Magazin

Leyla Feray kimdir? Leyla Feray sevgilisi var mı?

Reklamlar

Leyla Feray’ın rol aldığı İkimizin Sırrı dizisi yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi görüyor. Oyuncu kadrosunda olan Leyla Feray, güzelliği ve oyunculuk yetenekleri ile ekran başındakileri büyülemeye devam ediyor. Son zamanların popüler dizisi olan İkimizin Sırrı, eşsiz bir oyuncu kadrosu ile yayınlanmaya başlanmıştı. O günden bu güne oyuncu kadrosu ile dikkatleri çeken dizinin en sevilen oyuncusu ise Leyla Feray oldu. Kısa zamanda bir çok kişinin gönlünde yer edinen fenomen oyuncunun takipçileri arama motorlarında sık sık fenomen oyuncunun hayatını araştırır oldular.

Leyla Feray kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Leyla Feray kimdir?

ATV ekranlarında yayınlandığı günden itibaren dikkat çekmeye başlayan ve hayran kitlesini oluşturan İkimizin Sırrı dizisinde rol alan Neva karakterine hayat veren Leyla Feray, oyunculuk yeteneklerinin yanı sıra güzelliğiyle de büyülemeye devam ediyor. Bu zamana kadar yer almış olduğu birçok yapımda üstün başarı gösteren başarılı oyuncu dahil olduğu İkimizin Sırrı adlı yeni dizide bambaşka bir karaktere bürünecek.

Reklamlar

8 Mayıs 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı sosyal medya fenomeni güzel Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünü bitirdikten sonra hayallerinin peşinden gitmeye karar vererek oyuncu olmaya karar vermiştir. Ekranlara ilk defa 2013 yılında yayınlanan Ben Onu Çok Sevdim dizisi ile merhaba diyen başarılı sosyal medya fenomeni isim daha sonrasında Paşa Gönlüm ve Üç Arkadaş adlı dizilerde de rol almıştır. Başarılı oyuncunun asıl yıldızının parladığı nokta ise 2016-2017 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde hayat verdiği Ayşe Sultan karakteri ile olmuştur.

Leyla Feray kimdir?
Leyla Feray kimdir?

Sinema sektörüne de giriş yapan başarılı sosyal medya fenomeni isim 2017 yılında Kardeşim Benim 2 filminde de yer almıştır. Son zamanların Türk tarihi dizilerinin içerisinde en çok dikkat çeken Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Gevher hatun karakterine hayat vermiş olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu son olarak ATV’nin yeni dizisi olan İkimizin Sırrın da Neva karakterine hayat vermektedir.

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun ismi özel hayatı oldu. Fenomen olduğu günden beri takipçileri tarafından sık sık sorulan soruların başında yer alan sevgilisi var mı sorusunun cevabı ise evet. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu uzun zamandır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu Serhat Teoman ile sevgililerdir. Sosyal medyada takipçileri tarafından çok yakıştırılan çiftin beraberliği uzun süredir soluksuz ve sorunsuz devam etmektedir.

Leyla Feray kaç yaşında?

Büyük bir ilgi ve merakla izlenilen ve beklenilen dizinin Jülide karakteri sosyal medya gündeminde de oldukça konuşuldu. Rolünün hakkını vererek ortaya eşsiz bir karakter çıkaran Feray fenomen listelerine girdi bile. Sosyal medya dünyasının da yakın bir ilgi ile takip etmeye başladığı Neva karakterine hayat veren Feray’ın en çok yaşı arama motorlarında soruldu. Bizler sizin için araştırdık ve bulduk. 8 Mayıs 1993 tarihinde dünyaya gelen başarılı oyuncu 28 yaşında.

Reklamlar

Leyla Feray aslen nereli?

Yaşamına İstanbul’da devam ettiğini bildiğimiz oyuncunun ne yazık ki aslen nereli olduğu bilgisine sahip olamadığımız için şuan sizler ile paylaşamıyoruz. En kısa zamanda güncel bilgiler ile karşınızda olacağız. Yeni gelişmelerden sizleri haberdar edebilmemiz için takipte kalmayı unutmayın.

Leyla Feray hangi burç?

8 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen başarılı oyuncu güzel aynı zamanda bir Boğa burcu kadını.

Leyla Feray fiziksel özellikleri

Ekranların başarılı isimi Feray’ın takipçilerinin merak ettiği bir kaç detaya siz değerli takipçilerimiz için değdik.

Leyla Feray’ın saç rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında saç rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Eşsiz bakışları ile etkileyici bakışlara sahip olan başarılı güzelin saç rengi ise Koyu Kestane tonlarında.

Leyla Feray’ın göz rengi?

Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun takipçileri sık sık arama motorlarında göz rengi ne? sorusunu arattılar. Bizler de siz değerli takipçilerimiz için araştırdık ve bulduk. Hacimli ve dolgun saçlara sahip olan başarılı güzelin gözleri ise Kahve tonlarında.

Leyla Feray kimdir?
Leyla Feray kimdir?

Leyla Feray’ın boyu ve kilosu?

Başarısı ile büyüleyen sosyal medya fenomeni oyuncu, düzgün fiziği ile de akıllarda soru işareti bıraktı. Bir çok gencin idolü aline gelen Feray’ın boyu ve kilosu merak konusu oldu. 1.73cm uzunluğunda olan başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu 57kg ağırlığında.

Leyla Feray cilt bakımı

Güzelliği ve cildinin kusursuzluğu ile sık sık takipçileri tarafından merak konusu olan başarılı sosyal medya fenomeni güzelin cilt bakım rutini merak edilir oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ancak ne yazık ki bu konu hakkında detaylı bilgilere ulaşamadık.

Leyla Feray’ın mesleği ne?

Güzelliğinin yanı sıra başarıları ile de dikkatleri üzerine çeken Feray, oyunculuk mesleğinde kayda değer bir noktaya ulaşmıştır.

Leyla Feray’ın yer aldığı dizi ve filmler

Güzel oyuncu üniversiteden mezun olduktan sonra reklam filmleri ile başlayan oyunculuğu Ben Onu Çok Sevdim dizisin de 2013 yılında ilk profesyonel oyunculuğunu ATV ekranlarında Sinem rolü ile başlamıştır. İlk oyunculuğundan son oyunculuğuna kadar olan bütün rollerde tebriklerle karşılaşan genç oyuncu son projesi de ATV ekranların da İkimizin Sırrı dizisinde Başrol oyuncusu olarak yer alan Neva Canpolat karakterinde oynamaktadır. 2013 yılında başladığı oyunculuğa ilk profesyonel oyunculuğunu dizi sektörü ile başlamıştır. 2017 yılında Kardeşim Benim 2 de Leyla karakterini canlandırmıştır. 2018 yılında Aries kısa filminde Leyla karakterini canlandırmıştır.

  • 2013 yılın da İkimizin Sırrı dizisinde Sinem karakterini canlandırmıştır.
  • 2014 yılında Paşa Gönlüm dizisinde Türkan  karakterini canlandırmıştır.
  • 2014 yılında Üç Arkadaş dizisinde Gülperi Akseki karakterini canlandırmıştır.
  • 2016-2017 yıllarında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Ayşe Sultan karakterini canlandırmıştır.
  • 2020-2021 yıllarında Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde Gevher Hatun karakterini canlandırmıştır.
  • 2021 yılında başladığı ve hala devam ettiği İkimizin Sırrı dizi projesin de Başrol oyuncusu olarak Neva Canpolat karakterini canlandırmaktadır.
  • 2020 yılında Rise Of Empires: Ottoman Netfix internet dizisinde Hüma Hatun karakterini canlandırmıştır.

Leyla Feray ne kadar kazanıyor?

Oyunculuk yetenekleri ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomenin takipçilerinin bir diğer merak ettiği önemli konu ise ünlü sosyal medya fenomenin ne kadar kazandığı oldu? Bizler de siz değerli takipçilerimiz için bu konuyu araştırdık ne yazık ki kayda değer bilgilere ulaşamadık.

Leyla Feray kariyer hayatı

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar bölümünden mezun olduktan sonra reklam filmi ile ekranlara gelen başarılı oyuncu ekranlarda çok sevilmiştir.

Leyla Feray ailesi kimdir?

Babası ünlü işletme sahiplerinden Cem Feray, annesi Lal Dedeoğlu’dur. Annesi ve babası uzun zaman önce ayrılan genç oyuncu tek kardeştir.

Leyla Feray kimdir?
Leyla Feray kimdir?

Leyla Feray evli mi?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir.

Leyla Feray’ın çocuğu var mı?

Takipçilerinin merak ettiği bir diğer konu ise fenomen isimin özel hayatında birisinin olup olmadığı oldu. Bizler de siz değerli takipçilerimizin istekleri doğrultusunda bu konuyu araştırdık ve bulduk. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu evli değildir. Geçmiş ilişkilerinden de herhangi bir çocuğu yoktur.

Leyla Feray’ın sevgilisi var mı?

Uzun zamandır merak edilen bir diğer detay ise başarılı sosyal medya fenomeni oyuncunun ismi özel hayatı oldu. Fenomen olduğu günden beri takipçileri tarafından sık sık sorulan soruların başında yer alan sevgilisi var mı sorusunun cevabı ise evet. Başarılı sosyal medya fenomeni oyuncu uzun zamandır birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu Serhat Teoman ile sevgililerdir. Sosyal medyada takipçileri tarafından çok yakıştırılan çiftin beraberliği uzun süredir soluksuz ve sorunsuz devam etmektedir.

Leyla Feray Uyanış Büyük Selçuklu

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde rol almıştır.

Leyla Feray İkimizin Sırrı

Güzelliği ile de magazin gündeminde uzun bir dönem konuşulan ünlü sosyal medya fenomeni oyuncu İkizimizin Sırrı dizisinde rol almıştır.

Leyla Feray İnstagram

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken sosyal medya fenomeni güzel düzgün fiziği ile de bir çok kullanıcı tarafından takip edilen birisi haline geldi. İnstagram platformunda geniş bir kitleye hitap eden fenomen güzelin şuan bu platformda 2.3M takipçisi mevcut.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Başak Akbay kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx