Reklamlar
Magazin

Ala Tokel Kimdir?

Reklamlar

Ala Tokel, çok başarılı ve popüler bir sosyal medya fenomenidir. İlköğretimi Doğa Koleji’nde tamamlanmıştır. Lise eğitimini ise Erenköy Kız Lisesi’nde bitirmiştir. Ala Tokel, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya lisans bölümünden mezun olmuştur. 

Neler Okuyacaksınız? →

Ala Tokel Hakkında

Ala Tokel hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabileceğiniz bu makalede onu daha yakından tanımanızı sağlayacağız.

Ala Tokel kaç yaşında?

Ala Tokel kaç yaşında diye merak edenler için başarılı sosyal medya fenomeni 25 yaşındadır.

Reklamlar

Ala Tokel Doğum Tarihi

Ala Tokel, 3 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Ala Tokel Boyu

Ala Tokel 169cm boyundadır.

Ala Tokel Kilosu

Ala Tokel 58kg’dır.

Ala Tokel Burcu

Ala Tokel yay burcudur. 3 Aralık doğumludur.

Reklamlar
Ala Tokel
Ala Tokel

Ala Tokel kimin kızı?

Ala Tokel babası İstanbul doğumludur. Annesi İranlı’dır. Ala hanımın kendi ismi, kız kardeşi ve annesinin ismi Farsça dilinden geliyor. 

Ala Tokel Evliliği

Güzel sosyal medya fenomeni görkemli bir düğünle 2017 yılında Eren Bülbül ile evlenmişti. Fakat bir yıl içinde resmi olarak eşinden boşandı. Ala Tokel neden boşandığı ile alakalı birşey açıklamadı. Evliliğinden uzun bir zaman sonrada Ahmet Aksöz ile birliktelik yaşamaya başladı.

Ala Tokel Mesleği

Güzel sosyal medya fenomeninin Ala Make Up Studio adında bir makyaj stüdyosu vardır. Bu makyaj stüdyosunda gündüz makyajı, ekspress makyaj, gelin makyajı ve gece makyajı gibi farklı türlerde profesyonel makyaj uygulamaları yaptırabilirsiniz. Yaptıkları makyaj modellerini Instagram’da ekip arkadaşlarından Nebiye Simge paylaşmaktadır.

Ala Tokel - Ahmet Aksöz

Ala Tokel’in Sevgilisi Kimdir?

Ahmet Aksöz de bir sosyal medya fenomenidir. 14 Mart 1994 yılında doğan Ahmet Aksöz’ün babası Eski CHP milletvekili Uğur Aksöz’dür. Ünlü sosyal medya fenomeni Teb Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, ikinci üniversitesine başlamıştır. Başkent Üniversitesi Uluslar İlişkiler Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Bir süredir Ala Tokel ile birliktedir.

Ala Tokel & Ahmet Aksöz Hakkında Merak Edilen Sorular

Ala Tokel ve sevgilisi Ahmet Aksöz, hayranlarından gelen sorulara en samimi şekilde cevap verdiler. Ünlü çift, ilişkileri ve hayatlarıyla ilgili sorulara eğlenceli yanıtlar verdiler. 

Ahmet’le Nasıl Tanıştınız?

Bu soruya önce Ahmet bey cevap veriyor. Normal bir salı akşamında, DM kutusuna baktığını ve bir mesaj geldiğini söylüyor. Ala Tokel’den büyük harflerle “Sana hiç yürümüş müydüm?” diye bir mesaj geldiğini belirtiyor ve bu anıyı hiç unutamadığını söylüyor.

Daha sonra Ala hanım, büyük harfler konusuna itiraz ediyor. Ahmet bey, mesaja “Yürüsen hatırladım” dediğini söylüyor ve Ala gibi bir kadından mesaj gelse kesinlikle hatırlayacağını belirtiyor. O ara konuşmayı bıraktıklarını söylüyor.

Ala hanım da bunu onaylıyor ve Ahmet beyin kendisine cevap vermediğini söylüyor. Sonra bir daha konuşmadıklarını belirtiyor. Daha sonra bir derginin eventi için Erzurum Palandöken’e gittiğini ve Ahmet beyin de bu etkinliğe katılacağını gördüğünde stres yaşadığını söylüyor. 

Ahmet bey, bu etkinliğe bir gün geç geldiğini söylüyor. Karya, Ala hanımın da etkinlikte olduğunu Ahmet beye söylemiş. Ala hanım ise Ahmet beyi ilk gördüğü anda uzaklara bakmış. Karya ile Ahmet, Ala hanımın mesajına çok gülmüşler. 

Ahmet bey, mesajın gençlere ilham olduğunu söylüyor. Artık gençler birbirine yürürken, daha önce sana yürümüş müydüm mesajıyla başlıyorlar diyor. Ala hanım, bir araya gelmemek için sürekli Ahmet beyden kaçmış. Ama Ahmet bey, sürekli onu yakalamaya çalışmış. En sonunda karşı karşıya gelmişler. Ala hanım yanında Dilek adında bir arkadaşı varmış.

Ahmet bey önce Dilek hanımla konuşmuş. Ardından Ala hanıma dönmüş ve sen bana mesaj atmış mıydın demiş. Ala hanım, mesaj attığını inkar etmiş. Bir süre itiraz ettikten sonra kabul etmiş. Tanışmışlar, sohbet etmişler ve iyi anlaştıklarını fark etmişler.

O haftasonu Ala hanımın teyzesinin Ankara’da imza günü varmış. Ala hanım bu etkinliğe kesinlikle gitmeyecekmiş. Fakat Ahmet beyin Ankaralı olması onu etkilemiş ve Ankara’da buluşmuşlar. Ahmet bey, Ala hanımı annesinin evinden almış ve yemeğe gitmişler. İlk iki ay arkadaş olarak görüştük. Sonra 14 şubat zamanı ilişkimize başladık.

İlişkinizde Hanginiz Daha Kıskanç?

Ahmet bey hemen soruya kendisinin daha kıskanç olduğunu söyleyerek cevap veriyor. Seven insanın kıskanacağını belirtiyor. Ala hanım da kıskanç olduğunu ama sevgilisi kadar aşırı olmadığını söylüyor. Ahmet bey, ortamda Ala hanımın ondan hoşlanan arkadaşlarıyla hemen gidip arkadaşlık kurduğunu belirtiyor. Böylece artık arkadaş olduklarından, rakiplerini bu şekilde elediğini anlatıyor.

Ala Toksöz, Karya ile Aranız Nasıl?

Ben Karya ile daha yakın arkadaşım, diye cevap veriyor soruya Ala hanım. Konumlar ve her şeyin çok farklı olduğunu söylüyor. Ahmet bey, Karya bey ve Ala hanımın birlikte çok eğlendiklerini ve güldüklerini, birbirlerini çok sevdiklerini belirtiyor. Olur da bir gün ilişkileri biterse, Karya ile yakın arkadaş kalacaklarını ekliyor.

Ahmet’le Başa Çıkabiliyor Musun?

Bu soruyu hemen Ahmet bey, benimle kimse başa çıkamaz, diye yanıtlıyor. Ala hanım, bu soruyu sorma nedenlerinin, takipçilerin Ahmet beyin çapkın olduğunu düşünmeleri diyor. Karya ile Ahmet beyin kadınlarla ilgili çektiği videolardan dolayı böyle anlaşıldığını düşünüyorlar.

Ahmet bey hiç çapkın olmadığını, hatta evcil bir insan olduğunu anlatıyor. Ala hanım da bunu onaylıyor ve başa çıkılmayacak biri gibi değil, diyor.

Ahmet bey, Utku bey ve Karya bey ile birlikte yaz mevsiminde erkek erkeğe tatile Göcek’e gitmiş. Ala hanımın ona karşı çok cool olduğunu ve çok rahat ettiğini söylüyor. Çok mutlu olmuş. 

Hatta bir gün Ala hanıma, Ankara’da olduğu sırada bir mesaj gelmiş. Yan masada Ahmet seni aldatıyor, bir şey yapsan iyi olur diye bir mesaj gelmiş. Ala hanım da bu mesaja erkeğimin elinin kiridir, diye esprili bir yanıt vermiş. Ala hanım, sevgilisinin nerede ve ne yaptığını her zaman bilirmiş.

Ala hanım, Ahmet’in böyle şeylere vakti yok çünkü hep birlikteyiz diyor. Zaten asla aldatmayacağını söylüyor. Ahmet bey ise akıllı insanın böyle büyük bir şeyi kaybetmek istemeyeceğini söylüyor.

Ala hanım bu mesajların gelme nedeninin kızların Ahmet beye olan ilgisi olduğunu düşünüyor. Ahmet bey de buna itiraz ediyor ve Ala hanıma da erkeklerin ilgisinden bahsediyor. 

Ahmet Bir Videoda İsim Vermeden G..ünden Etkilendim Demişti. O Sen Misin Beybi?

Ala hanım, o kişinin kendisi olmadığını belirtiyor. Ahmet bey ise hayatında bir kara leke olarak bu videonun durduğunu söylüyor. Bu videonun Thassos tatilinde çekildiğini söylüyor. O zaman sevgili olmadıklarını, her gün konuştuklarını belirtiyorlar. Ahmet bey, tatilin tüm detaylarını Ala hanıma anlatmış. O zaman Ala hanım çok bozulmamış ama daha sonrasında biraz kızmış.

Ahmet Rehberinde Ne Diye Kayıtlı?

Ahmet bey, bu sorunun cevabına çok şaşıracaksınız diyor. Ala hanımın rehberinde, sevgilisi “Ahmet” olarak kayıtlıymış. Ala hanım, herkesi adıyla kaydettiğini söylüyor. Ahmet bey de “böceğim” diye kaydetmesinden iyidir, diyor. Ahmet bey de rehberinde “Ala” olarak kayıtlıymış. Ama zaten “Ala” çok güzel bir isim ve birçok anlamı var, diyor.

Birbirinizde Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Özellikler Nelerdir?

Ahmet bey hemen cevaplıyor. Ala hanımın kendine özel ve çok tatlı şeyleri olduğunu söylüyor. Ala hanım bir yerde alışveriş yapınca, hemen eve gelir ve neşeyle satın aldıklarını çocuk gibi yerleştirirmiş. Ahmet bey, sevgilisinin içindeki çocuğu öldürmediğini düşünüyor. Öyle küçük detaylarını çok seviyormuş. Büyük ve asıl sebeplerini söyleyemeyeceğini ve tatlı olduğunu söylüyor.  Ayrıca Ala hanım, sevgilisine göre uyurken çok tatlıymış. 

Ahmet beye göre Ala hanım sevmediği özelliği ise inatçıymış. Aslında inandığı şeyi tutkuyla savunan insanları da severmiş. Ala hanım da biraz sinirli ve fevri olduğunu kabul ediyor. Özellikle, özel günlerde çok sinirli oluyormuş. 

Ala hanımın sevgilisinde sevdiği özelliği basketbol ya da film seyrederken, sanki birlikte seyretmiyorlarmış gibi hep detay vermesiymiş. 

Ayrıca Ahmet bey, Ala hanımın çok fazla telefonla uğraşmasını sevmiyormuş. Bir gün Ala hanım akşam sekizde telefonla uğraşmaya başlamış, birkaç saat sonra hala aynı şekilde uğraşıyormuş. Film ya da dizi izlerken telefonla uğraşıyormuş. Ala hanım ise bu duruma itiraz ediyor ve Ahmet beyin sürekli sıkıcı şeyler izlediğini söylüyor. 

Sürekli Kaan Kural’ın basketbol programını izlediğini söylüyor. Hatta zaman zaman basketbol ile ilgili sınav bile yapıyormuş kendisini…. Bazen soru sorup bildiğinde çok seviniyormuş. Ala hanım, sevgilisinin bu huylarını sevip sevmediğini pek bilmiyormuş. Sevmediği huyu ise her gece yemek sipariş vermesiymiş.

Ahmet’e En Son Ne Aldın?

Ala hanım en son Ahmet bey’e Ottoman Treasure adında bir parfüm hediye etmiş. Ahmet bey bu hediyeyi çok beğenmiş. Hafif bir koku seviyorsanız tavsiye ederiz diyorlar. Ahmet bey de Ala hanıma en son bir sweatshirt hediye almış.

Ne Zamandır Birliktesiniz?

Resmi olarak haziran başından beri olduğunu söylüyorlar. Hiç kafamızda kurmadık diyorlar. Çok doğal gelişmiş.

Kavgalarda Kim Alttan Alır?

Ala hanım, kavgalarda hep alttan alan tarafın Ahmet bey olduğunu söylüyor. Ahmet bey bazen konuları unutuyormuş. Konu dağılıyormuş.

İlerisi İçin Bir Düşünceniz/Hayaliniz Var mı?

Çok fazla Mirel ile ilgili video paylaştıkları için evlilik ve bebek soruları geldiklerini söylüyorlar. Ala hanım, bir süre daha evlilik düşünmediğini söylüyor. İşlerinin en yoğun olduğu, en odaklanma gereken zaman olduğunu ve ilişkilerinin çok güzel gittiğini belirtiyor. Evliliğin biraz heyecanı öldürdüğünü düşünüyormuş.

Ahmet bey zaten birlikte yaşadıklarını ekliyor. Sadece bebeklerinin olmadığını söylüyor. Bir kedi ve köpekleri varmış. Genel olarak çok ciddi planları yokmuş. İşlerinin ve kariyerlerinin iyi gitmesi gibi planları varmış.

Ahmet Çok Tatlı Ve Çok Naif Duruyor. Sinirlenince Nasıl Tepkiler Verir?

Normalde çok naif, çok duygusal ve tatlı bir insan olduğunu söylüyor Ala hanım. Sinirlense bile Ahmet beyi yumuşatmak çok kolaymış. Ahmet bey, bir öpücükle bile hemen siniri geçermiş. Çok tatlı ve kadına saygılı bir insanmış. 

Ahmet’in Karya ile Paylaştığı Videolarda Ilişkinizi Yansıtan Durumlar Oluyor Mu?

Oluyor, olmalı da diyor Ala hanım ve çok trip atıyormuş. Bu videoları izlediğinde gülüyorlarmış. 

Ala hanım, Ahmet bey ile ilk kez kavga etmiş ve Ahmet bey Ankara’ya gitmiş. O kavgadan sonra ilişkileri yapmış. Ahmet bey, ertesi gün o kavganın videosunu yapmış. Daha sonra Ahmet bey bir bahaneyle, Ala hanımı aramış ve ilişkileri başlamış. 

Ahmet beyin, İrina Shayk takıntısı varmış. Herkesi onunla kıyaslıyormuş. Sürekli o olsa, onu yapmazdım diyormuş. İrina Shayk, Ahmet beyi öpse çok rahatlarmış.

Ahmet bey bu sırada ortaya bir fikir atıyor. Öpülebilecekler listesi hazırlayalım, diyor. Ahmet beyin öpülecekler listesine İrina Shayk, Blake Lively ve Rihanna var. Ala Tokel’in listesinde ise Tom Hardy, Ryan Gosling var. 

Ala hanım, Ahmet beyin videosunu anlatıyor. Herkese puanlar verirmiş. Sadece İrina Shayk’a 7 puan veriyormuş. Ala Tokel’in puanı ise 6.9 puanmış. Ala hanım, 10 puan alması gerektiğini söylüyor. Ertesi gün Karya ile Ahmet bu olayın videosunu çekmişler. 

Ahmet Seninle Kozmetik Mağazası Gezer Mi?

Ahmet bey gerçekten gezmeye çalıştığını söylüyor. Fakat Ala hanımın make up studio’su olduğu için bir yerden sonra pes ediyormuş. Hatta bir gün Roma’da Ala hanım bir Sephora mağazasına girmiş ve bir buçuk saat alışveriş yapmış. Bir buçuk saat hiçbir erkeğin beklemeyeceğini düşünüyor. 

Ala hanım hiç onunla gelmediğini söylüyor.

Seni Hiç Kaale Almadan Ahmet ile Gereksiz Muhabbet Kurmaya Çalışan Birine Ne Yaparsın?

Ala hanım bu konuyla ilgili bir anısını anlatıyor. Birlikte Ankara’dayken Ala hanımın yanında bir kadın, Ahmet beyi dudaklarından öpmüş. Ala hanım da Ahmet beyin arkadaşıyla uzaktan bu olayı izlemiş. Ala hanım pek rahatsız olmamış. O kadının kendisini çok kötü bir duruma düşürdüğünü söylüyor.

Birlikte Yapmaktan En Çok Hoşlandığınız Aktivite Nedir?

Yeni şehirler gezmeyi seviyorlarmış. Vapiano’dan yemek sipariş verip birlikte Netflix izlemeyi seviyorlarmış. Çok evcil olduklarını çok seviyorlarmış. Belgesel izlemeyi seviyorlarmış. Birlikte oyun oynarken Ahmet bey çok hırslı olduğu için kavga ediyorlarmış.

Birçok Şehir Gezdiniz ve Eğlendiniz. Şimdi Hedefinizde Neresi Var?

New York, Afrika, Cape Town ve Kamboçya’ya gitmek istiyorlarmış. Birlikte gezmekten çok hoşlanıyorlarmış.

İlişkinin Başında mı, Yoksa Zaman Geçirdikçe mi “Tamam İşte Bu” Dediniz?

Ahmet bey, Ala hanımı görmüş ve çok etkilenmiş. Aslında ilişkiye başlarken, başlamamak için çok direniyorlarmış. Zaman geçirdikçe anlaşabildiklerini fark etmişler. Beklemedikleri bir anda karşılarına çıkmışlar.

Mirel En Çok Hanginizi Seviyor?

İkisi de beni seviyor, diyor. Ahmet beye çok düşkünmüş. Ala hanım ise, bana anne diyeceksin, diyormuş.

Doğru Zamanda Doğru Şeyler Yaşadığını Düşünüyor Musun?

Ala hanım, vücudunda bunun bir dövmesi bile olduğunu söylüyor. “Birşeyleri yaşadıkça, hiçbir zaman senin gülümseten olaylardan pişman olma” yazıyor. Bir şeylerden mutlu olduysan ve seni gülümsetti ise neye mal olursa olsun, yaşadıklarından pişman olma, diyor. Şu ana kadar yaşadıkları çok güzelmiş. Her şey doğru zamanda ve doğru yerdeydi, diyor. 

Bu Kadar Tanınmış Biriyle Birliktesin. Seni Rahatsız Eden Durumlar Oldu Mu?

Ala hanım, Ahmet beyin DM kutusuna artık bakmadıklarını söylüyor. Sürekli sevgili fotoğrafları koymalarına rağmen, Ahmet beye gelen mesajların ardı arkası kesilmiyormuş. Gelen yorumlar ya da mesajlardan rahatsız olmuyormuş.

Ahmet bey ise bu durumun çok eğlenceli olduğunu söylüyor ve Ala hanım gibi birisiyle sevgili olduğu için kendisini şanslı hissettiğini ekliyor. Yorumları ve mesajları birlikte gülerek okuyorlarmış.

İleride Bir Gün Birbirinizi Bir Anı ve Bir Özelliğinizle Hatırlayacak Olsanız Bu Ne Olurdu?

Ahmet bey, birlikte gülmekten çok eğlendikleri anları hatırlayacağını söylüyor. Ala hanım ise Ahmet beyin kelimeleri yanlış söylemesini hatırlayacağını söylüyor. 

Ahmet Abi En Çok Hangi Konuda Seni Kıskanır?

Ahmet bey, Ala hanımın nerede ne yapması gerektiğini bildiğini söylüyor. Bu yüzden kıskanmadığını belirtiyor ve genel olarak kıskanç bir insan olduğunu söylüyor.

Kendince Bir Erkeği Etkilemek İçin Taktiklerin Nelerdir?

Ala hanım, çok fazla ilişkisinin olmadığını, yalnızca başından bir evlilik geçtiğini ve çok fazla erkek tanımadığı için bir taktiğinin olmadığını belirtiyor. Ahmet bey ise kendin olman gerektiğini söylüyor.

Ala hanım, ilişkinin ilk birkaç ayında başkası gibi olsanız bile sonra gerçek karakterin ortaya çıkacağını söylüyor. Ala hanım, kıskançlıktan nefret ediyormuş ve tiksiniyormuş.

Ahmet bey, yaşadıklarının seni bugüne getirdiğini düşünüyor. Bu yüzden hiç birinden utanmamak gerekiyor. Ala hanımın evlendiğinden ve boşandığından bahsediyor. Bundan utanmamak gerektiğini söylüyor. Birbirini darlamak, sürekli kıskanmak ve birbirini rahat bırakmamak Ala hanımı delirtiyormuş.

Birbirinizin Geçmişini Sorguluyor Musunuz?

İkisi de birbirinin geçmişini ve geçmiş ilişkilerini sorgulamıyormuş. Geçmiş, geçmişte kalır diyorlar.

Arkadaşların Ahmet’le Tanıştıklarında İlk İzlenimleri Ne Oldu?

Ala hanım, Karya bey ile ilk tanıştığında çok sessiz ve pasifmiş. Normalde hareketli ve esprili olan Ala hanım, ilk kez bir araya geldiklerinde çok sessiz kalmış. Karya bey, ilk tanıştıklarında Ala hanımla konuştuklarını hatırlamamış. Ahmet beyin her arkadaşı Ala hanımı çok sevmiş. Çok tatlı, neşeli ve uyumlu olduğunu söylemişler. 

Ala hanımın arkadaşları da Ahmet beyi çok sevmiş. Fakat ilk tanıdıklarında Ahmet beyi çok çapkın ve gözü dışarıda bir tip olarak görmüşler. Ama tanıdıktan sonra çok sevmişler. 

Ala hanım yaşla ilgili sorulara ikimizde 25 yaşındayız diye cevap veriyor. Ahmet beyin burcu balık ve Ala hanım yay burcuymuş. Ahmet bey o yüzden duygusalmış ve sevgisini gösteriyormuş. Fakat Ala hanım da çok güzel bir şekilde sevgisini gösteriyormuş. Bu kadar iyi anlaşmalarına rağmen bazen çok kavga ediyorlarmış. Fakat küs kalmadan hemen barışıyorlarmış. Ahmet bey, hemen kavgayı unutuyormuş. Her şey yolunda gidiyormuş. Ala hanım ve Ahmet bey, yeni yıl için iyi dileklerini iletiyorlar ve video sona eriyor.

Reklamlar
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Kapalı
Kapalı