Haber

Tiyatro ve Dizi Oyuncusu Erkan Kaledibi, Evinde Ölü Bulundu !

Reklamlar

Tiyatro ve Dizi Oyuncusu Erkan Kaledibi, Evinde Ölü Bulundu ! Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde yaşayan 32 yaşındaki tiyatro oyuncusu Erkan Kaledibi, evinde ölü bulundu. Oyuncunun evde doğalgaza bağlı olan ocağın açık olduğu iddia edildi. Adapazarı Maltepe Mahallesi’nde meydana gelen üzücü olayda genç oyuncu Erkan Kaledibi evinde ölü bulundu. Genç oyuncunun cansız bedenini ise üst katta yaşayan babası ilk gören oldu.

Doğalgazdan Zehirlendi !

Girdiği evde oğlunu yerde hareketsiz bir şekilde gören baba, hemen telefona sarılarak 112’yi arayarak oğlunun durumunu bildirdi. Olay mahaline sağlık ekipleri ve polis ekipleri hemen geldi. Sağlık ekibi , genç oyuncunun yaşamını yitirdiğini belirledi. Evde detaylı inceleme yapan ekipler, doğalgaza bağlı ocağın açık olduğunu belirledi. Erkan Kaledibi’nin ailesi sağlık ekiplerinin verdiği ölüm haberinden sonra perişan oldular.

Olay yerine gelen polis ekipleri ailesinin üzüntüsü üzerine aileye teselli oldular. Doğalgaza bağlı ocağın neden açık olduğu ise hala bilinmemekte. Bazıları açık unutulduğunu söylerken bazıları ise bu olayın bir intihar girişimi olduğunu düşünüyor. Çok genç yaşta hayatını yitiren genç oyuncu birçok dizide yer almış ve birçok ünlü oyuncu ile aynı ekranlarda yer almıştır.

Reklamlar

Erkan Kaledibi Birçok Dizide Rol Almıştı !

Genç oyuncunun eşinin olay esnasında ailesinin yanına misafirliğe gittiği öğrenildi. Yaşanılan bu üzücü olayla ilgili soruşturma devam ederken, bir sanat merkezinde tiyatro eğitimi alan, tiyatro oyunlarında ve dizilerde oynayan genç oyuncu Erkan Kaledibi’nin cenazesi bugün Serdivan ilçesinde toprağa verilecek. Genç oyuncu, Yasak Elma, Diriliş Ertuğrul, Vatanım Sensin, Kırgın Çiçekler gibi bazı dizilerde rol aldığı öğrenildi.

Daha iyi yerlere geleceğinin hayalini kuran genç oyuncunun ölümü herkesi derinden etkiledi. Birçok ünlü oyuncu ile aynı projede yer alan Erkan Kaledibi’nin ailesini başsağlığı için birçok ünlü isim aradı. Genç oyuncunun ölümü kendi ellerinden mi yoksa ihmal sonucunda mı hayatını kaybetti hala araştırılıyor. Araştırmalar sonucunda ölümünün nasıl olduğunu, ocağın neden açık olduğunun cevabını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Ailesine misafirliğe giden eşi ise Erkan Kaledibi’nin ölüm haberini duyar duymaz perişan olduğu söyleniliyor.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Munise Demircioğlu

Reklamlar

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx