Magazin

Cansu Dengey Kimdir?

Reklamlar

1990 yılında doğan başarılı youtuber Cansu Dengey kimdir, hangi bölümden mezundur, Cansu Dengey evli mi, kaç yaşında ve hangi burç gibi hakkında aradığınız her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Cansu Dengey Kaç Yaşında?

Cansu Dengey 2023 itibari ile 33 yaşındadır.

Cansu Dengey Burcu Ne?

Cansu Dengey Ekim ayında doğduğu için terazi burcudur.

Reklamlar

Cansu Dengey’in Boyu Kaç?

Cansu Dengey’in boyu 1.68 santimdir.

Cansu Dengey’in Kilosu Kaç?

Cansu Dengey 55 kilodur.

Cansu Dengey Eğitim Hayatı

Cansu Dengey Mustafa Saffet Anadolu Lisesini bitirmiştir. Ve sonrasında İstanbul Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler Bölümünü bitirmiştir.

Cansu Dengey
Cansu Dengey

Cansu Dengey Hakkında Bilgiler

Cansu Dengey 5 sene bir şirkette pazarlama müdürü olarak yer aldıktan sonra iş hayatında mutsuz olduğu için işinden ayrılmıştır. 2016 yılında sosyal medya danışmanlığı ve youtube üzerinde çalışmaya başlamıştır.  Son zamanlarda youtube de kötü yorumlar ve hakaretler yüzünden biraz kabuğuna çekildiğini dile getiriyor.

Reklamlar

Cansu Dengey’in youtube hesabındaki ismi Cansu Dengey şeklindedir. Kanalında 278 bin abonesi vardır. Instagram hesabındaki ismi de cansudengey şeklindedir ve 201 bin takipçisi vardır.

Cansu Dengey’in en sevdiği kadın ünlünün Marion Cotillard, en sevdiği erkek ünlünün ise Brad Pitt olduğunu söylüyor.

Dövmelerinin bir anlamı olmadığını sevdiği için yaptırdığını dile getiriyor.

Cansu Dengey Evli Mi?

Cansu Dengey 2018’de Gökhan Acar ile evlenmiştir.

Cansu Dengey
Cansu Dengey

Cansu Dengey’in Cilt Bakımı Hakkında

Cansu Dengey cildinin değişken bir cilt olduğunu 26 yaşına kadar sivilce sorunu yaşamadığını dile getiriyor. Şimdilerde de sürekli olarak devam eden cilt sorunu olmasa da regl döneminde birkaç sivilce çıktığını cildinin yağlı ve hassas olduğunu bu yüzden bakımının zor olduğunu söylüyor.

Hassas ciltler için olan bakım ürünleri kuru ciltler olduğu için cildini yağlandırdığını, yağlı ciltler için olan ürünlerin de cildine zarar verdiğini dile getiriyor. Cildine uygun bakım ürünlerini bulmanın oldukça zor olduğunu söylüyor.

Gece bakım rutinini şu şekilde paylaşıyor; önce yüzündeki makyajı temizlemek için Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’nu makyaj temizleme pamuğuna dökerek yüzündeki makyajı çıkardığını söylüyor. Gözlerindeki makyajı da çıkardığını ancak kirpiklerine dokunmadığını dile getiriyor.

Sonrasında Nuxe Huile Demaquillante Micellaire aux Pétales de Rose Yüz ve Göz Çevresi Temizleme Yağı kullandığını söylüyor. Kokusunu sevdiğini ve cildinde güzel bir his bıraktığını ancak isteğe bağlı olarak bu aşamanın uygulanabileceğini de ekliyor. Yüzünü bol su ile yıkadığını ve ılık su ile kirpiklerinden aşağıya doğru maskarayı çıkardığını söylüyor.

Göz makyajını temizlemek için Lancome Bi-Facil Göz Makyaj Temizleyici kullandığını söylüyor. Bu ürünü makyaj temizleme pamuğuna dökerek bir süre gözlerinin üzerinde beklettiğini ve sonrasında makyajını temizlediğini söylüyor.

Cildine yaşlanmaya karşı bakım da yaptığını söyleyen Cansu Dengey gül suyu kullandığını söylüyor ve kullandığı gül suyunun Misbahçe gül suyu olduğunu belirtiyor. Pamuklara dökerek cildine tonik olarak gül suyunu uyguladığını dile getiriyor.

The Ordinary – Niacinamide High-Strength Vitamin and Mineral Blemish Formula asit serumunu sivilcelerini yok etmek ve gözenekleri küçültmek aynı zamanda sivilce izlerini yok etmek için kullandığını söylüyor. Ve bir süre kullandıktan sonra gözeneklerinde küçülme olduğunu söylüyor.

Her gün kullanmasa da kullanmanın çok faydalı olduğu cildin nem dengesini sağlayan ve gözenekleri sıkıştıran bir diğer ürünün Clarins Double Serum Onarıcı Krem olduğunu söylüyor ancak bu ürünü 25 yaşının altındakilerin kullanmaması gerektiğini vurguluyor.

Cansu Dengey
Cansu Dengey

Kullandığı nemlendiricinin de Murad Retinol Youth Renewal Night Cream ve Clinique Dramatically Different Lotion markasının olduğunu söyleyerek Murad Retinol Youth Renewal Night Cream’i kullandığında cildini dolgun hissettiğini söylüyor.

Son aşamada da Bobbi Brown Eye Repair Cream katı kıvamlı olan bir göz kremi olduğunu ve bu yüzden gece uyguladığını gözaltına sürerek 2 dakika bekletip parmakları ile masaj yaparak göz çevresine masaj yaptığını bu şekilde gece bakım rutinini tamamladığını dile getiriyor.

Yazımız ilginizi çektiyse daha önce yazdığımız İrem Çıray Kimdir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Youtube kanalına abone olun, birbirinden güzel videoları kaçırmayın https://www.youtube.com/c/begonyakadin

İlknur Gülhan

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx