Reklamlar
Genel

Mehmet Emin Güleken kimdir? MEG kimdir? Kaç yaşında?

Reklamlar

Sosyal medya dünyasına bir anda düşen Mehmet Emin Güleken aynı zamanda MEG kullanıcı adı ile de dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Ünlü fenomen sanatçı MEG 1999 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hayranları tarafından merak edilen yakışıklı fenomen hakkında bir çok soru medyada yerini almıştır. Youtube da paylaştığı şarkı ve videolarıyla geniş hayran kitlesine sahip olmuştur.

Mehmet Emin Güleken kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Sevgilisi var mı? Bu ve bunun gibi merak edilen ve takipçileri tarafından arama motorlarında sıkça aranan bütün soruların cevaplarını sizler için yazımızda derledik. Keyifli okumalar dileriz.

Mehmet Emin Güleken (MEG) kimdir?

Ünlü fenomen sanatçı MEG 1999 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlk olarak Tarsusda tezgahtar olarak çalışan MEG daha sonra arkadaşı vasıtası ile 2012 yılında amatör olarak arabesk rap ile başlamıştır. Arkadaşlar arasında fark edilen sanatçı video çekmeye merak sarmıştır. Youtube da paylaştığı şarkı ve videolarıyla geniş hayran kitlesine sahip olmuştur.

Reklamlar

Sosyal medya platformunda merak uyandıran ve çok ilgi gören MEG bu platformda fark edilmesinden sonra 2018 yılında çektiği videolar sayesinde fenomen olmuştur. Yine aynı yıl içerisinde yaralarımı sar şarkısı ile sosyal medya platformunda viral olmuştur. Daha sonra papatya şarkısı ile çok sevilmiş. şarkı sözleri defalarca arama motorlarında aratılmıştır. Başarısı tüm sevenleri tarafından takdir edilmiştir.

Sosyal medya platformunda popüler hale gelen papatya şarkısının sözleri tamamen ünlü Youtuber’ın kendisine aittir. Sevilen şarkının müziği ise Aşıl ve Salih Sakarya’ya aittir. Papatya şarkısının klip yönetmenliğini Onur Elmas üstlenirken klip oyuncuları arasında Onur Elmas ve Özüm altın yer aldı. Yakışıklı arabesk rep fenomeni aşk hayatı ile de merak konusu oldu.

Mehmet Emin Güleken kimdir?
Mehmet Emin Güleken kimdir?

Mehmet Emin Güleken (MEG) kaç yaşında?

Ünlü fenomen sanatçı MEG 1999 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Hayranları sık sık arama motorlarında ünlü fenomen rep sanatçısının yaşını sormuşlardı. Bizler ünlü fenomenin 22 yaşında olduğunu söyleyebiliriz.

Mehmet Emin Güleken (MEG) aslen nereli?

Ünlü fenomen sanatçı MEG 1999 yılında Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Yaşamına Mersin Tarsus ilçesinde devam eden ünlü fenomen sanatçı doğma büyüme Tarsuslu dur.

Reklamlar

Mehmet Emin Güleken (MEG) hangi burç?

Youtube da paylaştığı şarkı videolarıyla geniş hayran kitlesine sahip olan genç kızların sevgilisi fenomen burcu hakkında da merak konusu olmuştu. Sevgili Youtuber kendisinin oğlak burcu olduğunu dile getirmiştir.

Mehmet Emin Güleken (MEG) boy ve kilosu?

Genç kızların ilgi odağı olmayı başaran Mehmet emin’in hakkında merak edilenler arasında fiziği de merak konusu oldu. Ünlü fenomen sanatçı’nın boyu 1.80 cm kilosu ise 81 kg dır.

Mehmet Emin Güleken kimdir?
Mehmet Emin Güleken kimdir?

Mehmet Emin Güleken (MEG) evli mi?

Youtube da paylaştığı şarkı videolarıyla geniş hayran kitlesine sahip olan genç kızların sevgilisi fenomen evli olup olmadığı da merak konusu olmuştu. Araştırmalarımız sonucu sevilen arabesk rep şarkıcısının evli olmadığına dair bilgiler yazımızda yerini aldı.

Mehmet Emin Güleken (MEG) sevgilisi var mı?

Genç kızların ilgi odağı olmayı başaran Mehmet emin’in hakkında merak edilenler arasında özel hayatına da yer verilmişti. Hayranları sanatçının kalbinde birin olup olmadığını sık sık arama motorlarına sormuşlardı.. Ancak ünlü fenomenin hala kalp kapılarının kapalı olduğu şimdilik kendisini işine odakladığını belirtmek isteriz.

Mehmet Emin Güleken (MEG) mesleği nedir?

İlk olarak Tarsus’da tezgahtar olarak çalışan MEG daha sonra arkadaşı vasıtası ile 2012 yılında amatör olarak arabesk rap ile başlamış. Arkadaşlar arasında fark edilen sanatçı video çekmeye merak sarmıştır. Youtube da paylaştığı şarkı ve videolarıyla geniş hayran kitlesine sahip olmuştur. Sosyal medya platformunda merak uyandıran ve çok ilgi gören MEG bu platformda fark edilmesinden sonra 2018 yılında çektiği videolar sayesinde nirvana’ya ulaşmıştır.

Mehmet Emin Güleken kimdir?
Mehmet Emin Güleken kimdir?

Mehmet Emin Güleken (MEG) şarkıları?

Sosyal medya dünyasının sevilen ismi MEG ‘in en sevilen şarkısı papatya sözlerine yazımızda yer verdik. Ünlü fenomenin bir çok şarkısı da sevenleriyle tanıştı. Arabesk rap tarzıyla ünlenen şarkıcı akıllarda kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

 • Papatya
 • Enkaz
 • Ecele seslenin
 • Gelll
 • Gelsene
 • Korkularım
 • Ağabey
 • 2 Yabancıyız
 • 1 ocak
 • Sorma
 • Bir gece yarısı
 • Bağışla
 • Sonsuz
 • Cano
 • Bir parça mutluluk
 • Yaralarımı sar

Mehmet Emin Güleken (MEG) ne kadar kazanıyor?

Çok kısa zamanda büyük başarılar elde eden yakışıklı fenomenin ne kadar kazandığı merak konusu olmuştu. Gelirinin ne kadar olduğu ünlü sanatçı tarafından herhangi bir yerde paylaşmadığı öğrenildi. Başarılı fenomen sosyal medya platformunda ve sanatçı kariyeri hakkında adından uzun zaman konuşturacak gibi görünüyor.

Mehmet Emin Güleken (MEG) Papatya sözleri

 • Yine yoksun, benim olan her şeyi çok görüyorlar bana
 • Dursun dünyam, yok soran olmayacak beni hiçbir zaman
 • Bi’ cemre düşer, benim gözyaşımla birleşir
 • Bi’ selde kaybolur o verdiğin vaatlerin

Mehmet Emin Güleken (MEG) sosyal medya hesapları

İnstagram hesabında paylaşımını yaptığı postlarla ve video içerikleri ile takipçilerinin dikkatlerini çeken başarılı fenomen isim instagram da ise 353 B takipçiye sahip. Sosyal medya platformların yanı sıra son yıllarda popüler hale gelen uygulama olan Youtube de ise 553 B abonesi var.

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Masumlar Apartmanı Ege ( Emir Özden) kimdir? hakkında ki tüm detayları ve sıkça sorulan soruları derlediğimiz diğer yazımıza göz attınız mı?

Reklamlar
1 Yorum
Eski
Yeni Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle
Reklamlar
Başa dön tuşu
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x