Magazin

Ala Tokel Kimdir?

Sosyal Medyanın sevilen ve güçlü karakterlerinden Ala Tokel kaç yaşında? Yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Reklamlar

Bu yazımızda Ala Tokel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, eski eşi kim, sevgilisi var mı, burcu ne gibi hayranlarının merak ettiği soruları yanıtlayacağız. Ala Tokel, Ala MakeUp Studio’nun sahibi ve aynı zamanda çok başarılı ve popüler bir sosyal medya fenomenidir.

İlköğretimi Doğa Koleji’nde tamamlanmıştır. Lise eğitimini ise Erenköy Kız Lisesi’nde bitirmiştir. Ala Tokel, Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya lisans bölümünden mezun olmuştur. 

Ala Tokel hakkında merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabileceğiniz bu makalede onu daha yakından tanımanızı sağlayacağız.

Reklamlar

Ala Tokel Doğum Tarihi

Ala Tokel, 3 Aralık 1994 tarihinde İstanbul’da doğmuştur.

Ala Tokel Boyu

Ala Tokel 169cm boyundadır.

Ala Tokel Kilosu

Ala Tokel 58kg’dır.

Reklamlar

Ala Tokel Burcu

Ala Tokel yay burcudur. 3 Aralık doğumludur.

Ala Tokel burnu estetik mi?

Ala Tokel, burnunda yaşadığı bir sorun sebebiyle operasyon geçirmiştir. Bu operasyonda sağlık sorununun düzelmesi ile birlikte estetik operasyon da yaptırmıştır.

Ala Tokel daha önce evlendi mi?

Ala Tokel, 2017 yılında Eren Bülbül ile evlendi. Fakat bir yıl içinde resmi olarak Eren Bülbül’den boşandı.

Ala Tokel eren bülbül
Ala Tokel eren bülbül

Ala Tokel eren bülbül

YouTube dünyasının tanınan isimlerinden birisi olan Ala Tokel 3 Aralık 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir sosyal medya fenomenidir. Yalnızca paylaşımları ile değil özel hayatı ile de bir hayli merak edilen Ala Tokel İranlı bir anneden dünyaya gelmiştir. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel geçtiğimiz sene sevgilisi Eren Bülbül ile Four Seasons hotel’de sade bir nikah töreni yine evlenmişlerdi. Ancak bu mutluluk çok kısa sürdü. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel, eşi Eren Bülbül’den boşandı. Takipçileri ile bu boşanma hakkında herhangi bir konu konuşmadı.

Ala Tokel eski eşi

Başarılı sosyal medya fenomeni güzel geçtiğimiz sene sevgilisi Eren Bülbül ile Four Seasons hotel’de sade bir nikah töreni yine evlenmişlerdi. Ancak bu mutluluk çok kısa sürdü. Başarılı sosyal medya fenomeni güzel eşi Eren Bülbül’den boşandı.

Ala Tokel sefo

Sefo sahne adı ile bilinen  Seyfullah Sağır şu sıralar müzik dünyasının en gözde isimlerinden birisidir. Çıkarmış olduğu eşsiz parçalar ile rap müzik dünyasının altını üstüne getir en başarılı fenomen özellikle “Bilmem mi” şarkısı ile büyük yükseliş yaşamıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni Ala Tokel rap müziği olan düşkünlüğü ile biliniyor. Ala Tokel, Seyfullah Sağır fenomen olmadan önce de onunla arkadaştı. Zamanda en büyük destekçilerinden biri olmuştu. Kliplerinde de yer alan ne sosyal medyadan da destekleyen Ala Tokel ve Sefo arasındaki gerginliğin sebebi ise ne yazık ki bilinmemektedir.

Ala Tokel
Ala Tokel

Ala Tokel kimin kızı?

Ala Tokel babası İstanbul doğumludur. Annesinin ismi Menije’dir. Aslen İranlı’dır. Ala hanımın kendi ismi, kız kardeşi ve annesinin ismi Farsça dilinden geliyor. 

Ala Tokel’in Kardeşi

Ala Tokel’in Tara adında kız kardeşi vardır. Tara Tokel, ablasının izinde devam etmektedir. Tara Tokel kimdir? diye merak edenler ilgili makalemizi okuyabilir.

Ala Tokel Evliliği

Güzel sosyal medya fenomeni görkemli bir düğünle 2017 yılında Eren Bülbül ile evlenmişti. Fakat bir yıl içinde resmi olarak eşinden boşandı. Ala Tokel neden boşandığı ile alakalı birşey açıklamadı. Evliliğinden uzun bir zaman sonrada Ahmet Aksöz ile birliktelik yaşamaya başladı.

Ala Tokel Mesleği

Güzel sosyal medya fenomeninin Ala Make Up Studio adında bir makyaj stüdyosu vardır. Bu makyaj stüdyosunda gündüz makyajı, ekspress makyaj, gelin makyajı ve gece makyajı gibi farklı türlerde profesyonel makyaj uygulamaları yaptırabilirsiniz. Yaptıkları makyaj modellerini Instagram’da ekip arkadaşlarından Nebiye Simge paylaşmaktadır. Ankara, İzmir, Samsun gibi şehirlerde şubelerini açan Ala Tokel, Ala Makeup Studio’nun bütün Türkiye’de şubelerini açmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ala Tokel - Ahmet Aksöz

Ala Tokel’in Sevgilisi Kimdir?

Ahmet Aksöz de bir sosyal medya fenomenidir. 14 Mart 1994 yılında doğan Ahmet Aksöz’ün babası Eski CHP milletvekili Uğur Aksöz’dür. Ünlü sosyal medya fenomeni Teb Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, ikinci üniversitesine başlamıştır. Başkent Üniversitesi Uluslar İlişkiler Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. Ala Tokel ile fırtınalı bir ilişki yaşadıktan sonra, ilişkilerine nokta koydular.

Ala Tokel Ahmet Aksöz ayrıldı

Ala Tokel ile Ahmet Aksöz’ün ayrıldığı dedikodularına Ala Tokel, VLOG’da açıklık getirdi. Ala Tokel, Ahmet Aksöz ile olan ilişkisinin yaklaşık 1,5 hafta önce bittiğini açıkladı. Ala Tokel neden ayrıldı? sorusuna ise sosyal medyada yer aldığı gibi olmadığını belirtti. Ala Tokel, Ahmet’i aldatmadım. Ahmet’de beni aldatmadı. Ortada yalan veya kavga yok. Evliliği birimizin istediği diğerinin istemediği gibi durumlar gündeme getirildi. Bu durumun aslı yok dedi. Yaşadığımız ilişkide oldukça medeni bir şekilde ayrıldık dedi.

Ala Tokel, Ala Makeup Studio’nun Türkiye’nin birçok şehrinde aynı anda şubelerinin açılmaya çalışıldığını ve bu iş temposuna ayak uydırmaya çalışırken ilişkisine gereken özveriyi ve zamanı ayıramadığını söyledi.

Ala Tokel, Yaşadıkları ev konusunda ise evde Ala Tokel’in kendi eşyalarının çok fazla olması sebebiyle Ahmet Aksöz’ün evden ayrılması konusunda ortak bir karar aldıklarını söyledi.

Ne diyelim, umarım mutlu olurlar.

Bu yazımızda Ala Tokel kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor, eski eşi kim, sevgilisi var mı, burcu ne ve Ahmet Aksöz ile ilişkisi gibi hayranlarının merak ettiği soruları yanıtladık.

İlginizi çekebilir: İlayda Oymak Kimdir?

Daha fazla ve güncel içerikler için bizi Begonya Magazin adlı Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx