Magazin

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında?

Reklamlar

Twitch platformunun kraliçelerinden olan Larisa Derya Kılıç (larisafenty) ile fenomen listemize devam ediyoruz. Twitch platformunda yakaladığı başarısı ile diğer sosyal medya platformlarında da hızla yükselen ve fenomen listesinde başı çeken güzel fenomen larisafenty kullanıcı isimi ile paylaşımlar yapıyor. Kısa zamanda geniş kitlelere hitap etmeye başlayan fenomen isimin takipçileri Larisa Derya hakkında arama motorlarında sık sık soru sormaya başladılar.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir?  Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir?
larisafenty kullanıcı isimli fenomen kimdir?

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir?

Twitch platformunun gözde içerik üreticilerinden olan verirse Derya Kılıç sosyal medya platformlarında larisafenty kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaya devam ediyor. 19 Temmuz 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel Bilkent Üniversitesi’nde Psikoloji bölümünde eğitim almaya devam ediyor.

Reklamlar

Annesi Ukraynalı babası Ankaralı olan başarılı sosyal medya fenomeni açtığı bir yayında daha çok Ankaralı hissettiğini dile getirmiştir. Yengeç burcu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzel 21 yaşındadır. Özel hayatı ile ilgili de çokça soru sorulan Larisa Derya’nın takipçileri de bu konuda epey meraklı. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel kendisi gibi Bilkent Üniversitesi’nde psikoloji bölümünde öğrenci olan Mert Cem Şenocak ile sevgili. Başarılı sosyal medya fenomeni güzeli bilgisayar oyunlarıyla tanıştıran kişi de sevgilisi Mert Cem Şenocak olmuştur.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kaç yaşında?

Sosyal medya dünyasının yanı sıra yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimin takipçilerinin en merak ettiği konular arasında ise ünlü isimin yaşı yer aldı. 19 Ocak 1999 tarihinde dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel şuan 21 yaşında.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) aslen nereli?

Twitch platformunda elde ettiği başarısını diğer sosyal medya platformlarına aktarmayı başaran başarılı fenomenin takipçileri sık sık arama motorlarında fenomen güzelin aslen nereli olduğunu sordular. Başarılı fenomenin annesi Ukranyalı babası ise Ankaralıdır.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) hangi burç?

Twitch platformunun aktif isimlerinden birisi haline gelen Larisa Derya bu platformda ürettiği içerikler ile fenomen hale geldi. Fenomen isimin takipçilerinin bir diğer merak ettiği konu ise larisafenty’in burcu oldu. Açtığı bir canlı yayında Akrep burcu olduğunu dile getiren sosyal medya fenomeni güzel 19 Temmuz doğumludur.

Reklamlar

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) boyu ve kilosu?

Twitch platformunda açtığı canlı yayınlar ile sosyal medya kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken larisafenty’in fiziği merak konusu oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ancak ne yazık ki kayda değer bilgi birikimine sahip olamadık.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir?
larisafenty kullanıcı isimli fenomen kimdir?

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) sevgilisi kim?

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel kendisi gibi Bilkent Üniversitesi’nde psikoloji bölümünde öğrenci olan Mert Cem Şenocak ile sevgili. Başarılı sosyal medya fenomeni güzeli bilgisayar oyunlarıyla tanıştıran kişi de sevgilisi Mert Cem Şenocak olmuştur.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) mesleği ne?

Şuan ağırlıklı olarak dijital platformlar ile alakadar olan başarılı sosyal medya fenomeni Bilkent Üniversitesinde Psikoloji bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) kimdir?
larisafenty kullanıcı isimli fenomen kimdir?

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) ne kadar kazanıyor?

Sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) sosyal medya hesapları

Başarılı sosyal medya fenomeni güzele ulaşabileceğiniz sosyal medya hesaplarını siz değerli takipçilerimiz için derledik.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) Twitch

Twitch hesabında larisafenty hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Larisa Derya’nın Twitch hesabına buradan ulaşabilrsiniz.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) Twitter

 Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Twitter’da ise 435K takipçisi var. Larisa Derya’nın Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Larisa Derya Kılıç (larisafenty) İnstagram

İnstagram hesabında larisafenty hesabıyla paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken Larisa Derya’nın instagram da ise 2K takipçiye sahip.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx