Magazin

Akın Akınözü’nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?

Reklamlar

Akın Akınözü 22 Eylül 1990 tarihinde dünyaya gelmiş oyuncudur. Tam adı Süreyya Akın Akınözü olan başarılı oyuncu Hercai dizisinde hayat vermiş olduğu Miran karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Son dönemlerde adı magazin gündeminde de sıklıkla yer alan Akın Akınözü aşk hayatı ile merak edilmektedir. Akın Akınözü kaç yaşında? Akın Akınözü sevgilisi kim? Akın Akınözü yeni dizisi? Bu ve bunun gibi internette sıklıkla aratılan soruların bütün cevaplarını sizler için yazınızda derledik

Akın Akınözü kimdir?

Başarılı oyuncu Akın Akınözü 22 Eylül 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Los Angeles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk hayalinin üzerine gitmeye karar vererek eğitimler alan Akın Akınözü, 2014 yılından bu yana aktif olarak dizi ve filmlerde rol almaktadır. Uygulamalı matematik alanında lisans eğitimini aldıktan sonra üniversite bitiminde oyunculuk eğitimleri alanda 2015 yılında da aktif olarak oyunculuk yapan Akın Akınözü ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Azrail isimli sinema filminde hayat verdiği Gaffur karakteri ile merhaba demiştir.

Akın Akınözü'nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?
Akın Akınözü’nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?

2015 ve 2016 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Ivan Ali karakterine hayat veren Süreyya Akın 2016 yılında ise Arkadaşlar İyidir dizisinde Yunus Çağlayan karakterini canlandırmıştır. 2017 ile 2018 yılları arasında Aslan Ailem yapımında Murat Aslan karakterine hayat veren başarılı oyuncu 2018 ile 2019 yılları arasında ise dönemin ünlü dizisi Payitaht Abdülhamid de Ömer karakterini canlandırmıştır. Şüphesiz başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise 2019 ile 2021 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Miran Aslanbey karakterini canlandırması ile olmuştur.

Reklamlar

Başarılı oyuncu 2021 yılından bu yana Kaderimin Oyunu adlı dizide Cemal Kaya rolü ile baş rol oynamaktadır. Yalnızca başarıları ve oyunculuk yetenekleri ile değil özel hayatı ile de merak edilen ve genç kızlar tarafından bir hayli beğenilen Akın Akınözü, güzel sevgilisi ile magazinin gözde isimlerinden olmuştur. Ünlü oyuncunun uzun süredir aşk yaşadığı Sandra Pestemalciyan’ı görenler ise ikiliyi bir hayli yakıştırmaktadır.  Uzun süredir Ermeni kökenli Sandra Pestemalciyan ile aşk yaşayan Akın Akınözü, sosyal medyaya bu aşkı çok fazla yansıtmamaktadır.

Akın Akınözü kaç yaşında?

22 Eylül 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 31 yaşındadır.

Akın Akınözü aslen nereli?

22 Eylül 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen Ankaralıdır.

Akın Akınözü hangi burç?

22 Eylül tarihinde dünyaya gelen oyuncu Süreyya Akın Akınözü, Başak burcudur.

Reklamlar

Akın Akınözü boyu ve kilosu

Yakışıklılığı ve fit vücudu ile dikkatleri üzerine çeken Akınözü şimdiden genç kızların sevgilisi haline gelmiştir. Başarılı oyuncunun boyu ve kilosu da merak edilmektedir. Başarılı isim 1.80 boyunda 76 kilodur.

Akın Akınözü mesleği

Los Angeles General Studies, UC Berkeley Applied Math alanında eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk hayalinin üzerine gitmeye karar vererek eğitimler alan Akın Akınözü, 2014 yılından bu yana aktif olarak dizi ve filmlerde rol almaktadır.

Akın Akınözü'nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?
Akın Akınözü’nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?

Akın Akınözü dizileri

Ekranlara ilk defa 2014 yılında yayınlanan Azrail isimli sinema filminde hayat verdiği Gaffur karakteri ile merhaba demiştir. 2015 ve 2016 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Ivan Ali karakterine hayat veren Süreyya Akın 2016 yılında ise Arkadaşlar İyidir dizisinde Yunus Çağlayan karakterini canlandırmıştır. 2017 ile 2018 yılları arasında Aslan Ailem yapımında Murat Aslan karakterine hayat veren başarılı oyuncu 2018 ile 2019 yılları arasında ise dönemin ünlü dizisi Payitaht Abdülhamid de Ömer karakterini canlandırmıştır. Şüphesiz başarılı oyuncunun yıldızının parladığı nokta ise 2019 ile 2021 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Miran Aslanbey karakterini canlandırması ile olmuştur. Başarılı oyuncu 2021 yılından bu yana Kaderimin Oyunu adlı dizide Cemal Kaya rolü ile baş rol oynamaktadır.

  • 2015 Muhteşem Yüzyıl / Kösem İvan Ali / Yardımcı Karakter
  • 2016 Arkadaşlar İyidir / Yunus Çağlayan / Yardımcı Karakter
  • 2017-2018 Aslan Ailem / Murat Aslan / Başrol Oyuncusu
  • 2017-2018 Payitaht: Abdülhamid / Ömer / Yardımcı Karakter
  • 2019 Hercai / Miran Aslanbey / Başrol Oyuncusu
  • 2021-Günümüz / Kaderimin Oyunu /Cemal / Başrol Oyuncusu

Akın Akınözü yeni dizisinin adı ne?

Başarılı oyuncu 2021 yılından bu yana Kaderimin Oyunu adlı dizide Cemal Kaya rolü ile baş rol oynamaktadır.

Akın Akınözü ve Ebru Şahin

2019 ile 2021 yılları arasında ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde Ebru Şahin ile başrolü paylaşan Akın Akınözü dizide hayat verdiği Miran Aslanbey karakteri ile bir hayli sevilmiştir. Dizide partneri olan Ebru Şahin ile bir hayli yakıştırılan ünlü oyuncunun fanları ikili adına fan hesapları açmış olsa da başarılı oyuncu uzun zamandır başka bir güzele gönlünü kaptırmış durumdadır. 

Akın Akınözü annesi kimdir?

Hercai dizisi ile yıldızını parlatan Akın Akınözü’nün annesi de oyuncu çıktı. Genç kızların gözde oyuncularından birisi olan Akın Akınözü’nün annesi Özlem Akınözü oğlundan daha ünlü birisi. Oyuncu olan annesi Özlem Akınözü bu zamana kadar pek çok dizi ve filmde rol almıştır.

Akın Akınözü sevgilisi kim?

Yalnızca başarıları ve oyunculuk yetenekleri ile değil özel hayatı ile de merak edilen ve genç kızlar tarafından bir hayli beğenilen Akın Akınözü, güzel sevgilisi ile magazinin gözde isimlerinden olmuştur. Ünlü oyuncunun uzun süredir aşk yaşadığı Sandra Pestemalciyan’ı görenler ise ikiliyi bir hayli yakıştırmaktadır.  Uzun süredir Ermeni kökenli Sandra Pestemalciyan ile aşk yaşayan Akın Akınözü, sosyal medyaya bu aşkı çok fazla yansıtmamaktadır.

Akın Akınözü'nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?
Akın Akınözü’nün gizli sevgilisi bakın kim çıktı?

Akın Akınözü İnstagram adresi

Başarılı oyuncu 2021 yılından bu yana Kaderimin Oyunu adlı dizide Cemal Kaya rolü ile baş rol oynayan Akınözü, çıkış yakalamış olduğu Hercai dizisinden sonra sosyal medya platformların da geniş kitleler tarafından takip edilmektedir. Başarılı oyuncunun İnstagram hesabında 3.3 M takipçisi bulunuyor.

Akın Akınözü İnstagram adresi https://www.instagram.com/akinakinozu/?hl=tr

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Safa Sarı kimdir? Safa Sarı nereli?  hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx