Magazin

Ahmet Aksöz Kimdir?

Reklamlar

Ahmet Aksöz, hazırladığı videolar ile çok ünlü olan bir sosyal medya fenomenidir. Son dönemlerde Ala Tokel ile sevgili olan Ahmet Aksöz’ün hayatı ile ilgili merak edilen her detayı sizler için hazırladık. Kısa sürede yükselişe geçen isimler arasında yerini alan Ahmet Aksöz ilk olarak Vine platformunda paylaşımlarda bulunmuş daha sonra da diğer sosyal medya platformlarında rol almıştır. Başkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan başarılı sosyal medya fenomeni uzun bir dönem Ala Tokel ile sevgili olmuştur. Çiftin ilişkisi fanları tarafından büyük destek görmüştür. Ancak ilerleyen dönemlerde çift yolunu ayırma kararı almıştır.

Ahmet Aksöz Yaş

14 Mart 1994 tarihinde dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Ahmet Aksöz, CHP eski milletvekili Uğur Aksöz’ün oğludur. Ünlü sosyal medya fenomeni şu anda 27 yaşındadır.

Ahmet Aksöz Boyu

Yakışıklı sosyal medya fenomeninin boyu 1.80’dir.

Reklamlar

Ahmet Aksöz Ailesi

Ahmet Aksöz’ün babası CHP eski milletvekili Uğur Aksöz’dür. Aslen Adanalı’dır.

Ahmet Aksöz Sevgilisi

Sosyal medya dünyasının gözde isimlerinden birisi olan Ala Tokel ile sevgili olan Ahmet Aksöz kısa sürede geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Uzun bir dönem sevgili olan çift daha sonrasında yollarını ayırma kararı almışlardır. Başarılı sosyal medya fenomeni Aksöz’ün şuan bir sevgilisi yoktur.

Ala Tokel - Ahmet Aksöz
Ala Tokel – Ahmet Aksöz

Ahmet Aksöz Ala Tokel Sevgili mi?

Başarılı bir iş kadını ve sosyal medya fenomeni olan Ala Tokel Ahmet Aksöz ile sevgilidir. Bir yıllık uzun bir birliktelikleri vardır. 

Ala Tokel ve Ahmet Aksöz’ün tanışma hikayesi oldukça ilginç. Ala Tokel, Ahmet Aksöz’e İnstagram’dan özel mesaj gönderiyor ve büyük harflerle “Sana hiç yürümüş müydüm?” yazıyor. Sonra biraz konuşuyorlar fakat bir süre sonra iletişim kurmayı bırakıyorlar. Ardından bir derginin partisi için Erzurum Palandöken’e giden Ala Tokel, birden Ahmet beyle karşılaşıyor. Bu etkinlikte konuşan ve çok iyi anlaşan iki bir süre sonra sevgili olmuşlar. Tam 14 Şubat günü ilişkilerine başlamışlar. 

Reklamlar

Ahmet bey, ilişkilerinde Ala hanımdan daha kıskançmış. Fakat Ala hanım da aşırı olmamakla birlikte kıskanç biriymiş. Şuan Ahmet Aksöz ile Ala Tokel sevgili değiller.

Ahmet Aksöz İnstagram

Ahmet Aksöz İnstagram

Başarılarının yanı sıra yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çeken Ahmet Aksöz, İnstagram platformunda paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Kısa zamanda geniş kitleler tarafından takip edilen Ahmet Aksöz 347K takipçiye ulaştı.

Ahmet Aksöz Karya Çandar 

Yakışıklı sosyal medya fenomeni yakın arkadaşı Karya Çandar ile birbirinden eğlenceli, ilginç ve komik Vine videoları çekerek ünlü oldu.

Ahmet Aksöz
Ahmet Aksöz

Ahmet Aksöz Biyografi

Ünlü Vine fenomeni, 14 Mart 1994 tarihinde dünyaya geldi. Babası Adanalı’dır. CHP eski milletvekili Uğur Aksöz’un oğludur. Ahmet Aksöz, Teb Üniversitesi’nde İşletme eğitimi almıştır. Şimdilerde Başkent Üniversitesi Uluslar İlişkiler Bölümü’nde öğrencidir. Ahmet Aksöz’ün en büyük tutkusu spordur. Koşu yapmayı çok sever ve basketbol oynar. 

Ahmet Aksöz ve ilkokul arkadaşı Karya Çandar birlikte eğlenceli Vine videoları çekerek popüler hale geldi. Kadın-erkek ilişkilerinin gülünç, komik ve zor yanlarını keyifli bir şekilde anlatan videolarla tanındılar. Vine platformu kapandıktan sonra başka projelere yöneldiler.

Ahmet Aksöz Sibil Çetinkaya ile BluTV platformunda yayınlanan Kafayı Yersin programını sunuyor. Türkiye’deki farklı bölgeleri gezerek farklı yemekleri tanıtıyorlar.

AhmetKarya Youtube

Şimdilerde Ahmet Aksöz ve Karya Çandar birlikte açtıkları Youtube kanalından kadın-erkek ilişkileri üzerine çektikleri videolara devam ediyorlar. 

Ahmet Aksöz ve Sevgilisi Ala Tokel
Ahmet Aksöz ve Sevgilisi Ala Tokel

Ahmet Aksöz ve Kayla Çandar sevgili mi?

Vine platformu ile yükselişe geçen Ahmet Aksöz videolarında sıklıkla Kayla Çandar ile yer almaktadır. İkilinin sık sık bir arada olması nedeniyle takipçileri sevgili olduklarını iddia etmiş olsalar da ikili sevgili değildir.

Ahmet Aksöz ve Sibil Çetinkaya sevgili mi?

Lezzet avcıları olarak gezen ve eşsiz lezzetleri insanlara gösteren Ahmet Aksöz ve Sibil Çetinkaya Kafayı Yersin programı ile bir araya geldiler. İkilinin program nedeniyle bir araya gelmesi ise yanlı yorumlandı. Haklarında çıkan sevgililik iddialarına ise başarılı ikiliden yanıt gelmedi.

Ahmet Aksöz nerede oturuyor?

Sosyal medya dünyasının ve ekranların sevilerek takip edilen isimlerinden birisi olan Ahmet Aksöz, yaşamına İstanbul’da devam etmektedir.

Ahmet Aksöz hangi takımı tutuyor?

Vine platformu ile kısa sürede yükselişe geçerek fenomen olan Ahmet Aksöz’ün hangi takımı tuttuğu ise ne yazık ki bilinmemektedir.

Ahmet Aksöz hangi okulda okuyor?

Başkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan başarılı isim şuan başka bir üniversite de eğitim almamaktadır.

Ahmet Aksöz Hakkında Bilinmeyenler

Ünlü influencer Ahmet Aksöz’ün dinlemekten en çok zevk aldığı müzik türü rap müziktir. Zaten sık sık sosyal medya platformlarında Ala Tokel videolarında rap müzik dinlediklerini görüyoruz.

Ayrıca yakışıklı fenomen büyük bir Harry Potter hayranı. Tüm kitaplarını ve filmlerini çok seviyor. En sevdiği sporcular ise Steph Curry, Lebron James ve Luka Doncic… Siyah renkten vazgeçemeyen Aksöz, pastel renkleri sevdiğini ve günlük hayatında spor giyimi tercih ettiğini söylüyor. Köpekleri çok seven ünlü sosyal medya fenomeni hayatında vazgeçilmez olarak basketbolu görüyor. 

Selma Ulusoy

9 yıldır metin yazarlığı yapıyorum ve hikaye anlatmayı çok seviyorum. Her kadın gibi cilt bakım ve kozmetik ürünlerine bayılıyorum. Herkesin içinde var olan ışığın ve güzelliğin ortaya çıkmasına katkı sağlamak için bu yazıları keyifle yazıyorum. Umarım siz de keyifle okursunuz. İç güzelliğinizi dışınıza yansıtabilmeniz dileğiyle...

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx