Makyaj

Kim Kardashian Makeup | İlk İngilizce Videom | Alev Karslı

Alev Karslı Kim Kardashian Makyajı

Reklamlar

Alev Karslı, birbirinden şık ve göz alıcı makyaj teknikleriyle hepimizi büyülemeye devam eden bir makyözdür. Hadise’nin makyaj sanatçısı olan Alev Karslı, yurtdışında yaşadığı için harika şekilde İngilizce konuşuyor. Alev Karslı, dünyaca ünlü Kim Kardashian’ın harika makyaj stillerini ve saç stillerini denediği ilk İngilizce videosunu sizler için yazdık.

Kim Kardashian Makeup🔥 | İlk İngilizce Videom💃 | Alev Karslı Videosu
Kim Kardashian Makeup🔥 | İlk İngilizce Videom💃 | Alev Karslı Videosu

Kim Kardashian Makeup🔥 | İlk İngilizce Videom💃 | Alev Karslı Videosu

Merhaba ve kanalıma tekrar hoş geldiniz. Bugün ilklerle dolu bir video. Youtube kanalımda ilk defa İngilizce konuşuyorum. İlk defa iyi olacağım. Sarışın olacağım ve ilk defa baking makyaj tekniğini deneyeceğim. Bu yüzden bu videonun başlığından da görebileceğiniz gibi çok heyecanlıyım. Kim Kardashian’ın sarışın anlarından birini canlandıracağım. Sarışın olmasına bayılıyorum çünkü bence bu onun hakkındaki her şeyi açıklıyor. Bu sarışın görünümlerden bazılarını buraya getireceğim, şimdi görebilirsiniz, bu sarışın görünümü yaptığında yaptığı güzel bir makyaj türü, neredeyse çok yumuşak bir 90’lar glam stili sunuyor. Çok yumuşak ve nötr ama yine de çok bitmiş ve mükemmel görünüyor.

Şimdi, bu temanın aklıma nereden geldiğini merak ediyorsunuz. Aslında takipçilerimden biri bana bir DM göndermişti ve DM’yi açtığımda tamamen şok oldum, sarı saçlı fotoşoplu bir resmimdi ve aman Tanrım bu gerçekten çok iyi görünüyor dedim. Sonra Instagram hikayelerimde bir anket yapmaya karar verdim ve size sarışın olmam hakkında ne düşündüğünüzü sordum ve buradaki sonuçlara inanamadım. Anketin sonuçlarını koyacağız. %70’inizin şimdi sarışın olmam gerektiğini söylediğini görebilirsiniz.

Reklamlar

Sarışın olmayı çok isterdim ama belli ki bu saçınızı korumanın çok zor bir yolu ve saçınıza biraz zarar veriyor. Burada sarışın peruğumla, sarışınlık hayalimi yaşayacağım ve %70 sarışın olmalısın deyince aldığımız sonuçlarla aman Allahım sen sarışına benziyorsun diye çok yorum geldi. Kardashian ailesinin bir parçası olarak Kim Kardashian’a benziyorsunuz, dediniz. Bir ikiniz de Khloe Kardashian dediniz ama esas olarak Kim’di. 

Bu videoyu oluşturmam için bana gerçekten ilham verdi. Bugün ve umarım çok eğlenceli olacak, tüm favori ürünlerim önümde duruyor, böylece burada işe başlayabiliriz. Birlikte alışverişe gittik, kendi saçımı nasıl bağlayacağımı biliyorum. Hadi bunu yapalım ve kendimi tekrar sarışın görmek için sabırsızlanıyorum.

Bu arada peruktan önce şapkayı taktığımızda çok çirkin bir aşamadan geçeceğim evet. Elf gibi görünüyorum çünkü kulaklarım çıkıyor. Güzel görünmek için hepimiz çirkin bir aşamadan geçmeliyiz.

Platen Parekh’in peruk mağazasındaki perukta bize öğretilen buydu. Onları etiketleyeceğim, harika bir mağaza, çok fazla peruk seçeneği var. Gerçekten muhteşem ve o kadar gerçekler ki bir dakika içinde göreceksiniz aman Tanrım. Bana öyle bakma, biz hazırız ah keşke saçlarım hep bu kadar uzun olsa, tamam.

Reklamlar

Makyajımı böyle yapamayacağım, bu yüzden yapmam gereken bu iki küçük parçayı buraya ve bu tarafa sabitlemem gerekiyor, evet wuhuuu artık ben sarışınım. Sarı saçlarımı seviyorum. Açıkçası çok büyük bir fark ve bu peruğun uzunluğunun harika görünmesini seviyorum. Şimdi glam olmaya çok hazırım ama önce İskoçya’daki en iyi arkadaşım Natasha’yı aramak istiyorum çünkü kelimenin tam anlamıyla uzun zamandır bana sarışın olmamı söylüyor, hadi onu şaşırtalım.

Başlamadan ve benim hakkımda ne düşündüğünü görmeden önce aslında sarışın çok heyecanlı görünüyor. Beğendin mi? Aman Tanrım sarışın olmalısın dedin. Sarı saçlarımla seni şaşırtmak istedim. Sence nasıl görünüyor? Hayır, buraya dosyaladık, harika, aman Tanrım, sarışın olmak istiyorum, şu anda bir YouTube videosu yapıyorum. Sen de videoda olacaksın. Herkese merhaba de. Kim Kardashian’ın sarı saç kullandığı zamanki görünümlerinden birini yeniden yaratıyorum. Evet, böylece haftaya pazar günü izleyebilirsiniz. Gerçekten henüz makyajım yok teşekkür ederim. Birkaç hafta önceki vlog ışığında herkes seni çok seviyor bu yüzden herkese merhaba demeni istedim ve sarı saçlarımı görmen yaklaşık iki saat sürecek. İngilizce konuşmayı çok özledim.

Alev Karslı
Alev Karslı

Biraz gergin hissediyorum. İlk İngilizce videomu sadece YouTube kanalımda yapıyorum. Ben yüklediğimde bunu İngilizce olarak izleyebilirsiniz. Evet, çünkü bana hep Türkçe ne diyorsun diye soruyorsunuz. Yani bu video iyi İngilizce olacak, bu benim ilkim ve eğer herkes beğenirse daha fazla İngilizce video yapacağız. O zaman anlayabilirsiniz.

Ama neden İngilizce konuşurken gerçekten gergin hissediyorum biliyor musunuz? Çünkü artık videolarımı Türkçe konuşmaya çok alıştım. İşte bu yüzden şimdi sizinle İngilizce konuşmak benim için gerçekten iyi çünkü o zaman video için İngilizce konuşma havasına girebilirim evet. Ama biliyorsunuz, beş buçuk yıldır artık hiç İngilizce konuşamadığım bir ülkede yaşıyorum, bu yüzden FaceTime üzerinden seninle pratik yapmak güzel, evet evet.

Bu yüzden, yaptıktan sonra sana göstereceğim. Videoyu çektikten sonra sana bir resim göndereceğim, kendime bakamayacak kadar iyiyim ve güle güle yaptıktan sonra sana bir resim göndereceğim. Aman Tanrım, Sascha ile konuşmak çok güzeldi. Ona Sascha dememden nefret ediyor. Bu yüzden Natasha diyeceğim. Natasha, gerçek adı zaten Natasha. Yani onunla İngilizce konuşmak benim için gerçekten iyi oldu çünkü açıkçası bu kadar uzun zamandır İngilizce YouTube videosu yapmamıştım. Hiç yapmadım ama daha önce Instagram’da İngilizce konuştum.

Ama Türkiye’ye taşındım ve beş buçuk yıldır buradayım. İngilizce’yi eskisi kadar sık ​​konuşamıyorum sadece İskoçya’ya gidip ailemi ziyaret ettiğimde veya FaceTime’da arkadaşlarımla konuştuğumda İngilizce konuşuyorum ve bu gerçekten ihtiyaç var. Çünkü yetiştirildiğim dili unutmak istemiyorum, bu yüzden Türkiye’ye taşındığımda olduğu gibi pratik yapmak gerçekten çok iyi. Türkçe öğrenmem ve daha pratik yapmam gerekiyordu, bu yüzden Türkçe okuma ve yazma konusunda çalıştım. Herkesle Türkçe konuşuyordum.

Yani İngilizcenizi veya başka bir dilinizi geliştirmek istiyorsanız Cambly’yi kullanabilirsiniz ve bu videoda bize sponsor olan Cambly’ye sahip olduğumuz için gerçekten şanslıyız ve ayrıca sizin için çok özel bir indirim kodum var. Böylece Cambly’de 7/24 çevrimiçi olan harika insanlarla konuşarak hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de pratik yapabilir ve onlarla aynı şekilde sohbet edebilirsiniz. Tash ile konuştum ve pratik konuşmanızı geliştirebilirsiniz.

Hepinize güzel bir sürprizim var. Henüz Cambly’yi denemediyseniz, verdiğim özel kodu kullanarak Cambly uygulamasını deneyebilirsiniz. Küçük bir ücretsiz deneme süresine sahip olabilir ve insanlarla çevrimiçi sohbet etmenin ne kadar harika olduğunu görebilir ve İngilizcenizi geliştirirken gerçekten çok daha güvende hissedebilir ve hiç utanma hissetmeyebilirsiniz. Çünkü açıkçası size yardım etmek için oradalar, bu yüzden kesinlikle denemenizi ve belki de benim kodumla denemenizi tavsiye ederim. Orada da sana özel küçük bir indirim olacak, değil mi?

Makyaja başlayalım. Çok heyecanlıyım çünkü doksanların cazibesini (90’s glam) seviyorum, bu yüzden gerçekten nötr bir dumanlı göz, biraz şekillendirilmiş dolgun pişmiş bir yüz ve ayrıca mükemmel bir nude dudak makyajı yapacağız. Ama herşeyden önce, tüm bu makyajdan önce cildinizi nemlendirmemiz gerekiyor, bu yüzden bu Kinkaid glam için en sevdiğim yoğun formüllerden biri olan Embryolisse Lait-Crème Concentré nemlendiriciyi kullanacağım.

Yüzümde daha dolgun bir kapsama ihtiyacım var gibi hissediyorum. Bu yüzden Huda Beauty Faux Filter kullanacağım ve Short Bread rengini seçiyorum. O yüzden bu formülü hiç kendimde kullanmadım. Daha önce bir müşteride kullanmadım çünkü bu onun tercih ettiği formüldü. Yani bu benim kendi makyajımda ilk kullanışım, çok çok tam bir kapsama alanı sağlıyor. Bu yüzden sadece iki pompa alıyorum ve eğer benim için çok yoğun olursa, formülü biraz daha ince hale getirmek için biraz yüz ve vücuda yayacağım.

Dün gece bu makyajı Mario stili mi yoksa Kim K stili mi yapacağımı düşünüyordum. Bu yüzden ikisinden de teknik var. Ben de kendi tekniklerimi karıştıracağım ve umarım size tüm o cazibeyi sunarım, böylece siz teknikleri öğrenebilirsiniz. 

Daha düz bir fırça gibi kullanacağım, neredeyse bunun gibi bir kabuki fırçası gibi, sünger de kullanabilirsiniz, tam kapatıcılık harika ve bak sadece iki pompa kullandım ve sadece yarım pompa kullanılmış, sadece tüm yüze yayılacak. Kim her zaman mükemmel bir cilde sahip olduğu için her şey kusursuzdur. Ayrıca bir moda şovu için kendi makyajını yaptığı zaman için videosunu izledim ve her zaman temiz ve net bir tuval ile başlamayı gerçekten sevdiğini söylüyor bu yüzden bugün tam kapsama tekniği kullandım. Kardashian ailesinin bir parçası olma hayalini yaşayacağım, o kadar heyecanlıyım ki bu en sağlam fondötenle işe başlayacağım.

Hayatımda hiç kullanmadım, yüzün her tarafında sadece iki pompa var. Bu yüzden şimdi kaşlara geçeceğiz çünkü Kim’in güzel ve yapılı kaşları var, şanslı. Harika kaşları ve kirpikleri olduğu için ki bende yok, bu yüzden biraz daha kaşları tanımlamam gerekiyor. Bugün benim de sarı saçlarım olduğu için kaşlarımı biraz daha açmam gerekiyor. Kaşlarımda ilk olarak Kim’in düzenli ve doğal bir kaşa sahip olduğu boşlukları doldurmak için Mac’ten Omega kullanacağım. Mükemmel kaşlara sahip olacağım. Bu yüzden sadece kaşlarımı şekillendireceğim ve onları biraz daha kavisli hale getireceğim.

Tamam, böylece kaşlarıma nasıl biraz daha yumuşak bir başlangıç ​​yaptığımı görebilirsiniz, şimdi sadece üç numaralı kaş kalemi kullanarak kaş kemerini dolduracağım bu gerçekten gerçekten ince uçlu bir kalem ki bu sadece mükemmel kemeri olmayan kaş ile kemer arasındaki farkı göstermek için kemeri buradan kaldırın böylece görebilirsiniz. 

Kaşı gerçekten kaldırıyor, böylece bu tarafın sadece ben farla olduğunu ve daha kabarık olduğunu ve bu tarafın göz farı ve kalemle olduğunu görebilirsiniz, bu yüzden gitmek istediğim daha yapılandırılmış bir görünüm. Bu yüzden bu tarafı da çabucak tamamlayacağım, böylece kaşlarımdaki cildim iyi yapılmış cilt, hala şekillendirme fırınına gitmemiz gerekiyor, şu anda yapacağımız şey bu. Gerçekten heyecanlıyım çünkü Kim Kardashian’ın görünüşünü özellikle kırmızı halı için yaptığını bildiğiniz gibi seviyorum.

Bence Mario’nun sihirli dokunuşundan etkilenen kişi başına yüzde yüz gibiler ama kendi kendine yaptığı makyaj bile yüzündeki mükemmelliği bildiğinizi gösteriyor, iyi kapatıcılığı seviyor. Bu yüzden onu kullanacağım ve kapatıcı ve aydınlatıcı formül yapacağım, bunlar onun KKW güzellik koleksiyonundan üç ürünü ve üç parça halinde, bu yüzden ilk olarak onun biraz pişirmeyi sevdiği birinci bölümü kullanacağız. Gözlerinin altına aynamı getireyim bu, herhangi bir göz makyajına başlamadan önceki iki numaralı kapatıcısı.

Gözlerinin altını aydınlatmayı gerçekten çok seviyor ve bu, gözlerinin altındaki koyu halkalar için icat ettiği özel formül. Bu yüzden gözlerinin altına gerçekten kalın bir miktar koyuyor ve bunu hiç yapmıyorum genellikle önce göz makyajımı yapıyorum, sonra kapatıyorum, bu benim için tamamen farklı bir şey ve sonra bu bölgeyi yapıyor. Yani biraz deli gibi görünüyorum sadece keskin nişancı ama sünger kullanmayı sevsin diye bunu deriye iyice bastıracağız. Burada kornişon biraz süngerim var ve onu da ıslatacağız.

Gözlerinizin altına daha kalın bir kapatıcı sürmenin en iyi yolunun bu olduğuna inanıyorum. Bence fırçalar gözün altında çok kalın bir doku bırakıyor, bu yüzden bunu ıslak süngerle gerçekten bastıracağız, ne kadar kusursuz olduğunu görebilirsiniz. Seni gözlerinin altında yapar. Bu kapatıcıyı alamıyorsanız, L’Oreal yanılmaz kapatıcı gibi daha kalın bir şey kullanmak istersiniz. Ama sadece süngerinizin ıslak olduğundan emin olun çünkü uyguladığımız kapatıcı miktarı ile gerçekten ağır durmasını istemezsiniz, bu gerçekten cilde erimesini sağlar.

Şimdi şekillendirme uzun süredir var ama bence Kim Kardashian ve Mario birlikte o kadar iyi bir takım ki, gerçekten trend bir şekilde şekillendirmeyi ortaya çıkardılar. Yüzün üzerine çizim yapmak ve çizgiler yapmakla pek ilgilenmiyorum. Ama bugün bunu ilk kez kendi üzerimde yapacağım, genellikle sadece aydınlatmayı ve sadece yüzüme sürmeyi tercih ederim ama bu benim ilk kez gerçekten yüzümü çizme tekniğim. Mario’nun bunu böyle yapmadığına eminim, Ashley’nin önce eline sonra yüzüne koyduğu daha profesyonel teknikleri tercih ettiğini düşünüyorum ama ben aslında konturu çizerek yapacağım. Bakalım umarım hepsini harmanlayabilirim Smashbox step-by-step contour stick kullanıyorum ve bence bu sadece tek renkte geliyor evet sadece kontur.

Alev Karslı Videosu
Alev Karslı Videosu

Sadece yanak ve çene hattını inceltmek istiyorum ve ayrıca burada, saç diplerimde ve hemen alt dudağımın altında biraz kullandım. Yanlarda burnun ortasından biraz aşağıda harmanlamaya hazırım. Charlotte Tilbury magic brush kullanacağım çünkü bunu ilk kez kendi başınıza yapıyorsanız, dış hatları parlatmak için mükemmel bir boyut kazandırdığını düşünüyorum. Fondöteninizin çok fazla kurumasına izin vermemenizi tavsiye ederim çünkü o zaman gerçekten karıştırabilirsiniz ama bu Smashbox kontur kalemi gerçekten bükülebilir olduğu için aslında oldukça kolaylaştırıyor.

Tamam, yüzümü canlandırdım, kenarların biraz daha keskinleştiğini görebilirsiniz bu yüzden şimdi sadece burnun içindeki dudağı parlatacağız, sadece dudağın altını gölgeleyen daha küçük bir fırçaya geçtim. Dudağı nasıl hacimlendirdiğini görebilirsiniz ve sonra bu konturu dağıtacağız.

Böyle çift taraflı bir fırçaya sahip olmak gerçekten çok kullanışlı Kim’in koleksiyonunda aslında böyle bir fırça var. Ama bu, o fırçanın iki katı olduğunu düşündüğüm NASA Kita. Yani bu fırçayı bulabilirseniz, üzerinde bir numara olmaması şaşırtıcı ama biz onu buraya bir yere koymaya çalışacağız ve sonra sadece burnu kaldırmak için en sondaki konturu parlatacağız. Bu yüzden sadece çok sert görünüyor. Şimdi ama bir kez her şeyi ayarladığımızda her şey daha yumuşak olacak ve Kim’in burada kaşları arasında dumanlı bir şey yapmasına bayılıyorum.

Bence çok güzel görünüyor ve makyaja gerçekten hoş bir görünüm veriyor. Bu karışımı buraya ve konturunuzu çok fazla bozduğunuzda ekleyeceğiz. Sadece kapatıcından biraz daha alın ve ortasına koyun, burnunu o kadar ince yapacağız ki nefes alıyormuşuz gibi görünmüyor sadece her zaman her şeyi gerçekten çok iyi parlatıyor burnum ince görünüyor mu?

Hala burnumu görebiliyorsanız, o zaman yeterince ince değil ve sonra bir kez gülümsüyorum ayrıca burnum biraz genişliyor, bu yüzden kenarlara biraz kontür koyacağız. Bence iyi bir kontur rengi bulmak gerçekten zor ve bu, Smashbox kaleminden gerçekten çok memnunum ve ayrıca Shu wt1 tantor gerçekten çok iyi bir renk. Tamam mükemmel, şimdi şekillendirme ve aydınlatmamızı neredeyse tamamladık. 

Kim’in pudrasını kullanacağız, bu, kapatıcısını gözünün altına yerleştirmek için yapılmış özel bir formül. Yeterince kapatıcım var mı bir bakayım çünkü bir kez sabitledikten sonra tekrar geri dönüp başka bir katman yapamazsınız. Bu yüzden şimdi burada biraz daha yapacağım. Aman Tanrım, kaç kat makyajın var diye düşüneceksiniz ama o ultra ultra glam cilt için buna gerçekten ihtiyacın var. Böylece tekrar kapatıcı kullanmanız gerekmez. Yani gerçekten makyajın yıldızını aydınlatmanız gerekiyor.

Evet, şimdi Qing’in tozunu kullanarak baking işlemini yapacağız, sadece düz bir sünger gibi biraz sünger alacağız. Bu, Nasca gibi bir sünger ve sonra onu bu şekilde katlayacağız. Böylece, şimdi gözlerimin altına girebiliyorum, o gerçekten cömertçe pudrayı görebileceğiniz yerlere uyguluyor ve bence bu baking ile ilgili özel olan şey, gerçekten yüzünüzde oturmasına ve işini yapmasına izin vermeniz. Gerçekten yapmanız gerekiyor.

Gözlerinizin altında kalın bir tabaka bırakın, eğer doğru baking şeklini istiyorsanız, kalın bir toz tabakası görmek istiyorsanız, bu günlük kullanım için uygun mu, sanmıyorum. Çünkü gerçekten yaşlanma olabilir. Çünkü cildi çok kurutuyor ama özel bir gün için bir akşam makyajı için ve kırmızı bir halı için bence harika bir teknik. Evet, gözlerin altını ayarlıyoruz, pişmesine izin vereceğiz ve sonra şimdi yapacağımız şey, burada böyle yanaklarımızın altını keskinleştirmek. Sadece konturun altını temizliyorum. Kendimi kuru hissediyorum, sanki fırında ekmek pişiriyormuşum gibi görünüyorum, o zaman doğru yoldayız, hadi buraya da oturalım.

Tamam, şekillendirmemiz ve pişirmemiz bitti, ben de konturu derinleştirmek için bronzlaştırıcı ile devam edeceğim. Ama şimdi göz makyajıma başlamadan hemen önce göz makyajımıza geçebiliriz. Ben sadece pudrayı göz kapaklarıma bastırıyorum, ayrıca kapatıcıyı ayarlamak için bu şekilde her yere sürdüm. Böylece göz farlarımızı şimdiye kadar gerçekten karıştırabiliriz, sarışın Kim her zaman bu gerçekten nötr dumanlı göz yapar.

İçinde çok fazla turuncu eNOS yok biraz daha karamel tonları var ki benim de sevdiğim bu yüzden burada bu renkleri kullanacağız ve ayrıca göz altı için mükemmel bir karamel olan bu L’Oreal göz farını da çok seviyorum. O halde göz makyajımıza başlayalım. İlk adım, göz şeklini belirleyeceğiz, bu yüzden bir karıştırma fırçası kullanacağız bu Kiko 56 fırçası ve ben Mac’in cork eyeshadow göz farını kullanacağım ve göz kırışıklığı boyunca gerçekten yuvarlak tutacağız. 

Hiçbir şey gerçekten yapılandırılmış değil, her şey çok dağınık ve yuvarlak, bu yüzden bu karamel renklerini kullanarak gerçekten yumuşak, yuvarlak bir dumanlı göz için gideceğiz ve Kim her zaman burada burnu birleştiren bu küçük dumanlı alanı yapıyor. Bu yüzden bunu derinleştireceğiz ve gerçekten göz kırışıklığına odaklanacağız. Kardashian ailesini seviyorum. Bence çok çekiciler, tabii ki ekipleri, glam guru ekibi çok yardmcı oluyor. Ama demek istediğim, gerçekten herkesten çok daha iyi giyiniyorlar ve bence her durumda çok çekici ve lüks görünüyorlar. Bu yüzden, belki de bu görünümü gerçekten seviyorsanız, benim en büyük glam ilhamlarımdan biri. 

Belki Kylie’den ilham alan bir video yapabiliriz, aşağıya bir yorum bırakabilirsiniz. Eğer beni daha çok ünlü görünümler yaparken görmek isterseniz yorum bırakın. Bu bizim ilk görünümümüz. Tamam, böylece göz şeklini gerçekten şekillendirdiğimi görebilirsiniz şimdi aynı şeyi aşağıda yapacağız. Kirpik çizgisinin altına o küçük dumanlı karamel dokunuşunu yine aynı göz farı ile fırçanın bu tarafını kullanarak vereceğiz Clark Kim bu dumanlı alt kirpik çizgisine gerçekten yakışıyor. Sadece gözleri gerçekten patlatıyor, aynı zamanda en sevdiğim tekniklerden biri de dumanlı göz yaptığımda kesinlikle göz altını tamamlamaktır, her iki taraf arasındaki farkı görebiliyor musunuz?

Bu nasıl? Çok daha büyük mükemmel görünüyor bu yüzden sadece Mac’in quartz eyeshadow göz farını kullanarak tek bir renkle tüm gözümün çevresini gerçekten şekillendirdiğimi görebilirsiniz ve özellikle burada Kim’in gözlerine gerçekten uyan ve ona seksi bir tanım veren bir teknik olduğunu düşündüğüm bu alanda uyguluyorum. Şimdi göz kapağına geçeceğiz ve onu sadece orta kısımda küçük bir parlaklık parçası yapacağız.

Bu yüzden burada sadece Bobby Brown’ın sıvı göz farını göz kapağının tam ortasında kullanıyorum. Bu görünüm harika mat veya biraz parlak görünebilir. Sadece biraz daha hoş görünmesi için biraz parlaklık alacağım. Böylece göz kapağının ortasına yerleştirebilirim, parlaklığın her yere bulaşmasını istemezsiniz. Bu yüzden onu gerçekten konsantre tutacağız ve bunu göz kapağına hafifçe vuracağız.

Bu yüzden göz kapağıma o yumuşak parlaklığı ekledim, sadece bir göz farı ile ayarlayacağım bu sadece parmaklarımı böyle kullanarak yumuşak bir tür şampanya rengi ve şimdi göz pınarı hattının içinde siyah bir kalem kullanacağız Sadece Kim K’ye gerçekten seksi bir görünüm kazandırmak için Fishnet denilen Smashbox’tan en sevdiğim siyah kalemi kullanıyorum. Şimdiye kadarki en siyah ve en su geçirmez formül, bu yüzden göz pınarına çok yakın bir şekilde doldurdum ve siyahın her yere dökülmesini istemezsiniz.

Bu yüzden, kirpik çizgisine çok yakın bir yerde, siyahın o yumuşak karamel rengini ele geçirmesini ve sadece kenarları dağıtmasını istemiyoruz. Kim’in makyajını beş saate kadar yaptırarak saatlerce sandalyede oturabileceğini ve bu arada sıkılmadığını söylemesine bayıldım. Kendi makyajını yedi dakikada yapıyor. Kendi makyajını yaparken zaman harcamaktan nefret ettiğini söylüyor ki bu çok fazla zamanınız olmadığında sanırım havalı. Ama sonra bir sandalyede oturup beş saat boyunca birinin makyajını yapmasını beklemek inanılmaz çünkü gerçekten bir makyaj sanatçısının yüzüne makyaj yapmak zor.

Çünkü o kadar çok zamanları var ki, sanırım her duruma göre değişiyor. Önemli olaylara hazırlanmak için çok daha fazla zaman harcamalılar bu yüzden gözlerim neredeyse bitmek üzere. Çok fazla karmaşık bir görünüm yapmayacağım çünkü Kim sarı saçlı, bahsettiğim gibi her zaman daha yumuşak ve nötr göz makyajı tercih etti. Şimdi buna gerçekten güzel bir kirpik ekleyeceğiz ve Kim’in taktığına benzeyen bazı takma kirpikler seçtim.

Yani bu görünümle gerçekten harika görünecekler Kim’in çok muhteşem kirpikleri var, kelimenin tam anlamıyla uzantı gibi görünüyorlar ve kırmızı halı görünümlerinden bazılarında kirpik takmıyor ya da belki sadece birkaç tane kirpik. Ama kirpikleri o kadar harika ki, bir sürü maskarayla gerçekten kurtulabiliyor. Aslında, takma kirpikleri yaptıktan sonra kullanacağım en sevdiği maskara formüllerinden biri ben de var.

Wow, kirpiklerin nasıl bir fark yarattığını görebilirsiniz, ona benziyorum. Bu yüzden bu aslında Kim Kardashian’ın favori formüllerinden biri olan Charlotte Tilbury efsanevi kirpik maskarası. Ayrıca Lancome Hypnose maskarasını da kullanıyor ama ikisini karıştırmayı sevdiğini söylüyor. Ben de Lancome yok bu yüzden Charlotte Tilbury’yi kullanıyorum bu hem ayırma hem de hacim verme açısından gerçekten harika bir maskara. Böylece kirpiklerin görünümü nasıl karıştırdığını ve çok daha güçlü hale getirdiğini görebilirsiniz ve Kim’in makyajıyla ilgili sevdiğim diğer şey, ne tür bir göz makyajı kullanırsa kullansın, her zaman gerçekten harika alt kirpiklere sahip olması. Belli ki bunun nedeni kendisinin de harika kirpikleri olması. 

Alev Karslı YouTube
Alev Karslı YouTube

Şimdi alt kirpiklerimi gerçekten belirginleştirmeyi deneyeceğim ve Kim’in genellikle oldukça dağınık bir alt kirpik çizgisi var ki bu onun üzerinde gerçekten seksi göründüğünü düşünüyorum. Bence bu, maskaranızı her yere bulaştırmanızın bir önemi olmadığı için endişelenilen tek an. Bu gözleri seviyorum aman tanrım çok güzel görünüyorlar ve daha yüzünü bile temizlemedik o yüzden gözlere son bir dokunuş daha yapacağım ve elimde Mac’s uninterpreted eyeshadow göz farı var. Bu gerçekten güzel bir karamel rengi ve ben bunu sadece buradaki kıvrımı biraz daha zenginleştirmek için kullanacağım.

Bence bu, sarışınlar için mükemmel bir renk dumanlı renk, turuncu tonları daha fazla karamel tutmadan o sıcaklığı katıyor ve biz sadece gözlerin altına bir kat daha yapacağız. Mükemmel bir sürü kirpik, bir sürü karamel duman ve gözler tamamlandı. 

O yüzden tekrar cilde geçelim o halde şimdi yapmamız gereken tüm bu baking yani pişirme tozunu süpürmemiz gerekiyor. Bu yüzden burada gerçekten temiz bir fırçam var ve cildin emmediği bu fazla tozu alacağız, şimdi her şeyin çok daha pürüzsüz olduğunu ve her şeyin gerçekten yerine oturduğunu görebilirsiniz. Bu yüzden, Kim’in bitirme tozuyla gözümün altındaki son vurguyu yapmadan önce yüzümü biraz daha bronzlaştıracağım ve bunun için özellikle biraz daha karamel olan bu Kiko  bronzer ürünü de beğenildi ve bu Kim K’nin bakışlarıyla sıcak Sienna olarak anılıyor.

Herhangi bir hazır bronzlaştırıcı kullanmadığını görüyorum, hepsi çok karamel bazlı, bu yüzden bu tür bir karamel glam istiyorsanız size uygun. O zaman kırmızı bronzlaştırıcılardan uzak durun ve bu tür daha karamelli turuncu renklerine gidin, böylece krem ​​şekillendirmemizi yaptığımız yerde bronzlaştırıcı pudra ile her şeyin üzerinden geçeceğiz.

Bu yüzden şekillendirme ve pişirme yaparken gerçekten iki formül kullanmanız gerekiyor, öncelikle her şeyi krem ile yapıyorsunuz ve ardından her şeyi toz halinde ayarlıyorsunuz. Şimdi Kim’in üç üründen oluşan özel formülünün son adımını kullanacağız ve bu da onun göz altlarına son dokunuşu olarak kullandığı Brighton pudrası.

Bu yüzden bunu Mac’e alacağız, biraz daha küçük bir şey kullanmalısınız ve bunu sadece altını aydınlatmak için kullanacağız ve bunun onun gerçekten büyük sırrı olduğunu söylüyor. Ayrıca parlatıcı pudrayı da burnumun tam ortasına ve burnumun ucuna yerleştirip burnu yukarı kaldıracağım ve küçük bir kısmı da dudağımın üstüne koyacağım. Gözlerin kenarınlarına çok az uygulayacağım. Böylece gözler yukarı kalkacak.

Sadece göz çevresini mükemmel bir şekilde temizlemek için burada göz makyajının bittiği yerde parlatıcı pudra kullanıyorum. Böylece her şey çok daha canlı ve daha parlak, şimdi tam yüz glamımızın sonuna geliyoruz, yapacak ne kaldı, sadece biraz aydınlatma ve açıkçası Kim’in mükemmel nude dudağı var.

Bakalım genelde yaptığım makyaja göre yüzümde his olarak ne kullanacağım çok daha ağır geliyor ve genelde böyle mat bir baz yapmıyorum. Ama ne kadar iyi fotoğraflandığını anlayabiliyorum çünkü cildim tamamen kusursuz görünüyor, bu yüzden Kim pek de allık seven bir kadın değil. Bu yüzden önce dudaklarımı yapacağım ve yüzümü aydınlatmak için biraz allık gerekip gerekmediğine bakacağım. 

Bu yüzden Kylie Dolce K dudak kalemini kullanacağım ve Kim’in daha dolgun dudakları sevdiğini biliyorsunuz. Bu yüzden, dudak kalemi kullanmadan dudağımın ortasını tutarak biraz dudağımın üzerinden geçiyorum çünkü daha büyük bir dudak gibi bir tür ombre yapmak istiyorum, bu yüzden serçe parmağımı sadece bulaştırmak için kullanacağım.

Şimdi nude rengi dudak kalemiyle biraz Kardashian gibi hissediyorum çok güzel bir kombinasyon, bu yüzden ellerinizi Charlotte Tilbury Kim K root ve Rouge Kim K rujuna bulamıyorsanız, o zaman Max Angel Lip’i deneyebilirsiniz angel ve ayrıca Mac’ten strip time kalem ile ikisi de buna çok benzer bir kombinasyon oluşturuyor ancak bunun formülü çok daha uzun ömürlü.

Böylece makyajımıza son rötuşlarımızı yapacağız. Ben sadece bu Lemare M bronzing and blushing üçü bir arada ve yanaklarımda aydınlatıcıdan biraz kullanacağım. Sadece yanağımdaki o bronzlaştırıcı pembe rengin küçük bir dokunuşunu girdap yapacağım, karıştıracağım ve orada makyajımızın son dokunuşunu yapıyoruz. Kim K’dan ilham alan sarışın tanrıça anımız için tel tokalara ihtiyacımız var. 

Darla nasıl görünüyor? Tamam mı? Bugün alışverişe gidecek olsam Kardashian kardeşlerden biri olarak inebileceğim biriyle bugün gidebilirim sanırım merhaba ben de Kardashian ailesindenim.

Beğendiniz mi? Isabella beni sarı saçlarla çok beğeniyor. Sadece sana çok hızlı bir şekilde göstermek istiyorum bir fotoğraf çekip sana göndereceğim. Evet ve bu harika sarı peruk için Platon Park’a teşekkür etmek isterim. Peruk gerçekten doku olarak o kadar gerçek ki artık buna çok alışmışım gibi. Çıkarmak istemiyorum ama evet harika! Güzel peruklarından birini kullanmama izin verdiğiniz için çok teşekkür ederim. 

Daha farklı görünümler yaratacağız ve belki sizinle daha farklı peruklar ve makyajlar paylaşabiliriz. Yani bu videoyu beğendiyseniz, aslında beğenmeniz gereken birkaç şey var, eğer bu videoyu İngilizce yapmamı sevdiyseniz, lütfen aşağıya bir yorum bırakın. Çünkü sizlerden biraz geri bildirim almayı çok isterim. Daha sık İngilizce video isterseniz, belki biraz karıştırmak için ayda bir İngilizce video çekebiliriz.

Eğer benim de ünlü makyajı yapmamı sevdiyseniz, ünlü makyajlarını taklit ediyorum ve ben de bunu yapabilirim. Aşağıda sizinle biraz sohbet etmeyi çok isterim ve video animasyonunun başlangıcında uygulamayı cambly ile denemek için harika bir fırsatınız olduğunu unutmayın, bu nedenle gerçekten İngilizce konuşmanızı geliştirmek ve biraz daha pratik ve daha akıcı konuşmak istiyorsanız o zaman kesinlikle benim kodumu kullanarak uygulamayı ziyaret edin.

Sanırım buralarda bir yerde ve bu yüzden kesinlikle bunu denemenizi tavsiye ediyorum ve belki aşağıdaki yorumlarda birbirimize İngilizce yazabiliriz. İzlediğiniz için çok teşekkür ederim. Bu görünümleri yaratırken çok eğlendim. Kim’in en ikonik görünümlerinden biri ve Kim Kardashian Luke’u seviyorum. Bu yüzden, belki onun kahverengi saçlarıyla bir tane daha yapmamı isterseniz, kesinlikle buna hazırım ve bunu İngilizce olarak kaydetmek benim için gerçekten çok eğlenceliydi, Vicky’nin İngilizcesini çok özledim. Bu yüzden izlediğiniz için çok teşekkür ederim ve bir sonraki videomda görüşmek üzere.

Kim Kardashian Makeup | İlk İngilizce Videom | Alev Karslı

Fenomen Olunca DJ Olan Kız Makyajı Danla Biliç adlı yazımızı da okumanızı öneririz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx