Magazin

Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?

Reklamlar

Yiğit Uçan, 11 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yaşamını İstanbul’da devam eden başarılı oyuncu aslen Bosna Herseklidir. Avcılar 50 yıl lisesinde mezun olan başarılı oyuncu, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinden mezun olmuştur. 2012 yılında Betül Uçan ile dünya evine giren başarılı oyuncu Ali Doruk ve Leyla isminde çocuklarında kucağına almıştır. Yiğit Uçan kaç yaşında? Yiğit Uçan evli mi? Yiğit Uçan çocukları var mı?

Yiğit Uçan kimdir?

Yiğit Uçan, 11 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul’da devam eden başarılı oyuncu aslen Bosna Herseklidir. Avcılar 50 yıl lisesinden mezun olan başarılı oyuncu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde eğitimin tamamlamıştır.

Ekranlara ilk defa 2012 yılında yayınlanan Kurt Kanunu dizisi ile merhaba diyen Yiğit Uçan, 2015 yılında Filinta dizisine Sami karakteriyle dahil olmuştur. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl:Kösem dizisinde Şehzade Beyazıt karakterini hayat veren Yiğit Uçan, 2017 yılında Anne dizisi ile ekran karşısına çıkmıştır.

Reklamlar

2017 yılında yayınlanan Söz dizisine Sebo karakteri ile dahil olan ünlü oyuncu 2017 yılında Tatlı Şeyler yapımı ile ilk defa sinema filminde rol almıştır. 2017 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Yiğit Uçan, 2018 yılında ise Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Şamil karakterini canlandırmıştır. 2019 yılından 2020 yılına kadar Kuruluş Osman dizisinde yer alan ünlü oyuncu burada Boran karakterini canlandırmıştır.

Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?
Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?

Yiğit Uçan kaç yaşında?

11 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelen Yiğit Uçan, 34 yaşındadır.

Yiğit Uçan aslen nereli?

11 Aralık 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu aslen Bosna Herseklidir.

Yiğit Uçan hangi burç?

11 Aralık 1987 tarihinde dünyaya gelen oyuncu yay burcudur.

Reklamlar

Yiğit Uçan boy ve kilo

2019 yılında 2021 yılına kadar Kuruluş Osman dizisinde Boran Alp, karakterine hayat veren Yiğit Uçan 1.72 boyunda 70 kilodur.

Yiğit Uçan mesleği

Avcılar 50 yıl lisesinden mezun olan başarılı oyuncu Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde eğitimin tamamlamıştır. 2012 yılından bu yana Uçan, aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?
Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?

Yiğit Uçan dizileri

Ekranlara ilk defa 2012 yılında yayınlanan Kurt Kanunu dizisi ile merhaba diyen Yiğit Uçan, 2015 yılında Filinta dizisine Sami karakteriyle dahil olmuştur. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Şehzade Beyazıt karakterini hayat veren Yiğit Uçan, 2017 yılında Anne dizisi ile ekran karşısına çıkmıştır. 2017 yılında yayınlanan Söz dizisine Sebo karakteri ile dahil olan ünlü oyuncu 2017 yılında Tatlı Şeyler yapımı ile ilk defa sinema filminde rol almıştır. 2017 yılında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olan Yiğit Uçan, 2018 yılında ise Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Şamil karakterini canlandırmıştır. 2019 yılından 2020 yılına kadar Kuruluş Osman dizisinde yer alan ünlü oyuncu burada Boran karakterini canlandırmıştır.

  • 2012 Kurt Kanunu
  • 2015 Filinta Bin Yılın Şafağında 
  • 2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem
  • 2017 Anne
  • 2017 Söz
  • 2017 Tatlı Şeyler
  • 2017 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
  • 2018 Mehmetçik Kut’ül Amare
  • 2019-2020 Kuruluş Osman

Yiğit Uçan Kuruluş Osman

2019 yılından 2020 yılına kadar Kuruluş Osman dizisinde yer alan ünlü oyuncu burada Boran karakterini canlandırmıştır. Dizide Osman Bey’in yakın arkadaşı ve sadık alplerinden birisidir.

Yiğit Uçan evli mi?

2012 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapan Yiğit Uçan, Betül Uçan ile evlenmiştir. Başarılı oyuncunun b u mutlu evliliğinden Leyla ve Ali Doruk isminde iki çocuğu dünyaya gelmiştir.

Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?
Kuruluş Osman Boran Alp, Yiğit Uçan kimdir?

Yiğit Uçan çocuğu var mı?

Oyunculuğunun yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkat çeken Uçan’ın 2012 yılında evlenmiş olduğu Betül Uçan’dan Ali Doruk ve Leyla adında iki çocuğu vardır.

Yiğit Uçan İnstgram adresi

2019 yılında Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan Uçan, burada hayat verdiği Boran Alp karakteri ile bir hayli sevilmektedir. Başarılı oyuncu İnstagram platformunda da aktif olarak paylaşımlarına devam etmektedir. Oyuncu ismin İnstagram platformunda 544B takipçisi bulunmaktadır.

Yiğit Uçan İnstgram adresi https://www.instagram.com/yigitucann/

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Emin Oğuz Çelebi evlendi mi? Emin Oğuz Çelebi eşi kim? Emin Oğuz Çelebi nereli? hakkındaki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx