Tilki kadife dekoratif yastık modeli, Dona De Miel dekoratif yastık koleksiyonunun en dikkat çekici ve en çok talep gören parçaları arasında yer alıyor. Özel polar dokusu ile bebeklerinizin dokunsal gelişimini destekleyen bu özel tasarım, canlı ve parlak renkleri ile de dikkat çekiyor. Kız ve erkek bebek odalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bu özel yastık tasarımı ile bebeklerinize sevimli hayvan figürlerinin de yer aldığı eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz.

Reklamlar
Balon dekoratif yastık
Balon dekoratif yastık

Balon dekoratif yastık, hem ilgi çekici tasarımı hem de minik detayları ile bebeklerinizin fazlasıyla dikkatini çekecek. Pudra rengi ve mavi renklerinde satışa sunulan bu özel tasarımı bebek odanızın hemen her köşesinde keyifle sergileyebilirsiniz. Antialerjik dolgu malzemesi ve kolay temizlenebilen %100 pamuk dokusu sayesinde bebek odalarınızın hijyenini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx