Haber

Zuhal Topal’ın Gülşen Hayranlığı Dikkat Çekti!

Reklamlar

Zuhal Topal’ın Gülşen Hayranlığı Dikkat Çekti! Sunuculuk kariyerine ekranlarda devam eden Zuhal Topal Saygıner, bir önceki gece sanatçı Gülşen’in İstanbul’daki konserine gitti. Ünlü sunucu, Gülşen’in karın kaslarına dokunmadan edemedi ve kameralar bu anları kaydetti.

İddialı sahne kıyafetleriyle adından sıkça söz ettiren sanatçı Gülşen, önceki akşam İstanbul’daki hayranlarıyla yeniden bir araya geldi. Gülşen’in sahne aldığı mekana giden başarılı sunucu Zuhal Topal Saygıner, hemen önünde dans eden Gülşen’in kaslı karnını görünce kendisini tutamayıp kaslarına dokundu.

Konserleri hız kesmeyen, hayranlarıyla sık sık bir araya gelen Gülşen aynı zamanda bir giyim markası ile işbirliği yaparak kendi koleksiyonunu çıkardı. Her konserinde sahne kıyafetleri mutlaka gündem olan ve bazı kesimler tarafından eleştirilen sanatçı, yapılan eleştirileri umursamadan gönlünün istediği gibi giyinmeye devam ediyor. Çoğu kişi tarafından ”iç çamaşırına benziyor” denilen sahne kıyafetlerinden sergilediği karın kasları uzun zamandır dikkatleri üzerine çekiyor.  Önceki akşam İstanbul’daki bir mekanda da tarzına yakışır bir kıyafetle sahneye çıkarak adeta rüzgar estirdi.

Reklamlar

ZUHAL TOPAL‘DAN , SANATÇI GÜLŞEN’E KARIN KASI KONTROLÜ

Seyircilerle birlikte enerjisi tavan yapan ve hızını alamayan Gülşen, bir ara masaların üzerine çıkarak şarkılarını söylemeye devam etti. TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen Zuhal Topal Saygıner de Gülşen’i dinlemek için mekana gelenler arasındaydı. Gülşen masanın üzerinde şarkı söylerken Zuhal Topal Saygıner de masanın kenarında dans ederek sanatçıyı izliyordu. Gülşen’i yakınında gören Topal, bu fırsatı kaçırmayarak şarkıcının karın kaslarına dokunmadan duramadı. O anların kayda alındığını gören Topal, Gülşen’in kaslarına dokunduktan sonra kamera bakarak onay verdi. Zuhal Topal’in yüzünün şok ifadesiyle birlikte şekilden şekle girdiği ise dikkatlerden kaçmadı.

KONSERDEN SONRA GÜLŞEN’İ KULİSTE ZİYARET EDİP POZ VERDİ.

Gülşen’in karın kaslarına dokunduğu anlar sosyal medyada paylaşıldıktan ve gündem olduktan sonra Zuhal Topal Saygıner, sosyal medya hesabından ”Taş Gibi Vallahi” yorumunu yaptı. Gülşen’in kulisinde sanatçıyla birlikte fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmeyen Topal, çekilen fotoğrafı nazar boncuğu emojisi ile paylaştı.

Diğer İçeriklere Göz Atın!

Reklamlar

Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx