HaberMagazin

MasterChef ekibinde kriz! Somer Sivrioğlu iddialar hakkında konuştu!

Reklamlar

MasterChef Türkiye yarışması yayınlandığı günden itibaren ünlenmiş ve sosyal medya platformlarında da etkin olarak takip edilmeye başlandı. Kısa zamanda tarifleri, yarışmacıları ve şefleri ile trend olmayı başaran programda ise kriz yaşandı!

Masterchef yarışmasında kriz mi var? Somer Sivrioğlu iddialar hakkında ne açıklama yaptı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

MasterChef ekibinde kriz! Somer Sivrioğlu iddialar hakkında konuştu!

MasterChef ekibinde kriz!

Yayınlandığı günden itibaren geniş kitleler tarafından takip edilen MasterChef Türkiye yarışmasında maaş krizi yaşandı. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef, gerek yarışmacıları gerekse şefleri ile tam bir başarı abidesi olmuştu. Ancak geçtiğimiz günlerde jüri üyeleri arasında anlaşmazlık yaşandığı iddia edildi. MasterChef Türkiye jürilerinden olan Mehmet Yalçınkaya’nın TL üzerinden maaş alırken bir diğer MasterChef Türkiye jürisi Somer Sivrioğlu’nun dolar kuru üzerinden maaş aldığı iddiası ikilinin bozdu. Yapılan iddialara göre Mehmet Yalçınkaya’nın maaşını TL olarak alması ve Somer Sivrioğlu’nun döviz üzerinden almasını öğrendiğinde sinirlendi ve yönetim rest çektiği konuşulmuştu. Yaşanılan anlaşmazlıklar sonucunda Somer Sivrioğlu’nun ayrılacağı iddiaları da gündeme gelmişti.

Reklamlar

Somer Sivrioğlu iddialar hakkında konuştu!

Somer Sivrioğlu yapılan bu iddiaları Instagram hesabından yanıt verdi. “Ekmeğimizi, derdimizi, emeğimizi bölüşmüşüz yüzyıllarca. Hayatı dolar, lira, dedikodu, yalan olanların anlamasını beklememek lazım. Kardeşimdir gerisi lafı güzaf” diyerek Mehmet Yalçınkaya’yı etiketleyen Somer Sivrioğlu iddiaların yalan olduğunu bu şekilde duyurdu.

MasterChef ekibinde kriz! Somer Sivrioğlu iddialar hakkında konuştu!
MasterChef ekibinde kriz! Somer Sivrioğlu iddialar hakkında konuştu!

MasterChef Türkiye İnstagram

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı MasterChef, gerek yarışmacıları gerekse şefleri ile tam bir başarı abidesi olmuştu. Daha şimdiden 1M takipçisi bulunmakta. Kısa zamanda sevilen yarışma programının İnstagram adresine aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz  Beril Kayar kimdir? Cam Tavanlar Aylin kimdir?  hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx