Reklamlar
Magazin

Ahmet Aksöz Kimdir?

Reklamlar

Ahmet Aksöz, hazırladığı videolar ile çok ünlü olan bir sosyal medya fenomenidir. Son dönemlerde Ala Tokel ile sevgili olan Ahmet Aksöz’ün hayatı ile ilgili merak edilen her detayı sizler için hazırladık.

Ahmet Aksöz Yaş

Ünlü sosyal medya fenomeni şu anda 26 yaşındadır.

Ahmet Aksöz Boyu

Yakışıklı sosyal medya fenomeninin boyu 1.80’dir.

Reklamlar

Ahmet Aksöz Ailesi

Ahmet Aksöz’ün babası CHP eski milletvekili Uğur Aksöz’dür. Aslen Adanalı’dır.

Ahmet Aksöz Sevgilisi

Ünlü vlogger Ala Tokel sevgilisidir.

Ala Tokel - Ahmet Aksöz
Ala Tokel – Ahmet Aksöz

Ahmet Aksöz Ala Tokel Sevgili mi?

Başarılı bir iş kadını ve sosyal medya fenomeni olan Ala Tokel Ahmet Aksöz ile sevgilidir. Bir yıllık uzun bir birliktelikleri vardır. 

Ala Tokel ve Ahmet Aksöz’ün tanışma hikayesi oldukça ilginç. Ala Tokel, Ahmet Aksöz’e İnstagram’dan özel mesaj gönderiyor ve büyük harflerle “Sana hiç yürümüş müydüm?” yazıyor. Sonra biraz konuşuyorlar fakat bir süre sonra iletişim kurmayı bırakıyorlar. Ardından bir derginin partisi için Erzurum Palandöken’e giden Ala Tokel, birden Ahmet beyle karşılaşıyor. Bu etkinlikte konuşan ve çok iyi anlaşan iki bir süre sonra sevgili olmuşlar. Tam 14 Şubat günü ilişkilerine başlamışlar. 

Reklamlar

Ahmet bey, ilişkilerinde Ala hanımdan daha kıskançmış. Fakat Ala hanım da aşırı olmamakla birlikte kıskanç biriymiş. 

Ahmet Aksöz Karya Çandar 

Yakışıklı sosyal medya fenomeni yakın arkadaşı Karya Çandar ile birbirinden eğlenceli, ilginç ve komik Vine videoları çekerek ünlü oldu.

Ahmet Aksöz
Ahmet Aksöz

Ahmet Aksöz Biyografi

Ünlü Vine fenomeni, 14 Mart 1994 tarihinde dünyaya geldi. Babası Adanalı’dır. CHP eski milletvekili Uğur Aksöz’un oğludur. Ahmet Aksöz, Teb Üniversitesi’nde İşletme eğitimi almıştır. Şimdilerde Başkent Üniversitesi Uluslar İlişkiler Bölümü’nde öğrencidir. Ahmet Aksöz’ün en büyük tutkusu spordur. Koşu yapmayı çok sever ve basketbol oynar. 

Ahmet Aksöz ve ilkokul arkadaşı Karya Çandar birlikte eğlenceli Vine videoları çekerek popüler hale geldi. Kadın-erkek ilişkilerinin gülünç, komik ve zor yanlarını keyifli bir şekilde anlatan videolarla tanındılar. Vine platformu kapandıktan sonra başka projelere yöneldiler.

Ahmet Aksöz Sibil Çetinkaya ile BluTV platformunda yayınlanan Kafayı Yersin programını sunuyor. Türkiye’deki farklı bölgeleri gezerek farklı yemekleri tanıtıyorlar.

AhmetKarya Youtube

Şimdilerde Ahmet Aksöz ve Karya Çandar birlikte açtıkları Youtube kanalından kadın-erkek ilişkileri üzerine çektikleri videolara devam ediyorlar. 

Ahmet Aksöz ve Sevgilisi Ala Tokel
Ahmet Aksöz ve Sevgilisi Ala Tokel

Ahmet Aksöz Hakkında Bilinmeyenler

Ünlü influencer Ahmet Aksöz’ün dinlemekten en çok zevk aldığı müzik türü rap müziktir. Zaten sık sık sosyal medya platformlarında Ala Tokel videolarında rap müzik dinlediklerini görüyoruz.

Ayrıca yakışıklı fenomen büyük bir Harry Potter hayranı. Tüm kitaplarını ve filmlerini çok seviyor. En sevdiği sporcular ise Steph Curry, Lebron James ve Luka Doncic… Siyah renkten vazgeçemeyen Aksöz, pastel renkleri sevdiğini ve günlük hayatında spor giyimi tercih ettiğini söylüyor. Köpekleri çok seven ünlü sosyal medya fenomeni hayatında vazgeçilmez olarak basketbolu görüyor. 

Reklamlar
0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x