Magazin

Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?

Reklamlar

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Türk oyuncu, Seray Kaya güzelliği ile büyülemeye devam ediyor. Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Avukat Cemre karakterine hayat veren Seray Kaya asıl çıkışını Kadın dizisi ile gerçekleştirdi. Başarılı oyuncu güzelin eski aşkı ise bakın kim çıktı? Seray Kaya kaç yaşında? Seray Kaya sevgilisi kim? Merak edilen bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda hazırladık.

Seray Kaya kimdir?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu ortaöğretim yıllarında iken hem okumuş hem de makyöz olarak çalışmıştır. Bir güzellik merkezinde makyöz olarak çalışan başarılı ise lise eğitimini bitirdikten sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar vermiş ve oyunculuğa yönelmiştir.

Lise eğitimini bitirdikten sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan başarılı isim ekran karşısına ilk kez Huzur Sokağı isimli televizyon dizisi ile geçmiştir. Başarılı oyunculuğu ve güzelliği ile dikkatleri çeken Seray Kaya daha sonrasında birçok farklı yapımda rol almıştır. 

Reklamlar
Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?
Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?

2014 ve 2015 yılları arasında Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi adlı televizyon dizisinde Miray karakterine hayat veren başarılı isim 2016 ve 2017 yılları arasında ise Show TV’de ekrana gelen Gülümse Yeter adlı dizide Gül karakterine hayat vermiştir.

2017 ile 2020 yılları arasında Fox TV ekranlarında yayınlanan kadın dizisinde şirin karakterine hayat veren başarılı güzel oyuncu burada büyük bir çıkış yakalamış ve tüm Türkiye tarafından tanınır hale gelmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde 2020 ile 2021 yılları arasında Lena Hatun karakterini canlandıran Seray Kaya, 2022 yılında ise Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Avukat Cemre karakterini hayat vermektedir. 2019 yılında ilk sinema deneyimini gerçekleştiren başarılı oyuncu Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli yapımda Maria karakteri ile başrol oynamıştır.

Seray Kaya kaç yaşında?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu 31 yaşındadır.

Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?
Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?

Seray Kaya aslen nereli?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncunun doğma büyüme İstanbullu olduğu biliniyor.

Reklamlar

Seray Kaya hangi burç?

4 Şubat 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu Kova burcudur.

Seray Kaya’nın boy ve kilosu?

Doğal güzelliği ve kusursuz fiziği ile de dikkat çeken yetenekli oyuncu 1.65 boyunda 53 kilodur.

Seray Kaya mesleği ne?

Sadri Alışık Kültür Merkezinde eğitimler alan Kaya, uzun süredir dizi ve film sektöründe yer almaktadır.

Seray Kaya dizileri

Ekran karşısına ilk kez Huzur Sokağı isimli televizyon dizisi ile geçmiştir. 2014 ve 2015 yılları arasında Fox TV ekranlarında yayınlanan Kocamın Ailesi adlı televizyon dizisinde Miray karakterine hayat veren başarılı isim 2016 ve 2017 yılları arasında ise Show TV’de ekrana gelen Gülümse Yeter adlı dizide Gül karakterine hayat vermiştir. 2017 ile 2020 yılları arasında Fox TV ekranlarında yayınlanan Kadın dizisinde Şirin karakterine hayat veren başarılı güzel oyuncu burada büyük bir çıkış yakalamış ve tüm Türkiye tarafından tanınır hale gelmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisinde 2020 ile 2021 yılları arasında Lena Hatun karakterini canlandıran Seray Kaya, 2022 yılında ise Fox TV ekranlarında yayınlanan Mahkum dizisinde Avukat Cemre karakterini hayat vermektedir.

  • 2012 Huzur Sokağı
  • 2014-2015 Kocamın Ailesi
  • 2016-2017 Gülümse Yeter
  • 2017-2020 Kadın
  • 2020-2021 Kuruluş Osman
  • 2022-Günümüz Mahkum

Seray Kaya film

2019 yılında ilk sinema deneyimini gerçekleştiren başarılı oyuncu Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli yapımda Maria karakteri ile başrol oynamıştır.

  • 2019 Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı
Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?
Seray Kaya kimdir? Seray Kaya sevgilisi kim?

Seray Kaya sevgilisi kim?

Başarılı oyuncu Seray Kaya, hakkında merak edilen bir diğer detay ise ünlü oyuncunun hayatında şuan birisinin olup olmadığı oldu. Bir dönem kalp yarası dizisinin başrol oyuncusu olan Gökhan Alkan ile aşk yaşayan ve uzun süre bu aşka gizleyen ünlü oyuncu magazin objektiflerine yansımış ancak aradan çok uzun bir zaman geçmeden ayrıldıklarını açıklamışlardı. Başarılı oyuncu bir dönem basketbolcu Birkan Batuk ile de aşk yaşamış ancak bu aşkta uzun sürmemiştir. Şu an hayatında kimsenin olmadığı biliniyor

Seray Kaya İnstagram adresi

En büyük sosyal medya platformundan olan İnstagramı da aktif şekilde kullanan oyuncunun bu uygulama üzerinde de birçok hayranı ve takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmakta olan ünlüler arasında bulunan Kaya’nın İnstagram hesabında 818B takipçisi bulunmaktadır. ısa sürede izleyici tarafından benimsenen ve hayran kitlesini büyük ölçüde artıran güzel oyuncunun İnstagram hesabına aşağıdaki linkten ulaşmanız mümkündür.

Seray Kaya İnstagram adresi https://www.instagram.com/seraykaya/

En güncel magazin olaylarından haberdar olmak için bizi takipte kalınız.

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx