Haber

Kemal Sunal’la anısını anlatan Cüneyt Arkın, Orhan Gencebay’ı çileden çıkarttı: Söylediği her şey yalan !

Reklamlar

Ünlü oyuncu Cüneyt Arkın ’ın kitabında söz ettiği Kemal Sunal’ın sevmediği bir arabeskçinin Orhan Gencebay olduğu ileri sürüldü. Söylentinin ardından 2. Sayfa programına telefon ile bağlanan ünlü şarkıcı Orhan Gencebay, sinirlerine hâkim olamadı ve “Cüneyt Arkın’ın söylediği her şey yalan” diyerek adeta ateş püskürdü.

Türk tiyatrosunun ünlü oyuncularından Cüneyt Arkın, Benim Kahramanım Türk Halkıdır adlı kitabında Kemal Sunal ile ilgili bir anısını anlatırken oyuncunun sevmediği arabeskçiden bahsetti. Söz konusu olan sanatçının Orhan Gencebay olduğu iddiası ile gündeme bomba gibi düştü.

Kemal Sunal’ın Sevmediği Arabeskçiyi Anlattı

Benim Kahramanım Türk Halkıdır kitabında Kemal Sunal’la anısından söz eden Arkın, “Bir gün Hilton’un lobisinde oturuyoruz. Gözü bir yere takıldı. Baktım, 60 yıllık müzik birikiminin üzerine çökmüş Arap’tan yürüttüğü şarkılarla bir anda meşhur olmuş bir arabeskçi. Asansöre bindi, yukarı çıktı. Kemal Sunal, ‘Bu herif gibiler ancak asansörle yükselir’ dedi” yazdı.

Reklamlar

Gencebay: Cüneyt Arkın ’ın Söylediği Her Şey Yalan

Ünlü oyuncu Arkın’ın Benim Kahramanım Türk Halkıdır kitabında bahsettiği arabeskçinin Orhan Gencebay olduğu ileri sürüldü. Bu iddianın ardından TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan ünlü şarkıcı Orhan Gencebay, ünlü oyuncuya adeta ateş püskürdü. Yaşananlara bir türlü anlam veremediğini söyleyen Orhan Gencebay, şu sözleri dile getirdi; “Tatsız bir konu.

Cüneyt Arkın’ın söylediği her şey yalan ve uydurma iddialardır. Ben ne yaptıysam yüce milletime ve milli değerlerimizi yüceltmek için yaptım. Filmlerini çok severek izlediğim rahmetli Kemal Sunal ile hiçbir zaman yan yana gelemedim. Cüneyt Arkın neden bu konuda yalan söylüyor onu anlayamadım. Arabesk tanımı son derece yanlış. Müzikle hiçbir alakası olmayan Cüneyt Arkın ise bu konuyu zaten hiç bilmez. Bana neden böyle davranıyor? Yoksa düşman mı? Nedir bu zavallılık, bilinçsizlik? Hayret ediyorum. Ben ona ne yaptım ki bana böyle iğrenç davranıyor? Hayatımda hiç kimseye ne kötü düşündüm ne de kötü söz söyledim. Şerefimle, onurumla, bilgimle görevimi yaptım.”

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx