Magazin

Mehmet Dinçerler kimdir? Hadise ile sevgili mi?

Reklamlar

Bodrumda ünlü bir kahve zincirinin Türkiye CEO’su olan Mehmet Dinçerler son zamanlarda iş ve aşk hayatıyla gündemden düşmüyor. Genç iş adamı aynı zamanda yakışıklı olması ve düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine toplamış durumda. Hayranları şu sıralar özellikle de özel hayatıyla ilgili konularda alakadar olmakta. Yakışıklı Dinçer hakkında araştırmış olduklarımıza hep birlikte göz atalım.

Mehmet Dinçerler kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Mehmet Dinçerler kimdir?

Adı şimdilerde ünlü şarkıcı hadise ile anılan başarılı iş adamı Dinçer sosyal medya platformunda merak konusu haline geldi. Ünlü iş adamı 27 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme istanbul’lu olup aslen Gazianteplidir. Türkiye’de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirlerini alıp yeniden canlandıran aynı zamanda fener bahçe’nin eski fulbolcu su olan Dinçer kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasaya getirmeyi başarmıştır.

Reklamlar

Başarılı iş adamı Gloria Jeans Coffees’in isim haklarını 2012 yılında babası Burhan Dinçerler den teslim aldı. Genç yaşında olmasına rağmen çalışkanlığı ve iş becerisiyle adeta babasının izinden gidecek gibi görünüyor. İstanbul’da dünyaya merhaba diyen yakışıklı Dinçer Haliç Üniversitesi Endüstriyel Tasarımı Bölümünden mezun olmuş. İş hayatına ise mutfakta adım atmıştır. Yapmış olduğu yatırımlar ve projeleri ile sektörün öncü isimlerinden olmuştur.

Mehmet Dinçerler kimdir?
Mehmet Dinçerler kimdir?

Dinçerler başarısına başarı katarken Afrika’nın en yoksul ülkelerine Tanzanya ya giderek oradaki Müslüman yoksullara ev imkanı sunmuştur. Ayrıca su kuyuları da açıp halkın memnuniyetini kazanmıştır. Yardımseverliği ile bilinen ünlü Anadolu da okullar yaptırmak için hayallerini gerçekleştirmektedir. Genç kızların sevgilisi yakışıklı aşk hayatını da bir hayli hareketli geçirmişe benziyor. Çapkınlığı ile de tanınan yakışıklı bir zamanlar Asena Atalay ile gündeme gelmişti.

Daha sonra 2017 yılında adını Hande Erçel ile hayranlarına duyurmuştu. Aşk hayatına ara vermeyen genç iş adamı şimdilerde hadise ile beraber gündemde yerini almış durumda. İkili birlikte ilk olarak Tulumda dada sonra karşımıza Bodrumda tatilde karşımıza çıkmıştı. Çiçeği burnunda iki ünlünün ayrı ayrı yaptığı paylaşımlar ve attığı resimler bir hayli merak konusu oldu. Seksiliği ve güzelliği ile bilinen Hadise paylaşımlarının altına not düşmeyi ihmal etmedi.

İspanyolca not düşen seksi oyuncu ,bu gülümseme benim ama sebebi sensin yazmıştı. Ünlü güzel’in paylaşımına hemen cevap veren yakışıklı sevgilisi Tulumda konakladıkları otelin balkonundan sırtı dönük resim göndermişti. sosyal medya platformunda ise İnstagram takipçisi 100 bini aşmaktadır.

Reklamlar

Mehmet Dinçerler kaç yaşında?

Mehmet Dinçerler kaç yaşında?

Adı şimdilerde ünlü şarkıcı hadise ile anılan başarılı iş adamı Dinçer sosyal medya platformunda merak konusu haline geldi. Ünlü iş adamı 27 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yakışıklı oyuncu tam olarak 34 yaşında ve genç kızların sevgilisi.

Mehmet Dinçerler aslen nereli?

Sosyal medyada sık sık arama motorlarında nereli olduğu araştırılan Ünlü iş adamı 27 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme istanbul’lu olup aslen Gazianteplidir.

Mehmet Dinçerler hangi burç?

Genç kızların sevgilisi başarılı iş adamı burcu ile de son zamanların en çok merak edilen isimlerinden olmuştu. bizler siz değerli takipçileri için araştırdık ve bulduk. sevgili eski fener bahçe fulbolcusu tam bir Başak burcu erkeği.

Mehmet Dinçerler’in boyu ve kilosu?

İstanbul’da dünyaya merhaba diyen yakışıklı Dinçer uzun fiziği ve fit vücuduyla genç kızların merak konusu oldu. Sık sık boyu ve kilosu hakkında araştırma yapmaya başladılar. Bizler sizler için araştırdık. Boy ve kilosu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık.

Mehmet Dinçerler kimdir?
Mehmet Dinçerler kimdir?

Mehmet Dinçerler evli mi?

Yapmış olduğu yatırımlar ve projeleri ile sektörün öncü isimlerinden olan Dinçer aşk hayatıyla da gündemde yerini almaya devam ediyor. Ünlü iş adamı özel hayatı konusunda evli olup olmadığını da merak ettirmişti. 34 yaşında olan yakışıklı herhangi bir evlilik geçirmemiştir. Genellikle iş hayatıyla ve başarısıyla adını duyurmaya devam ediyor diyebiliriz.

Mehmet Dinçerler’in sevgilisi var mı?

Genç kızların sevgilisi yakışıklı aşk hayatını da bir hayli hareketli geçirmişe benziyor. Çapkınlığı ile de tanınan yakışıklı bir zamanlar Asena Atalay ile gündeme gelmişti. Daha sonra 2017 yılında adını Hande Erçel ile hayranlarına duyurmuştu. Aşk hayatına ara vermeyen genç iş adamı şimdilerde hadise ile beraber gündemde yerini almış durumda. İkili birlikte ilk olarak Tulumda dada sonra karşımıza Bodrumda tatilde karşımıza çıkmıştı.

Mehmet Dinçerler Hande Erçel ilişkisi?

2017 yılında Hande Erçel ile karşımıza çıkan ünlü iş adamı yaşadığı birlikteliğin kısa sürmesi sonucu meraklar da kalmıştı. 2 ay bir süre ile ayrılık haberi duyulan ikili hakkında araştırmalar yapıldı. Edindiğimiz bilgilere göre Erçel sevgilisinin cimriliği ve işkolik oluşundan yakınmıştı.

Mehmet Dinçerler Asena Atalay ilişkisi?

Bir zamanlar İsmi Asena Atalay ile aşk yaşıyor iddiası ile duymuştuk ünlü iş adamını. Daha sonra bu aşkın yasak aşk diye ifade edilmesi merak konusu olmuştu. Bu söylemler üzerine Dinçerler açıklama yapıp Asena’nın 1 çocuk annesi olduğunu ve sadece arkadaşı olabileceğini sevenlerine duyurmuştu.

Mehmet Dinçerler Hadise ile ilişkisi?

Aşk hayatına ara vermeyen genç iş adamı şimdilerde hadise ile beraber gündemde yerini almış durumda. İkili birlikte ilk olarak Tulumda dada sonra karşımıza Bodrumda tatilde karşımıza çıkmıştı. Çiçeği burnunda iki ünlünün ayrı ayrı yaptığı paylaşımlar ve attığı resimler bir hayli merak konusu oldu.

Mehmet Dinçerler Ceylan çapa ilişkisi?

Ünlü güzel Ceylan Çapa bir zamanlar aradığı aşkı sosyetik iş adamı Dinçerler de bulmuştu. İkili ilk olarak karşımıza aracın içinde görüntülenerek gelmişti. Çift yemek için gittikleri mekanda akşama kadar romantik anlar yaşayıp daha sonra araçlarına binerken görülmüştü.

Mehmet Dinçerler Deniz Akkaya ilişkisi?

Yakından tanıdığımız ünlü manken Akkaya aşk hayatını gözlerden uzak yaşamasıyla tanınıyordu. Ancak iş adamı sevgilisi Dinçerler ile ulu orta görülmesiyle dillerden düşmemişti. Medyada sevgilisini görücüye çıkardı sözleriyle anılmıştı.

Mehmet Dinçerler’in ailesi kimdir?

Arama motorlarında sık sık ailesi hakkında sorular sorulan ünlü iş adamının ailesi hakkında yaptığımız araştırmalar sonucu öğrendiğimiz bilgilere göre, ünlü iş adamının yalnızca babası hakkında bilgiye ulaşmış bulunmaktayız.

Mehmet Dinçerler’in babası kimdir?

Baklavada tanınmış bir marka olan Hacı Sayid’in kurucusu olan Burhan Dinçerler Gloria Jean’s Coffees’in isim haklarını 2012 yılında almıştır. Büyük iş adamı daha sonra bu markayı oğluna teslim etmiştir. Babası da yakışıklı oğlu gibi ünlü iş adamlarından olup adıyla sıkça kendinden söz ettirmiştir.

Mehmet Dinçerler’in annesi kimdir?

Hayranlarının ünlü iş adamı hakkında merak edilenler arasında yerini alan sorulan sorulardan biri ise annesinin kim olduğu dur? Yaptığımız araştırmalar sonucu edindiğimiz bilgiye göre annesi ile ilgili bir bilgiye henüz ulaşamadık.

Mehmet Dinçerler kimdir?
Mehmet Dinçerler kimdir?

Mehmet Dinçerler’in kardeşi kimdir?

Mehmet Dinçerler’in ablası olup olmadığı hayranları tarafından merak edilenler arasında yerini almıştı. Bizler iş dünyasının sevilen ismi hakkında araştırdık ve bulduk. Ailesi hakkında sadece babası ile ilgili bilgiye sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.

Mehmet Dinçerler’in mesleği ne?

Türkiye’de yıllar önce yok olmaya yüz tutan kahve zincirlerini alıp yeniden canlandıran aynı zamanda fener bahçe’nin eski fulbolcu su olan Dinçer kısa süre içinde 65 şubeyle markayı yeniden piyasaya getirmeyi başarmıştır.

Başarılı iş adamı Gloria Jeans Coffees’in isim haklarını 2012 yılında babası Burhan Dinçerler den teslim aldı. Genç yaşında olmasına rağmen çalışkanlığı ve iş becerisiyle adeta babasının izinden gidecek gibi görünüyor. İstanbul’da dünyaya merhaba diyen yakışıklı Dinçer Haliç Üniversitesi Endüstriyel Tasarımı Bölümünden mezun olmuş. İş hayatına ise mutfakta adım atmıştır. Yapmış olduğu yatırımlar ve projeleri ile sektörün öncü isimlerinden olmuştur.

Mehmet Dinçerler ne kadar kazanıyor?

Yapmış olduğu yatırımlar ve projeleri ile sektörün öncü isimlerinden olan Dinçer aşk hayatıyla da gündemde yerini almaya devam ediyor. Yakışıklı ve çekici iş adamının gelirinin ne kadar olduğu da merak edildi. Sık sık arama motorlarında merak edilen sorunun hakkında ne kadar kazandığı bilgisine ulaşamadık.

Mehmet Dinçerler sosyal medya hesapları

Son zamanlarda adını Hadise ile duyduğumuz ünlü iş adamı İnstagramda da geniş hayran kitlesine sahip oldu. İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlar la ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken başarılı iş adamı neredeyse 229 bin takipçiye ulaştı.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Ala Tokel kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Merve Ekinci

Renkli kişiliğim ile efsane içerikler üretmeye geldim. Asla vazgeçmeyen her kadın gibi biraz süslü ve ne istediğini bilen biriyim. Kafamın içinde kurduğum senaryoları yazılarıma aktarıyorum. Umarım sizlerde keyifle okursunuz.

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx