Teknoloji

Eş takip programı nedir ve kullanılırken nelere dikkat edilir?

Reklamlar

                        En İyi Koca Takip Programı Hangisi?

Eşlerimiz bazen bizim haberdar olmadığımız ilişki ve iletişimlerde bulunabilir. Bunun için kocanızı takip edecek bir dedektif tutmanızdan daha kolay çözümler vardır. Böylece yakalanma olasılığınız da düşük olacaktır. Bir eş takip programı edinerek merakınızı giderebilirsiniz. Böyle bir durumdaysanız doğru sayfadasınız. Size A’dan Z’ye faydalı olacak bir yazı hazırladık.

Neden Kocanızın Telefonunu Takip Etmelisiniz?

Bir koca takip programı edinmek istemenizin birden fazla sebebi olabilir. Tüm bu sebeplere geçmeden önce kendi deneyimizi gözden geçirmenizi öneriyoruz. Siz neden kocanız ya da birinin telefonunu takip etmek istiyorsunuz? Düşündüyseniz muhtemel sebepleri şöyle sıralayabiliriz:

1- Eşinizin size aldattığından şüpheleniyor ve bunu açığa çıkarmak istiyor olabilirsiniz.

En başınıza gelmesini istemediğiniz bu olumsuz durumda kalmamak için tedbir almanız son derece makul

Reklamlar

2- Aldatma sebepli boşanma süreciniz için kanıta ihtiyacınız olabilir.

Aldatıldığınızdan eminseniz fakat dava süreci için yeterli kanıta sahip değilseniz bu program sizin için oldukça faydalı. Örneğin, whatsapp ta kiminle konusuyor kontrol edebilirsiniz. 

3- Kocanız tehlike altında olmasına rağmen sizinle paylaşmaktan çekiniyor gibi hissedebilirsiniz.

Aldatma gibi ilişkisel sorunların yanında kocanızın güvenliğinden endişeleniyorsanız da bir takip programı kullanabilirsiniz.

4-Kocanız riskli finansal yatırımlar yaparak ailenize ait hesaptan harcama yapıyor olabilir.

Ailenizin finansal durumundan herkes gibi siz de sorumlusunuz. Peki ya eşiniz bunu hiçe sayan hamleler yapıyorsa?

5- Kocanızın evlilik teklifi ya da benzeri bir sürpriz hazırladığından şüpheleniyor ve bunun ne olduğunu öğrenmek istiyor olabilirsiniz.

Tüm olumsuz sebeplerden ayrı olarak bunun gibi çok daha pozitif ve merak uyandırıcı bir sebeple de bu programı edinebilirsiniz.

Reklamlar

En iyi 5 Takip Programı

Hangi uygulamayı indireceğinize karar verebilmeniz için en iyi 5 takip programını seçtik.

                        mSpy

mSpy kocanızın telefonundaki tüm uygulamaları takip edebilmenizi sağlaması açısından oldukça başarılı bir eş takip programı. Kocanızın arama ve farklı platformlar üzerinden yaptığı yazılı görüşmeleri tek bir panel üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, konum takip özelliği sayesinde, ister anlık konum ve yer tespiti, isterseniz de geçmişe yönelik konum rota bilgisine sahip olabilirsiniz.

                        eyeZy

eyeZy de birini nasıl takip edebilirim sorusuna yanıt niteliğindeki uygulamalardan biridir. Kullanıcı yorumlarına göre vadettiği tüm takip araçlarını tek bir uygulama ile kullanıcılara sunmaktadır. Yalnızca eşiniz değil, çocuğunuzun telefonunu takip etmek ve güvenliğini sağlamak için de kullanılabilir. Bu gibi birden fazla kişinin telefonunu takip etmek istediğiniz durumlarda aile paketi satın alabilirsiniz. Fiyat olarak iki ayrı abonelik almaktan çok daha avantajlı olacaktır.

                        FlexiSPY

Diğer uygulamalardan farklı olarak bilgisayar takibi yapmanızı da sağlayan bu takip programı temelde diğerleri ile aynıdır. Bilgisayar takibi özelliği sayesinde eşinizin laptop üzerinden yaptığı görüşmeleri de görebilir, kullandığı uygulamaları inceleyebilirsiniz. Kullanıcıların gizliliğini koruması açısından övgüler alan bu program ile de aldatan koca nasıl takip edilir sorusundan kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu programı edinmek ve ister eşiniz ister çocuğunuzun online hareketlerini takip etmek.

                        XNSPY

Bu uygulama ile eşinizi ya da aile üyelerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Eşinizin sizi aldattığından şüphelenmek yerine bu uygulama sayesinde gerçekleri gün yüzüne çıkarabilirsiniz. WhatsApp ya da Facebook Messenger üzerinden yapılan görüşmelerin yanı sıra Instagram gibi uygulamaları da görüntüleyebilirsiniz çünkü eşinizin sizi hangi platform üzerinden aldattığından emin olamayabilirsiniz. XNSPY sık sık güncellendiği için oldukça yeni bir kullanıcı ara yüzüne sahiptir.

                        iKeyMonitor

Bu uygulama temelde çocuklarınızın güvenliği için oluşturulmuş olsa da eşinizin mesaj ve arama geçmişini takip etmeniz için de kullanışlıdır. Bu uygulamanın en büyük artılarından biri demo sürümü ile deneme yapma şansınızın olmasıdır. Ayrıca müşteri destek servisi de işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Bu uygulamanın da tek dezavantajının eşinizin bilgisayarını takip edememeniz olduğu söylenebilir.

Kocamın Telefonunu Kontrol Etmem Doğru Mu?

Eğer bir eş takip programı arayışındaysanız bunun doğru olup olmadığını sorgulamanız da kaçınılmazdır. Uzmanlara göre bunu yapmamamız daha doğru ve sağlıklı olur. Bunun başlıca sebebi kendinize olan saygınızı bu uğurda yitirme olasılığınızdır. Yani bu türde bir çabaya giriştiğinizde kendinizi bir suçlu ya da hırsız gibi hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda bu düşünce sizde obsesif bir hal alabilir ve kendinizi sürekli bunu düşünürken bulabilirsiniz. Bunun partnerinizle aranızda bir mesafe oluşmasına, yakınlık kurmakta zorluk çekmenize sebep olduğu da bilinmektedir. Ek olarak, bunun ortaya çıktığı durumda kendinizi suçlu hissedeceğiniz ve bu hissin sizi ilişkide güçsüz konuma düşüreceği de belirtilmektedir.

Sonuç

Eşinizin sizi aldattığına dair şüphelerinizi gidermenin en kolay ve ulaşılabilir yolu bir takip uygulaması indirmenizdir. Sebebi her ne olursa olsun böyle bir ihtiyacınız varsa App Store ya da Google Play’de birçok uygulama bulabilirsiniz fakat hangisini seçeceğinize karar vermek zor olabilir. Bu listede yer verdiğimiz uygulamaları inceleyip bu doğrultuda bir kara verebilirsiniz. Son olarak bunun uzmanlar tarafından pek önerilmediğini de hatırlatmak isteriz.

Buse Öztürk

Yazmak en büyük tutkum. Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak içerik üretiyor ve kendimi geliştiriyorum.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx