Haber

Oscar Töreni’nde Büyük Skandal! Will Smith “Karımın adını ağzına alma” Diyerek Komedyeni Yumrukladı

Reklamlar

Oscar Töreni’nde Büyük Skandal! Will Smith “Karımın adını ağzına alma” Diyerek Komedyeni Yumrukladı ! 94’ncü Oscar Ödülleri’ne ünlü oyuncu Will Smith ile ünlü komedyen Chris Rock arasında yaşananlar gündeme damga vurdu. Will Smith, saç dökülme hastalığına yakalanan karısıyla dalga geçtiği iddia edilen Chris Rock’a sinirlendikten sonra bir anda koşarak sahneye giderek ünlü komedyeni yumrukladı. Will Smith’in bu esnada “Karımın adını ağzına alma” dediği duyuldu.

İzleyenler ve ödülünü almak için gelen birçok ünlü bu anları şov zannetse de yaşananların gerçek olduğu ortaya çıktı. Sinema camiasının en önemli gecelerinden biri olarak bilinen Oscar Gecesi, bu yıl da büyük bir ilgiyle gündeme bomba gibi düştü. Oscar Gecesi töreninde birçok ünlü isim ödüle layık görülürken, En İyi Oyuncu Ödülü ise King Richard filminde büyük bir başarı gösteren ünlü oyuncu Will Smith oldu.

Will Smith Chris Rock Arasında Yumruklu Kavga!

Oscar Gecesi törenine damga vuran olay, W.Smith ile ünlü komedyen Chris Rock arasında yaşananlar oldu. Ödül vermek için sahneye çıkan ünlü komedyen Chris Rock, ünlü oyuncu Will Smith’in eşi Jada Pinkett Smith’in saç dökülme hastalığıyla alakalı alay etti.

Reklamlar

Salonun şakaya güldüğü esnada sinirlenen ünlü oyuncu sahneye koşar adımlarla gidip ünlü komedyen Chris Rock’a “Karımın adını ağzına alma” deyip birden yumruk attı.

 

Herkes Kurgu Sandı Ama Gerçek Çıktı !

Oscar Gecsi ödül törenini izleyenler bu yaşananların gerçek dışı olduğunu ve şovun bir parçası olduğunu düşündü. Ancak bu şekilde olmadığı bu yaşananların hepsinin gerçek olduğu çok geçmeden ortaya çıktı. Ünlü komedyen Chris Rock ve reji ekibinin soğukkanlılıkla ödül törenine devam ettirdiği olayın, şovun bir parçası olmadığı ortaya çıktı. Daha sonra sahneye gelen konuklar, bu problemi çözeceklerini aktardı.

Bu olayın hemen ardından sosyal medya platformlarının hepsinin gündemine oturdu. İzleyicilerin yarısı ünlü oyuncunun haklı olduğunu karısının hastalığı ile dalga geçmemesi gerektiğini söylerken bir kısmı da bu espri karşısında ne olursa olsun W.Smith’in şiddete başvurulmaması gerektiğini dile getirdi. Olayın ardından Will Smith’den özür gelmedi.

Faydalı olabilecek diğer içerikler

Reklamlar
Munise Demircioğlu

Reklamlar
Abone ol
Bildir

0 Yorum
Inline Feedbacks
Yorumları Görüntüle

İlgini çekti mi? Bunlara da bakabilirsin

Reklamlar
Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi yazabilirsinizx