Haber

“Mücevheri alım gücü kolaylaştı” diyen Seda Sayan’a tepki yağıyor!

Reklamlar

“Mücevheri alım gücü kolaylaştı” diye Seda Sayan’a tepki yağıyor: Yağ fiyatlarından haberi var mı? Ünlü sanatçı katıldığı bir mücevher fuarında “Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması, alım gücü kolaylaştı” şeklinde bir açıklama yapan Seda Sayan’a sosyal medya platformlarından tepki ardı arkası kesilmiyor.

Ünlü şarkıcı ve sunucu yağ fiyatlarını hatırlatan sosyal medya takipçileri “2 litre yağ olmuş 180 lira. Neyin kafasındasınız?” diyerek tepkilerini dile getirdi. Ünlü şarkıcı Seda Sayan, katıldığı bir mücevher fuarındaki açıklamaları ile gündeme bomba gibi düştü. Seda Sayan kendisini “Mücevher Kadını” olarak ifade eden ünlü şarkıcı, kadınların mücevhere ulaşmasının ve alım gücünün kolaylaştığını iddia etti.

Seda Sayan “Kadınların Mücevhere Ulaşması Kolaylaştı”

Kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile evlilik hazırlığı yapan ünlü şarkıcı, “Çağlar evlilik teklifi ederken tam tur bir yüzük taktı. Onun dışındakileri ben aldım. Senelerin Seda’sıyım, bende olmayacak da böyle görkemli yüzükler, kimde olacak? Takıya düşkünlüğüm malum. Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması, alım gücü kolaylaştı” ifadelerine yer verdi.

Reklamlar

Yağ Fiyatları Üzerinden Vurdular

Ünlü şarkıcının bu sözleri kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı. Ünlü şarkıcıya yağ fiyatlarını hatırlatan sosyal medya takipçileri, “2 litre yağ olmuş 180 lira neyin kafasındasınız? “Kendi açısından, kendi şartlarına, imkanlarına göre konuşmuş bence”, “İnsanlar zar zor geçiniyor”, “Ona göre kolay olması normal” şeklinde eleştiriler yaptılar.

Ünlü şarkıcıya ateş püsküren sosyal medya kullanıcıları Seda Sayan her zaman halktan biri gibi davranıyordu neden bu şekilde bir açıklama yaptığına bir türlü anlam veremediler. Bu olayın ardından ünlü şarkıcı Seda Sayan’dan bir açıklama ya da bir özür gelmedi. İleriki zamanlarda ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın verecek yanıtının çok merak edildiği söyleniyor. Yapılan yorumlardan sonra sosyal medya takipçilerinin ünlü şarkıcıyı takipten çıktıkları da görüldü. Ünlü şarkıcının durumunun iyi olduğu için bütün mücevherlere sahip olabileceğini ancak bu devirde asgari ücretle zar zor geçinen halkın asla o mücevherlere sahip olamayacağını dile getirdiler. 

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx